Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol bújkálnak az ilyen pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol bújkálnak az ilyen pasik?

Figyelt kérdés
Aki művelt, elegáns, humoros, mindig vidám, és a társuk sem unatkozik mellette, mindig új ötletei vannak és meg tudja lepni mindig vmi új dologgal a barátnőjét(nem anyagi dolgokra értem hanem csak apróság, tettek meg ilyenek).Mindenről el lehetne vele beszélni és együtt örülni minden percnek.Az ilyen pasik csak a képzeletünkben élnek vagy tényleg léteznek ilyenek is?és ha vannak akkor hol lehet ilyen személyekkel találkozni?már próbálkoztam társkeresőn, fősulin, bulikon, de sehol.Talán nekem vannak túl sok elvárásaim?
2010. febr. 5. 16:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
90%

Én pont ilyen lennék, odaadó, romantikus, vidám stb...

Ha végre összejönnék egy lánnyal.

Lehet hogy rossz csajoknál próbálkoztam eddig, de még sosem jött össze a dolog.

Vagy elhajtotak, vagy pasijuk volt...:S

ami igaz igaz, hogy elég rossz dumáim vannak, egyszerűen nem tudok ismerkedni...

Pedig bár sikerülne...de jó is lenne már egy barátnő...

tuti hogy mindig a kedvében járnék.

18/F

2010. febr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
100%
Na igen. Azt gondolják a lányok, hogy ilyen fiú nem is létezik, vagy az az 1-2 kihalófélben lévő példány már foglalt. De nem, legtöbbjük egyedülálló, mert félnek "előjönni". Keresni kell csak, és fogsz ilyet találni, aki tökéletes társad lesz, és a szívét odaadná érted!
2010. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
66%
én ilyen vagyok:D 14/F
2010. febr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyenek, csak TI éppenséggel nem ővelük szimpiztek,vagy nem találjátok meg. :D

15/F

2010. febr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 A kérdező kommentje:
De akkor hol kell keresni az ilyen pasikat?
2010. febr. 5. 16:57
 16/80 anonim ***** válasza:
100%
ne keresd, ha tényleg van ilyen, akkor majd jön magától
2010. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körbe magad körül, biztos találsz a közeli ismeretségi körödben olyan pasit, akivel tök jóban vagy, meg szoktál vele beszélni. Csak lehet, hogy pont az ilyen kedves, figyelmes stb. pasikra nem tudsz úgy nézni, mint potenciális jelöltre, mert hogy túl jóban vagy vele, és nem akarod elrontani.
2010. febr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
59%
Az ilyen pasik mind buzák! Egyébként léteznek még ilyenek, csak nem azok, akikről te azt hiszed, hogy azok. Sokszor az első benyomás nem mindig pozitív, de ki tudja mit hoz a jövő:) Cherchez la femme! Mi ezt csináljuk!
2010. febr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
100%
Én itt vagyok, de ki a fenét érdekel...
2010. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
100%

17:07 - Egyáltalán nem mind buzák.

17:08 - Ahogy mondod, vagyunk páran ilyenek, csak épp nem figyelnek ránk a lányok.

2010. febr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!