Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol bújkálnak az ilyen pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol bújkálnak az ilyen pasik?

Figyelt kérdés
Aki művelt, elegáns, humoros, mindig vidám, és a társuk sem unatkozik mellette, mindig új ötletei vannak és meg tudja lepni mindig vmi új dologgal a barátnőjét(nem anyagi dolgokra értem hanem csak apróság, tettek meg ilyenek).Mindenről el lehetne vele beszélni és együtt örülni minden percnek.Az ilyen pasik csak a képzeletünkben élnek vagy tényleg léteznek ilyenek is?és ha vannak akkor hol lehet ilyen személyekkel találkozni?már próbálkoztam társkeresőn, fősulin, bulikon, de sehol.Talán nekem vannak túl sok elvárásaim?
2010. febr. 5. 16:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
100%
Engem keresel :)
2010. febr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
100%
11:39-es vagyok,ezek szerint te is rossz helyen keresgélsz:)mert akkor nem tetted volna fel a kérdést.
2010. febr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen pasikat nem is nagyon fogod megtalálni.Tudod az ilyen srácokat elbátortalanították azon nők akik csak a pénzre mennek.Most tudom mondhat bárki bármi de én is ilyen vagyok.17éve sportolok testem nagyon rendben van.Arcommal sincs gáz.Sőt sok nőnek be is jövök és általában ők szoktak odajönni hozzám.Vagy annira néznek h én megyek kezdeményezni.De mikor kiderül h se kocsi se lakás se milliók....na utána inkább leválnak egy mercis nagyképű hülyegyerekkel.Aki persze 2hét múlva dobja őket.

Szóval most én kérdezek vissza.Hol vannak azok a lányok akik tényleg az embert nézik egy fiúban és nem az anyagi helyzetét???????

2010. febr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
100%
igen a "mi korunk" már lejárt,nagy valószínűséggel kihalófélben vagyunk.
2010. febr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
100%

12.20 as vagyok elfelejtettem a kort. 27 Szóval nem egy 16éves hülyegyerek eszével vagyok megáldva.

Sőt olyan 15-20között rendszeresen volt párom hosszab kapcsolataim.Mert ugye akkor még annyira nem a pénzre mennek.De 20-35között semmi más nem számít csak a pénzed.És ezzel nem hiszem h egyedül vagyok.

Vagy csak én látnám ilyen sötétnek a szitut?Tuti h nem.

2010. febr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
100%
nem mert én 21 vagyok és a kor már lejjebb süllyedt,tehát már korábban pénzéhesekké válnak.....sajnos
2010. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
74%
vanak sokan csak minden lány kivétel nélkül elsö látásra eldönti na ezel ijen leszek azal meg ojan és esélyt se adtok senkinek hogy megismerjétek ez van ijenek a nök
2010. febr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
100%
na igen,az a másik baj,hogy első benyomás alapján döntenek.
2010. febr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
68%
Hmm lássuk csak megfelelek e, nem vagyok tulzottan müvelt de tudok normálisan viselkedni, nem elegáns vagyok inkább divatos, humoros vagyok vmilyen szinten de csak a haverjaim körében :D , hát vidám vagyok általában kivéve akkor amikor nem, nem szoktak unatkozni mellettem mert ha már nincs miröl beszélni akkor is beszélek vagy kérdezek vmit bár lehet fáraszto vagyok, ötleteim vannak de általában lusta vagyok.Na hááát sztem majdnem jo vagyok akkor.Amugy sztem rossz helyen keresgélsz probálkozz nyugdijasklubokban :)
2010. febr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
Ha valaki ilyen, az unalmas lesz egy átlag csaj számára...
2010. febr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!