Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol bújkálnak az ilyen pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol bújkálnak az ilyen pasik?

Figyelt kérdés
Aki művelt, elegáns, humoros, mindig vidám, és a társuk sem unatkozik mellette, mindig új ötletei vannak és meg tudja lepni mindig vmi új dologgal a barátnőjét(nem anyagi dolgokra értem hanem csak apróság, tettek meg ilyenek).Mindenről el lehetne vele beszélni és együtt örülni minden percnek.Az ilyen pasik csak a képzeletünkben élnek vagy tényleg léteznek ilyenek is?és ha vannak akkor hol lehet ilyen személyekkel találkozni?már próbálkoztam társkeresőn, fősulin, bulikon, de sehol.Talán nekem vannak túl sok elvárásaim?
2010. febr. 5. 16:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
100%
Ritka az ilyen fiú. Én egyet sem ismerek, bár barátnőm azt mondja én nagyjából hasonlítok erre a "fajra", de elég nehéz elhinni.
2010. febr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
100%
nem bujkálok én sehol
2010. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
100%

Én próbálok ilyen lenni, de nem mindig egyszerű...

Eként lehet hogy magasak az elvárások, de gondolj csak bele mit ajánlasz ezért: a teljes szívedet... szerintem ár érték arányba megfelel :)

24F

2010. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet, hogy az elvárásaidból kell lejjebb adnod. Bár nem ismerek mindenkit, fiúkat párkapcsolati szempontból sehogy, de én már nem férek bele a "keretbe". Pedig majdnem mondtam, hogy itt... :$ De, ha pár dolgot kihúznál, keress meg :)
2010. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
100%

csak a képzelet szüleménye :D

ha léteznek is ilyenek, akkor igencsak csekély mennyiségben és azok is már foglaltak.

ezek nem nagy elvárások, de ilyet tényleg nem lehet találni a mai világban meg pláne.

2010. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok...mit szeretnél :)?
2010. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
100%
ilyen pasik kihaltak a második világháborúban
2010. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ha egy ilyen fiú próbálkozik a lányoknál, akkor azok általában lerázzák azzal, hogy bocsi, de nem tudok rád úgy gondolni, mert nagyon jó barátom vagy, meg stb.
2010. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek, de tény, hogy az agresszív, lehengerlő, nagyszájú macsók sokkal sikeresebbek, és talán ezért nehezebb észrevenni őket.
2010. febr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
100%
Sztem, én pont ilyen vagyok. :) Privát-ba megtalálsz:P
2010. febr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!