Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a baj velem? Egy 13 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Egy 13 eves lany vagyok es nincs baratom.

Figyelt kérdés
Egy 13 eves lany vagyok es nincs baratom. Mar kaptam ajanlatokat h jarjak veluk de nem nagyon erdekeltek me nem tudtam magam elkepzelni veluk. Egyszer hianyolom egyszer meg nem h nincs pasim. Kulonben a fuikkal nagyon jol megvook, rengeteg fiu haverom van es minddel jol kijovok. Igazsag szerint nem tudok csak 1-2 sracra ugy nezni "u de cuki" "mien aranyos ez a srac" stb.(lanyok tudjatok ti ez h h van). Velem van a baj????
2009. nov. 12. 14:12
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

NA kicsilány én 16 évs vagyok és még nem volt barátom, és tudod mi a baj velem? Semmi! Talán kicsit visszahúzódó vagyok, és nem hordok hasig kivágott pólót, amelyik fiúnak ez kell hogy meg akarjon ismerni az inkább hagyon békén, én nem a külsőmön mutatom meg ki vagyok, és ha egy fiút nem csak a felszín érdekel akkor szeret a dolgok mögé látni és nekem pont ilyen fiú kell, és bizony alakulgat is, mert végre vane g yfiú akinek nem a nagy mell a magassarkú, és a nagy száj számít, hanem az hogy ki vagyok én, lehet hogy többet kellett rá várni, elhet hogy nem mondhatom el magamról hogy nekem már ennyi meg ennyi fiúm volt, de tulajdonképpen, nem is hiányzik...

Legyen csak 1 aki tényleg engem szeret és nem villogni akar a haverok elött, vagy dugni egy nagyot!

2009. dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nincs veled semmi baj. Én is ilyen voltam 13 évesen. Nem volt akkor barátom, sőt nagyon nem is érdekelt az egész járás dolog. Nem kell túl gyorsan felnőni és nem kell követni másokat. A legjobb ha az ember a saját ütemében éli az életét és nem foglalkozik azzal, hogy mit mondanak mások. Megértem, ha ez néha nem esik jól, hogy nincs barátod és emiatt úgy érzed kimaradsz valamiből. Pedig nem így van nekem elhiheted. El jön majd a te időd. Minek beleugrani olyasmibe, amit igazából nem tartasz szükségesnek? Annyit fogsz még változni, annyi mindent fogsz még megtapasztalni. Csak ne kapkodd el és élvezz ki mindent, amit lehet. Ha készen állsz majd egy kapcsolatra azt tudni fogod.


21/L

2009. dec. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat :)
2009. dec. 6. 21:35
 34/41 anonim ***** válasza:
Te előttem való korombeli csaj kijavítalak hogy attól még nem nő fel ha megdugassa magát:D
2009. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
0%
ennyi hülye kispics@'t
2009. dec. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg apádat meg anyádat hogy miért nincs barátod 13évesen azt majd ha magadhoz tértél az atyai pofon után,akkor gondolkozz azon amin egy normális 13 évesnek kell.
2009. dec. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
jajj, jo poen volt, h nem divat tanulni :D ha nem tanulsz, akkor a hid alatt végzed. annak a pattogós, nagyon okos előttem válaszolónak. a kérdezőnek pedig, kicsi vagy még a pasikhoz. kézfogás, puszi jöhet, de tudod már h mi lenne a folytatás. és ne mondd, h nem.
2009. dec. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy gyerek vagy még. A korban hozzád illő srácok meg inkább játszanak egész nap a számítógépen. Hormonjaik még nem léptek működésben, nem hajtja őket a farkuk, nem kell nekik szex(kapcsolat lényege legtöbb férfi számára), így szórakoztatóbb haverokkal lógni meg a gép előtt ülni.
2009. dec. 7. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
mondjuk en nem olyan kapcsolatra gondoltam. csak ugy h kezfogas es talan arcra egy puszi
2009. dec. 7. 14:00
 40/41 A kérdező kommentje:
semmi tobb es mondjuk tanulni is jol tanulok az osztalyba benne vagyok az elso haromban szoval nah
2009. dec. 7. 14:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!