Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a baj velem? Egy 13 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Egy 13 eves lany vagyok es nincs baratom.

Figyelt kérdés
Egy 13 eves lany vagyok es nincs baratom. Mar kaptam ajanlatokat h jarjak veluk de nem nagyon erdekeltek me nem tudtam magam elkepzelni veluk. Egyszer hianyolom egyszer meg nem h nincs pasim. Kulonben a fuikkal nagyon jol megvook, rengeteg fiu haverom van es minddel jol kijovok. Igazsag szerint nem tudok csak 1-2 sracra ugy nezni "u de cuki" "mien aranyos ez a srac" stb.(lanyok tudjatok ti ez h h van). Velem van a baj????
2009. nov. 12. 14:12
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
0%
Szia. 25 éves fickó megfelel?
2009. nov. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim válasza:
78%

Üdv!

Ez a baj a mai 12, 13, 14 éves kis vakarcsokkal. Azt hiszik, hogy az a menő, és attól lesznek felnőttek, ha bepasiznak/becsajoznak, esetleg szex is van! Kíváncsi lennék, hogy egy ilyen felfogású "nagy legény", mint a 14:26-os válaszoló miként állná meg a helyét a világban, ha azt mondaná neki valaki, hogy nincs anyu, apu, rokonok, akik segítenek, támogatnak, a segged alá tolnak mindent, van hol lakni, enni adnak és még sorolhatnám, viszont nem kell érte tennie semmit, és a saját lábán kellene megállnia. Érdekelne, hogy hogyan boldogulna a felnőttek világában? Amikor minden hónapban fixen ki kell fizetni például jó esetben 140000 forintot és akkor még nem evett semmit! Az a baj, hogy a mai világban már hülyének és tudatlannak lenni a divat én így látom. Addig örüljetek, amíg iskolásak vagytok és van aki gondoskodik rólatok, mert az idő gyorsan elszalad és nem lesz mindig ott valaki mögöttetek, aki segít! Értsétek meg, hogy az élet NEM erről szól! És hogy a kérdésre is válaszoljak szerintem 13 évesen még ne a pasik körül forogjon a világ, mert a híd alatt fogsz kikötni ezzel a felfogással előbb-utóbb és a pasizásból nem fogsz megélni! Az meg elég birka felfogásra vall, ha neked fontosabb, hogy olyan legyél, mint a barátnőid, akiknek márt volt/van pasija! Neked nincs egyéniséged és önálló gondolatod? Életed végéig olyan akarsz lenni, akinek megmondják, hogy mit csináljon? Akkor neked nagyon rossz életed lesz!


Bocsi ha hosszú lett!


27/F

2009. nov. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
81%

Az a rohadt nagy baj, hogy ha ide beír egy kiscsaj/srác, akkor egyből elkülditek játszani meg rajzfilmet nézni. Szerintetek ezért jön fel ide? Valószínűleg nem... Ha meg kamu kit érdekel?

A közhiedelemmel ellentétben a mai 13 évesek nagy része NEM csak szexelni akar, meg nem csak menőzik, hanem tényleg vágyik a maga szintjén szerelemre - ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy kefélni akar.

A kérdésre: szerintem semmi baj nincs veled. Van aki tetszik, van aki nem. Csak ne külső alapján dönts, ennyi.

2009. nov. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim válasza:
58%

Kedves 16:23-as válaszoló. Senki nem azt mondja, hogy egy 13 éves menjen játszani vagy rajzfilmet nézni! Pusztán csak mindenki a saját véleményét írja le a saját módján. Én például nem a közhiedelem miatt gondolom így, ahogy leírtam, hanem saját tapasztalataim és a környezetemből ismert 12-13 évesekkel folytatott beszélgetéseim alapján. Kicsit régebben volt már, persze annyira azért nem, mikor én is iskolába jártam és én is ennyi idős voltam. Sajnos ott is tapasztaltam a csorda effektust. Ha valaki máshogy gondolta a dolgokat, mint a többi bepasizós/becsajozós ember, akkor azt kidobta magából a "csorda". Itt pusztán arra próbálnak, legalábbis én arra próbálok rávilágítani, hogy legyen már az embernek saját akarata/gondolata, és ne "majmoljon" másokat azért, mert azok elhitetik vele, hogy az a helyes! Én csak azt tudom mondani, hogy persze, legyen szerelmes, ismerkedjen fiúkkal, de akkor is a jövőjét tartsa szem előtt, ne pedig a tinikapcsolatot! De én egyébként erről nem akarok senkivel vitatkozni, mindenkinek lehet, sőt kell is, hogy legyen saját véleménye (hisz pont ezt mondom), így tehát nekem is van, és elfogadom, ha vannak, akik másként gondolják. Attól sem én, sem pedig Ők nem lesznek se többek, se kevesebbek!


27/F

2009. nov. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

Igaza van sok előttem szólónak abban, hogy még kislány vagy.

De ennek ellenére nem ismerünk és lehet, hogy érettebb vagy a korodnál, ezért most úgy fogok neked válaszolni, hogy nem veszem figyelembe a korod. Ezért egyesek megkövezhetnek, de szerintem nem azért tesznek fel ide kérdést, hogy aztán a kiosztást kapják.


Szóval: nincs baj veled. Azt írtad "csak 1-2 sracra ugy nezni "u de cuki" "mien aranyos ez a srac"" . Ha lesz majd egy olyan srác, akire nem így nézel, hanem tényleg szerelmes leszel belé(úgyis észreveszed majd), akkor azzal jöjj össze és ne a középkategóriás húúú de cukikkal.

Sztem kifejezetten jól teszed, hogy még vársz, mert a szerelem tényleg fontos. és elég sok mindent meghatároz(pl:ha nem vagy szerelmes a srácba, akivel az első csók lesz, akkor sz*r lesz)

Na mindegy, szóval szerintem várj az igazira.

Ja és én is lány vok és tudom milyen az amikor pár barátomnak van pasija, és nekem nincs. Zavaró, de mostmár tudom, hogy megérte várni.

2009. nov. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
koszonom akik a partomat fogjak es minden valaszolonak a kerdest. kulonben 5-os vagyok a suliba itthon erdelybe 10-es. tom h nem a pasizasrol szol az elet. tanulok is rendesen meg minden...es nem vagyok az aki erzesek nelkul szeretne valakitol tobbet. persze h varok amig megtalalom azt akivel tenleg ugy legyek h szerelem. meg egyszer koszi a tanacsokat :)
2009. nov. 12. 18:21
 17/41 anonim ***** válasza:
Én ezt nem gonoszságból írom Neked, de 5-7 év és te is érezni fogod, hogy milyen voltál most, és milyen butaság ezen rágódni 13 évesen! Jaj, de fiatal vagy még! :)
2009. nov. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
42%

szerintem még ne érdekeljenek a pasik. Foglalkozz a tanulással.


20/L

2009. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
25%

Elmondanám, hogy én is 13 éves vagyok, van barátom 2 hónapja de nem azért vagyok vele mert divat. -.-"

Hanem mert beleszerettem és ő is szeret. És nálunk ez a szex téma nagyon nem nyerő... vagyis én nem fogom elveszíteni 15 éves korom előtt az biztos, és ő se szeretné előtte. És egy 13 éves lány ma már általában játszik Barbie babákkal...

2009. nov. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

az előző vagyok.

Nálunk nincsen ilyen "csorda" dolog. A legjobb barátnőm sajnos pont a mai napon költözött el véglegesen és elment másik suliba is, de ő volt az a személy aki sosem értett egyet velünk, mármint ilyen pasizós téren, de nagyon szerettük és sosem közösítettük volna ki emiatt.

2009. nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!