Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a baj velem? Egy 13 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Egy 13 eves lany vagyok es nincs baratom.

Figyelt kérdés
Egy 13 eves lany vagyok es nincs baratom. Mar kaptam ajanlatokat h jarjak veluk de nem nagyon erdekeltek me nem tudtam magam elkepzelni veluk. Egyszer hianyolom egyszer meg nem h nincs pasim. Kulonben a fuikkal nagyon jol megvook, rengeteg fiu haverom van es minddel jol kijovok. Igazsag szerint nem tudok csak 1-2 sracra ugy nezni "u de cuki" "mien aranyos ez a srac" stb.(lanyok tudjatok ti ez h h van). Velem van a baj????
2009. nov. 12. 14:12
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
65%
Inkább barbizz még szerintem, ráérsz még a pasikkal. Nincs baj, majd eléred a kort úgy is.
2009. nov. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim válasza:
77%

Szia!

Csak az baj veled, hogy még kislány vagy, de már ilyeneken jár az eszed. Tanulnod kéne és az iskolára koncentrálnod. A fiúk még ráérnek, hidd el lesz majd egyszer még olyan mikor visszasírod ezeket az éveket. Nem kell semmit elsietni.

2009. nov. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
nah jo de mar van par baratnom akinek van/volt baratja. nem is naon erdekel. es van par mas baratnom aki pont ugy van a helyzettel mint en es ugyanugy nomja a szivet. akkor en mit tegyek??
2009. nov. 12. 14:20
 4/41 anonim ***** válasza:
70%
Semmi baj nincs veled azon kívül, hogy még csak 13 éves vagy.
2009. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
43%

válogatós vagy (:

13F

2009. nov. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim válasza:
23%

Szerintem nem vagy fiatal hozzá.

A mai világban már ez van aki nem tudná!nem a tanulásról szül az élet,ma már.

14/F

2009. nov. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
a 14.26-osnak: elég baj, hogy nem a tanulásról szól. Anno én is csajoztam 13 évesen, de max dokkmunkás lett volna belőlem, ha nem tanulok mellette.
2009. nov. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
89%
Ennél nagyobb bajod ne legyen 13 évesen!Egyébként elég szomorú,hogy ma már nem erről szól a világ...(tanulás,haverkodás)
2009. nov. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
93%
még bőven ráér, mind2 félnek igaza van 1 kicsit, mert a diák ne csak tanuljon kicsit szórakozzon is érezze jól magát, de az is hülyeség, hogy csak a "szerelem" =), mert ha nem tanulsz akkor nem vesznek fel jó iskolákba és akkor hiába vagy értelmes a környezetedben már csak az "értelmetlenebbik" fele marad...
2009. nov. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először tanulj meg helyesen írni. Sajnálom, de én nem tudlak megvígasztalni
2009. nov. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!