Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a baj velem? Egy 13 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Egy 13 eves lany vagyok es nincs baratom.

Figyelt kérdés
Egy 13 eves lany vagyok es nincs baratom. Mar kaptam ajanlatokat h jarjak veluk de nem nagyon erdekeltek me nem tudtam magam elkepzelni veluk. Egyszer hianyolom egyszer meg nem h nincs pasim. Kulonben a fuikkal nagyon jol megvook, rengeteg fiu haverom van es minddel jol kijovok. Igazsag szerint nem tudok csak 1-2 sracra ugy nezni "u de cuki" "mien aranyos ez a srac" stb.(lanyok tudjatok ti ez h h van). Velem van a baj????
2009. nov. 12. 14:12
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
F szomat már! :D Sok balf asz itt jön megint hogy tanulj meg írni meg kicsi vagy meg menj babázni, meg hogy cenzúrázzam a csúnya szót. Ki az aki 13 éves korában tanul és babázik? Ti b zdmeg? :D Idegesítő de még így is csak röhögve tudom írni, hogy mennyi idióta van itt. Röhögnöm kell azon hogy ti 13 évesen b zik meg stréberek voltatok, meg azon goldolkoztatok, hogy majd űrhajósok akartok lenni ha felnőttök. Nem érdekel hogy nem a kérdésre válaszoltam mert itt senki sem a kérdésre válaszolt. És lesz-rom hogy helytelenül írtam. Inkább fedezem a kérdésfeltevőt, mint hogy én legyek a nagy példás felnőtt. És szakadok azon aki ezt elolvassa, mennyire unatkozhat. A kérdésre válaszolva meg annyi hogy türelemmel kell lenni, minél tovább húzod annál jobb, persze egy darabig. Meg a te korosztályodban ritkábbak a jófej srácok, de 1-2 évvel fölötte már sokkal többen lesznek. Úgy hogy nyugi :)
2009. nov. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat, es bocsnat a tobbieknek de igazad van legutolso valaszolo :)
2009. nov. 13. 13:21
 23/41 anonim válasza:

minek irod azt hogy nem érdekel? amikor érdekel, mivel megkérdezted! amúgy meg ha szeretnél egy barátot, csak azért, hogy elmondhasd hogy nekem már volt egy barátom, akkor menj oda az egyik osztálytársadhoz azt letudhatjátok 1 perc alatt. aztán meg a normálisabbak meg kiröhögnek a hátatok mögött

ha nem meg divatolni szeretnél, akkor nem kell siettetni a dolgot. akkor járj valakivel ha szerelmes vagy belé.

14L

2009. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, te biztos nagyon okos vagy! Az írásodból látszik! Mi ez, hogy mostmár nem kell tanulni? Gratulálok a szüleidnek! Nyugodtan erőszakoljátok meg a Magyar nyelvet. Ostobák.
2009. nov. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Elkésve azért tutira nem vagy. A fiúk később érnek egy kicsit, mint a lányok. Az osztálytársaid bizonyára még nem hozzád valók. Barátkozz csak a fiúkkal, így megismerheted őket jobban. Hasznodra lesz később. Én is azt mondom, azzal járj, aki tetszik neked. Ne csak azért, hogy legyen már végre egy fiúd.
2009. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Öcsém hát én megértem nem kell 13évesen babázni. De ti, kedves 13 éves lány és már nem a tanújaról "szül" a világ nem láttok az orrotokón elől? Mi 20on évesen vagyunk azok akik most kell a talpunkra álljunk és mégis nehéz, azzal ellentétben hogy nektek csak ennyi bajotok van? És még ezt is hüjén fogjátok fel! Te meg drága fiúcska ne is tanulj mert akinek ilyen felfogása van az nem emberek közé való. 13évesen fiú létemre 1-3 közti diák voltam. És most látom meg érzem hogy miért volt értelme, már visszagondolni is jó. Szóval drága fiúcska ha valaki űrhajós akar lenni, az lehet csak kell kitartás és akarat. Én ami 13évesen szerettem volna lenni lehetetlennek gondoltam, és most minden a kezembe van. Úgyhogy menj tanulni te kis szaros:D
2009. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Tanulásról baz.dmeg:D
2009. dec. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
"koszonom"
2009. dec. 6. 21:12
 29/41 anonim ***** válasza:
Vagy inkább menj a csába:D
2009. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
rendesek vagytok :|
2009. dec. 6. 21:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!