Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ez lenne egy alfa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez lenne egy alfa hím? Hogyan tudnék ilyenné válni?

Figyelt kérdés

Alapvetően egy elég érzékeny és udvarias, előzékeny pasi vagyok.

Nem vagyok az a fajta fiú, aki lenézi a csajokat, nem törődik velük, csak a szex közben, vagy még ott se. Szeretem, ha egy lánnyal nem csak dugni lehet, hanem jókat beszélgetni, kirándulni, vagy csak simán összebújni egy filmnézésnél a kanapén.


Úgy veszem észre, ez manapság elég gáz, ha a csajozást nézem.

A normálisabbnak vélt csajok, akikkel eddig ismerkedtem, mindig lepattintottak 2-3 találkozó után, és jött a "legyünk csak barátok" szöveg.


És a legtöbb normális, helyes csaj azokkal a fiúkkal van, akik csak arra mennek, hogy minél több nőt próbáljanak fel. Sokszor ezzel vagánykodnak a csajok előtt, és erre a nők máris a karjaikba omlanak! Nem törődnek a nőkkel, sokszor lenézik őket, és csak egy kefélhető tárgynak tartják őket... (Van ismerősöm ilyen, ezért tudok ilyeneket róla. Megjegyzem nem vagyunk túl nagy haverságban, csak ismerem.)


A nőknek tényleg ez kell? Vagy mi az, ami alfa hímmé tesz egy pasit?

24/F



2013. aug. 9. 18:54
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

Lehet, igazad van kérdező:)


Nem döntök el semmit, csak próbáltam felnyitni a szemed. Úgy néz ki, sikertelenül. Figyelj, én aztán magasról leszarom, hogy mit hiszel és mit nem. A te életed, úgy éled, ahogy akarod. Homokba is dughatod a fejed, a te dolgod:) Én attól nem leszek kevesebb, hogy nem akarsz bizonyos dolgokat elfogadni.

Milyen határokról beszélsz?:P

2013. aug. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
55%

A 70%-os válaszoló tényleg hülyeségeket gondol, nyilván számtalan kellemetlen élménye miatt. Persze bizonyos nőkre biztosan igaz, amiket mond, de ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy a szúnyogos válaszoló és barátnői kivételek lennének abban, amit a férfiakról gondolnak.


Én is nő vagyok, és pontosan tudom, hogy ezek a bunkó (bocsánat) valamilyen oknál fogva alfahímnek nevezett egyedek engem is egyenesen taszítanak. DE! ez nem jelenti azt, hogy a férfiasság taszítana. Csak itt egyes (szerintem valószínűleg) nem túl férfias férfiak a saját kudarcaikat vagy nem tudom mijüket arra akarják fogni folyamatosan, (már több kérdésnél láttam ezt), hogy ők "túl kedvesek", meg nem eléggé bunkók. Ami egy óriási tévhit. Mert a nő nem a bunkót keresi, hanem egy olyan férfit akar, aki nem magas hangon "szió"-zik meg "bocsi"-zik, meg határozatlankodik, hanem van valamiféle férfiasság benne. Ami, hangsúlyozom, nem egyenlő az állatias alfahím mivolttal, hanem egy férfias eszenciát jelent, amit nagyon nehéz szavakkal megfogalmazni, ugyanakkor másodpercek töredéke leszűrni, hogy kiben van meg ez a tulajdonság. És ez a férfias eszencia egyáltalán nem zárja ki sem a kedvességet, sem az udvariasságot, sőt, leginkább magában foglalja.

2013. aug. 10. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:

# 41


Te élsz tévhitben, te idióta, te dugod homokba a fejed!

Persze, majd te fogod felnyitni a szemem, hogy melyik barátnőm mennyire mond nekem igazat. Meg, hogy én mennyie döntök észből. Persze. :D Ezek azok a bizonyos határok. Nem baj, csakis magadból h.ülyét, nem belőlem. :)

2013. aug. 10. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

42!


Még mindig nem rólam van szó:) Nem értem miért akarjátok rám vetíteni ezt az egészet. Egy adott témáról beszélgetünk, nem az életemről...


Rátapintottál a lényegre. Pontosan erről van itt szó. A nők nem a bunkókhoz vonzódnak, hanem a magabiztos, határozott férfiakhoz. Márpedig az alfa hímek mind ilyenek. Nagyrészt ez különbözteti meg őket az átlag férfiaktól. (kizökkenthetetlenek; nem foglalkoznak azzal, hogy másik mit gondolnak róluk; dominánsak és még sorolhatnám) Ergo pont olyan tulajdonságai vannak, amikre a nők buknak. Innentől kezdve meg egyértelmű a szitu, nem gondolod? De azért leírom. Kevés kivételtől eltekintve, minden nő vonzódik az alfa hímekhez. Akár beismeri, akár nem. Most attól tekintsünk el, hogy össze is jönne-e vele... Csak a vonzalomról beszélünk.


A siránkozó férfiakat én is szánalmasnak találom. Mindig találnak valamit, amit okolhatnak a sikertelenségeikért. Ha észre vetted volna, én nem is ilyen szándékkal írogatok.

2013. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

43!


Már személyeskedünk is, jól van:) Mint mondtam, nem akarlak téged meggyőzni, nincs semmi értelme. Annyira ragaszkodsz a saját együgyű kis elképzeléseidhez, hogy nem látod a fától az erdőt:D

De azért egy picit sikerült megbolygatnom a fejecskédben a dolgokat, érzem a válaszaidon:))

2013. aug. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Nálam láthatóan alacsonyabb értelmi szinten lévő emberek nem világítanak rá semmire, nem bolygatnak meg semmit. De hidd ezt, ha boldoggá tesz úgy 5 percre. :) Én csak örülök, ha jó kedve van a másiknak.
2013. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

na addig éljek amíg ezt mégegyszer elolvasom.

Mennyi de mennyi tucatember! Ez a rohadt beskatujázás,veletek nagyon kíba szhattak a nők.

2013. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

Mi alapján tartod ilyen nagyra magad? Nem is ismersz? Ennyire felszínes ember vagy?

Értem én, hogy észérvekkel nem tudsz előállni, de ennek így semmi értelme.

(inkább sírnom kellene, hogy mennyire korlátolt emberek vannak)

2013. aug. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

"mindenki mást mond és mást gondol valójában. "


örülök h eldöntöd helyettem h mit mondok és h mit gondolok.

2013. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

Az előző nem neked ment.


"

"mindenki mást mond és mást gondol valójában. "


örülök h eldöntöd helyettem h mit mondok és h mit gondolok."


Nem döntök el semmit. Ez tény. Nagyon kevesen vannak, akik felmerik vállalni a gondolataikat.

2013. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!