Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ez lenne egy alfa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez lenne egy alfa hím? Hogyan tudnék ilyenné válni?

Figyelt kérdés

Alapvetően egy elég érzékeny és udvarias, előzékeny pasi vagyok.

Nem vagyok az a fajta fiú, aki lenézi a csajokat, nem törődik velük, csak a szex közben, vagy még ott se. Szeretem, ha egy lánnyal nem csak dugni lehet, hanem jókat beszélgetni, kirándulni, vagy csak simán összebújni egy filmnézésnél a kanapén.


Úgy veszem észre, ez manapság elég gáz, ha a csajozást nézem.

A normálisabbnak vélt csajok, akikkel eddig ismerkedtem, mindig lepattintottak 2-3 találkozó után, és jött a "legyünk csak barátok" szöveg.


És a legtöbb normális, helyes csaj azokkal a fiúkkal van, akik csak arra mennek, hogy minél több nőt próbáljanak fel. Sokszor ezzel vagánykodnak a csajok előtt, és erre a nők máris a karjaikba omlanak! Nem törődnek a nőkkel, sokszor lenézik őket, és csak egy kefélhető tárgynak tartják őket... (Van ismerősöm ilyen, ezért tudok ilyeneket róla. Megjegyzem nem vagyunk túl nagy haverságban, csak ismerem.)


A nőknek tényleg ez kell? Vagy mi az, ami alfa hímmé tesz egy pasit?

24/F



2013. aug. 9. 18:54
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen vagy naiv. Lehet, hogy pont te vagy a kevés kivétel egyike.

Teljesen mindegy mit hiszel... De, ha kicsit jobban kinyitod majd a szemed, tisztábban fogsz látni.

2013. aug. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
Én azt látom, hogy nagyon sok buta nő van, meg nagyon sok olyan, aki nem jó helyen keresgél. Jah, és azokkal a lányokkal barátkozom, akik megértenek, és akikkel el tudunk beszélgetni, így általában ők hasonlóan gondolkoznak.
2013. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:

Megint elkanyarodtál a témától. De mindegy, mert annyira véded az igazad, hogy nem is akarod megérteni miről írok.

Az teljesen mindegy, hogy hogyan gondolkoznak... Az érzések teljesen függetlenek a gondolkozástól:)

2013. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
100%

De a saját érzéseiket mondják el, mivel barátnők vagyunk.

Nem az igazam védem, csak elmondtam, hogy én mit látok a környezetemben. Próbálok rávilágítani, hogy ebben a témában nincs univerzális igazság. Neked meg ezt kellene megérteni.

2013. aug. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:

De, valóban naiv vagy. Feltételezem, hogy szolid, normális barátnőid vannak. Majd biztos elfogják mondani, hogy valójában mit éreznek, mi?:) Ezek olyan dolgok, amikről senki nem beszél, s csak nagyon kevesen merik felvállalni.


Nincs univerzális igazság... Én se azt mondtam, hogy van. De általánosságban még beszélhetünk dolgokról.

Nem akarok a magánéletedben vájkálni(jogom sincs hozzá), de biztos meglepődnél, ha belelátnál a barátod gondolataiba, érzelmeibe.

2013. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, elmondja, hogy mit érez. Kiemelném konkrétan kettő barátnőmet. Az egyikkel 15 éve vagyunk legjobb barátnők, a másik pedig 8 éve áll közel hozzám. Ritka az őszinte lány-lány barátság, van még pár nem ilyen közeli/frissebb barátságom, de ennél a két lánynál pl. sosem kérdőjelezném meg, hogy elmondja, amit érez. Meg szoktunk beszélni mindent. Mocskosul sajnállak, ha ezen az oldalon próbálsz az én barátnőim őszinteségéről felvilágosítást adni, elég meddő dologra vállalkoztál.
2013. aug. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

Ismét leírom. Az egy dolog, hogy te mit hiszel, mit gondolsz, mit kérdőjelezel meg... Attól még a valóság lehet más. Nem feltétlen, de lehet. Nem provokálni akarlak, de elég sok embert kiismertem már, és el sem hinnéd, milyen emberekről, mik derültek ki. Tudod én inkább kezelem fenntartással az embereket, mint, hogy naivan álljak hozzájuk.

Nem kell sajnálnod, nem akarok semmiről sem felvilágosítást adni. Mellesleg azt gondolsz rólam, amit akarsz...

2013. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
Ajaj! Én akartam tisztábban látni a dolgokat, erre mindjárt kitör egy bunyó! :D Már gondolatban a egyik a késért, a másik a kaszáért nyúl... XD
2013. aug. 9. 22:55
 39/51 anonim ***** válasza:
Dehogy... Csak beszélgetünk, legalábbis részemről:)
2013. aug. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, mit gondolsz, nem te fogod eldönteni, hogy egy ilyen szubjektív témában mi a "valóság". Azért a határokat meghúzhatnád jobban!
2013. aug. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!