Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ez lenne egy alfa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez lenne egy alfa hím? Hogyan tudnék ilyenné válni?

Figyelt kérdés

Alapvetően egy elég érzékeny és udvarias, előzékeny pasi vagyok.

Nem vagyok az a fajta fiú, aki lenézi a csajokat, nem törődik velük, csak a szex közben, vagy még ott se. Szeretem, ha egy lánnyal nem csak dugni lehet, hanem jókat beszélgetni, kirándulni, vagy csak simán összebújni egy filmnézésnél a kanapén.


Úgy veszem észre, ez manapság elég gáz, ha a csajozást nézem.

A normálisabbnak vélt csajok, akikkel eddig ismerkedtem, mindig lepattintottak 2-3 találkozó után, és jött a "legyünk csak barátok" szöveg.


És a legtöbb normális, helyes csaj azokkal a fiúkkal van, akik csak arra mennek, hogy minél több nőt próbáljanak fel. Sokszor ezzel vagánykodnak a csajok előtt, és erre a nők máris a karjaikba omlanak! Nem törődnek a nőkkel, sokszor lenézik őket, és csak egy kefélhető tárgynak tartják őket... (Van ismerősöm ilyen, ezért tudok ilyeneket róla. Megjegyzem nem vagyunk túl nagy haverságban, csak ismerem.)


A nőknek tényleg ez kell? Vagy mi az, ami alfa hímmé tesz egy pasit?

24/F



2013. aug. 9. 18:54
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
a pézsma szag!
2013. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
91%
A nő egy külön faj, sosem fogod megérteni!
2013. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes nőnek nem kell az olyan. Szerintem rosszul ítéled meg, hogy ki a "normális, helyes" csaj.

Ha egészséges párkapcsolatra vágysz, na meg persze igaz szerelemre, akkor ne változz meg, viselkedj úgy, ahogy szívből jön!

2013. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
70%
Felesleges ezt a témát feszegetni. Soha nem fogja egyik lány se beismerni... Itt az eszükkel gondolkodnak, de a férfiakkal kapcsolatban a tudatalattijuk irányítja őket.
2013. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:

Meg ne próbálj alfa hímmé válni! Ha megteszed, csak a "disco ri**coknál" leszel jó pasi, és a leírtak alapján te nem erre vágysz (feltéve hogy már nem vagy szűz, és nem minden mindegy alapon állsz neki, csak hogy elveszítsd)!


Na meg a leírtak alapján is világosan láthatod, hogy az alfa hím másik jelentése a gyökér (al-fa).


Szóval maradj olyan, amilyen vagy, és ha majd azt megszereti egy lány, az igaz szerelem lesz.

2013. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%

Te azt hiszed, hogy az udvariasságod hátrány. Pedig nem az udvariasság hátrány.

Hanem mondjuk ha nem mély a hangod, határozatlanul beszélsz, ha túl "puhánynak" érződsz, nem tudom, hogy mondjam. Egy férfias férfi is nyugodtan lehet udvarias, az udvariasság jó, minden nő szereti az udvariasságot. DE az udvariasság, kedvesség nem elég! Ha határozatlansággal, férfiatlansággal párosul. Nem tudom, hogy magyarázzam, de én nő lévén, azonnal megérzem, ha valaki férfiatlan, és lehet bármilyen kedves, nem fog vonzani. A férfias férfi vonz, de nem a bunkó. Csak sok férfi nem érti a különbséget a férfias meg a bunkó között.

2013. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
69%

# 4


Tudod, vannak olyan vérmérsékletű nők, akik már kinőttek/túlléptek azon a baromságon, hogy valami "izgalmas", zűrös f.aszjancsit próbáljanak keservesen megszelidíteni. Sokan a zűröket keverik a szenvedéllyel. De nem kellene tagadni, hogy van olyan nő, aki már odaadásra, tisztességre, és igazi szeretetre vágyik, amit a vagánykodó tahóktól nem kapnak meg.


Nem észből írok, így érzem, eszerint élek.

2013. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:

Én megpróbáltam alfa hímmé válni: nem akarok kapcsolatot, nem érdekelnek az érzelme, nyíltan utalok arra, hogy szexelni fogok egy lánnyal, beszélek az eddig dolgaimról... kb. amit felsoroltál.

Eredmény: egy éve nem tudtam lefeküdni senkivel.

Tanulság: jó kinézet nélkül nincs alfa hím :DDDD

2013. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:

7

Az arányokról valamiért bölcsen hallgatsz...:) 10-ből, ha 1 ilyen nő van, mint te.

2013. aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:

Én ismerek azért még jópár hasonló gondolkodású nőt!

Szerintem amúgy abból van a legtöbb, aki tényleg arra vágyik, amit leírtam az előző kommentemben, csak sajnos nem a megfelelő embernél keresi.

2013. aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!