Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ez lenne egy alfa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez lenne egy alfa hím? Hogyan tudnék ilyenné válni?

Figyelt kérdés

Alapvetően egy elég érzékeny és udvarias, előzékeny pasi vagyok.

Nem vagyok az a fajta fiú, aki lenézi a csajokat, nem törődik velük, csak a szex közben, vagy még ott se. Szeretem, ha egy lánnyal nem csak dugni lehet, hanem jókat beszélgetni, kirándulni, vagy csak simán összebújni egy filmnézésnél a kanapén.


Úgy veszem észre, ez manapság elég gáz, ha a csajozást nézem.

A normálisabbnak vélt csajok, akikkel eddig ismerkedtem, mindig lepattintottak 2-3 találkozó után, és jött a "legyünk csak barátok" szöveg.


És a legtöbb normális, helyes csaj azokkal a fiúkkal van, akik csak arra mennek, hogy minél több nőt próbáljanak fel. Sokszor ezzel vagánykodnak a csajok előtt, és erre a nők máris a karjaikba omlanak! Nem törődnek a nőkkel, sokszor lenézik őket, és csak egy kefélhető tárgynak tartják őket... (Van ismerősöm ilyen, ezért tudok ilyeneket róla. Megjegyzem nem vagyunk túl nagy haverságban, csak ismerem.)


A nőknek tényleg ez kell? Vagy mi az, ami alfa hímmé tesz egy pasit?

24/F



2013. aug. 9. 18:54
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:

Csípnek a szúnyogok


Minden nő arra vágyik, amit leírtál. DE! Mégis a tipikus alfákhoz vonzódik az összes. Ugyanis azt nem tudjátok befolyásolni, hogy kihez vonzódtok. Maximum te is visszatartod magad a józan eszeddel, de a vonzalom ugyanúgy megvan egy olyan férfiakhoz. Akár tagadod, akár nem. Ennyi. Egyébként hány éves vagy?

2013. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok.

Volt, már hogy vonzódtam olyan nőket átverős fajzathoz, de azok közül is csak az okos, intelligens változathoz. Úgy történt, hogy mivel intelligens volt az illető, levágta, hogy nekem mik az igényeim (szerelem, kedvesség, normális párkapcsolat, szóval nem szexkapcsolat...stb.), és olyannak mutatta magát, csak aztán kibújt a szög a zsákból. Amint rájöttem, hogy milyen sivár lelkileg valójában, elhagytam.

2013. aug. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim válasza:
88%
A női fajt nem lehet megérteni, én is közéjük tartozom, de sokszor még én sem igazán értem mit miért tesznek egyesek.. Azt viszont tudom, hogy azért vonzódnak/vonzódunk az ilyen "alfa hímek"-hez, mert meg vagyunk győződve róla, hogy mi "okos, ügyes kislányok" képesek vagyunk megváltoztatni a férfit, és "beidomítani", hogy legyen valami sikerélményünk, aztán persze csalódunk, de mégis újra meg újra megpróbáljuk. Viszont az olyanokkal mint te semmi dolgunk sincsen, hiszen a tökéleteset minek is változtatnánk meg? Nem szabad a tipikus alfa hímmé válnod, hogy találj magadnak valakit, hisz ez baromság.. Egy idő után úgyis megunják és az olyan pasikhoz fordulnak mint te, csak idő kérdése..
2013. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
Szúnyogos lány, mi a családi állapotod, ha szabad kérdeznem?
2013. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
Van barátom jelenleg. :)
2013. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:

"meg vagyunk győződve róla, hogy mi "okos, ügyes kislányok" képesek vagyunk megváltoztatni a férfit, és "beidomítani"


Igen, ebben van valami. Viszont ezt olyan 16-17 éves korom körül én kinőttem. :D

2013. aug. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
Azért köszi! :D
2013. aug. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim válasza:

Szerintem is maradj ilyen!

Vannak érett gondolkodású nők akik az ilyen pasikat keresik!

Nekem volt afféle "alfahím" pasim aki egy hónap alatt megcsalt és ezzel még dicsekedett is.. -.-

Most meg pedálozik h : jaj,de édesem... nem úgy akartam meg minden

Hidd el ha megtalálod azt a nőt aki elfogad olyannak amilyen vagy lesz*rod az összes libát akik csak a "macsókra" buknak...

Sok sikert!!!

2013. aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
Ha 30 felett lennél, valamelyest hihető lenne, amit írsz. De így... Pláne, hogy még több ilyen barátnőd is van?! Na ne:) Felőlem magyarázkodhatsz itt, attól még a tények tények, az egyetemes igazságok pedig egyetemes igazságok maradnak. Ez kb. olyan, mintha én azt mondanám, hogy egyáltalán nem érdekelnek a plázacicák. Közben meg legalább egy dugásra kellenének.
2013. aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:

#19


Akár hiszed, akár nem, de ha jelenleg választhatnék, hogy:

1.) itt helyben rám másszon egy fullextrás plázacica, és átkefélnénk az éjszakát, vagy

2.) lenne egy nem fullos, de kis helyes, értelmes lány, akivel mondjuk csak később jutunk el az ágyig, de komoly kapcsolatra, vagy akár családalapításra való leányzó,

akkor én inkább a második lehetőséget választanám.


Természetesen a jó szex egy jó kapcsolat egyik alapja, de:

"Közben meg legalább egy dugásra kellenének."

Hát kösz nem, inkább állandó partnernek a szerelmeskedésre. Nekem nem csak olyan lány kell, akivel érdemes lefeküdni, hanem aki mellett érdemes minden reggel mosolyogva ébredni.

És adnak némi reményt a kommentek, hogy van még ilyen lány, csak hát megtalálni őket olyan, mint tűt a szénakazalban.

2013. aug. 9. 20:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!