Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ez lenne egy alfa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez lenne egy alfa hím? Hogyan tudnék ilyenné válni?

Figyelt kérdés

Alapvetően egy elég érzékeny és udvarias, előzékeny pasi vagyok.

Nem vagyok az a fajta fiú, aki lenézi a csajokat, nem törődik velük, csak a szex közben, vagy még ott se. Szeretem, ha egy lánnyal nem csak dugni lehet, hanem jókat beszélgetni, kirándulni, vagy csak simán összebújni egy filmnézésnél a kanapén.


Úgy veszem észre, ez manapság elég gáz, ha a csajozást nézem.

A normálisabbnak vélt csajok, akikkel eddig ismerkedtem, mindig lepattintottak 2-3 találkozó után, és jött a "legyünk csak barátok" szöveg.


És a legtöbb normális, helyes csaj azokkal a fiúkkal van, akik csak arra mennek, hogy minél több nőt próbáljanak fel. Sokszor ezzel vagánykodnak a csajok előtt, és erre a nők máris a karjaikba omlanak! Nem törődnek a nőkkel, sokszor lenézik őket, és csak egy kefélhető tárgynak tartják őket... (Van ismerősöm ilyen, ezért tudok ilyeneket róla. Megjegyzem nem vagyunk túl nagy haverságban, csak ismerem.)


A nőknek tényleg ez kell? Vagy mi az, ami alfa hímmé tesz egy pasit?

24/F



2013. aug. 9. 18:54
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:

Az a válasz a szúnyognak ment.

Természetesen én is 2-est választanám. Ezt csak példának hoztam fel. Ugyanis ezt is mindenki hangoztatja, hogy plázacica, ugyan már etc... Közben meg mind megdugnánk őket. Én legalább beismerem és nem álszenteskedek...

2013. aug. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:

"Felőlem magyarázkodhatsz itt, attól még a tények tények, az egyetemes igazságok pedig egyetemes igazságok maradnak."


Köszönöm, jót röhögtem! :) És nem veled, hanem rajtad.

2013. aug. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
100%

Jah, és léteznek olyan nők, akik külsőre "fullosak", de nem plázacicák. Valamint mindenkinek más a szép.

Az, hogy egy nő sokat ad az öltözködésére meg a frizurájára, esetleg plázából szerzi a cuccait, nem zárja ki, hogy normális, lelkileg is valamit érő pasit szeretne maga mellé, és képes normális kapcsolatra.

2013. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy vidám pillanatokat okoztam neked. De attól, hogy elvicceljük, még nem változik semmi:)


Persze, hogy léteznek, én is ismerek ilyet.

A plázacica alatt, a tipikus plázacicákat értettem. Hadd ne kelljen már elmagyaráznom, nyilván te is tudod kikről van szó.

2013. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:

A barátom "egy elég érzékeny és udvarias, előzékeny pasi", és imádom, szeretünk jókat beszélgetni, kirándulni, vagy csak simán összebújni egy filmnézésnél a kanapén. :D

Szóval ne általánosíts. Ha buta ribiket akarsz, akkor igen, legyél bunkó. Ha normális barátnőt, akkor maradj ilyen, és keresd meg azt a lányt aki megérdemel téged.

2013. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy kijelentesz a saját tapasztalataid alapján levont, elhamarkodott "igazságokat", nem fog változni az, hogy én nem azt tapasztalom, amit te. Bár tényleg kevés az olyan nő, aki a megfelelő embernék keresi azt, amire vágyik.


Szerintem messze nem az ízléstelen mód kihívóan öltözködő, póthajas, műkörmös libák a legszebb nők. Még dugásra sem.

Mint ahogy nekem sem a kigyúrt, szolizott, tarajos, kivágott pólós csávók a férfiszépség netovábbjai.

2013. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:

Ezek nem csak saját tapasztalatok. Különben nem mondtam, hogy nincsenek kivételek... Csak mi most itt a nagy általánosságról beszélünk. Márpedig abban nekem van igazam.


Egy szóval nem mondtam, hogy ők lennének a legszebb nők, még dugásra sem... Na akkor elmagyarázom még egyszer.

A férfiak 90%-a azt mondja, hogy neki nem kellene plázacica, hozzá se érne egy olyanhoz, csak egy szolid, szerény rendes lány jöhet szóba. Ezzel szemben mi az igazság? Hogy azért mindnyájuk felpróbálná őket... Én is.


Szerintem neked se kellene itt álszenteskedni. Az egy dolog, hogy te az eszedre is hallgatsz, nem csak az érzéseidre. De, ne tagadd, hogy te is vonzódsz olyan férfiakhoz, akikkel a józan eszed alapján soha nem jönnél össze.

2013. aug. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:

Soha nem hallgattam az eszemre, azért szívtam meg annyiszor. :D


Amúgy oké. hogy felpróbálnál néhány plázacicát, de ha lenne egy ízléses, ugyanolyan szép adottságokkal rendelkező, szolíd csaj, akkor inkább azt választanád, nem? :) Még így a belsőtől elvonatkoztatva is.

2013. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:

Na látod...


Még mindig nem érted. Teljesen mindegy, hogy én kit választanék. Egyébként egyértelműen, igen. Félreérted, ha azt gondolod, hogy oda vagyok a plázacicákért. Még véletlenül se erről van szó...

Azt próbálom már sokadjára megértetni veled, hogy mindenki mást mond és mást gondol valójában. Amolyan bort iszik, vizet prédikál effektus:)

2013. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy naiv vagyok, és magamból indulok ki, de én nem szeretném ezt hinni egy anonim oldalon. Én sem csinálom ezt.
2013. aug. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!