Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akik megadják néha az esélyt egy nem alfa hím-nek is?

Figyelt kérdés
A kérdést természetesen nem azokra a lányokra értettem, akik már szinte senkinek sem kellenek és két kézzel kapnak bármilyen pasi után, hanem azokra, kik már azért elérnek egy bizonyos szintet. Tehát szépnek moindhatóak, intelligensek és nem cicababák.
2010. aug. 17. 10:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%

te miröl beszélsz???

a jó csajok 70%-át kb ilyen "alfahimekkel" látni állandóan mindenüt

2010. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen. Én kifejezetten szeretem a kis strébereket. Szexik. Meg a vékony pasikat is. Akiken alig van egy kis izom, az nálam a nyerő. De legyen igényes, és vicces. A barátom is ilyen. Én meg szóval nem vagyok selejt. Az adoniszok folyton kacsingatnak, meg fel akarnak szedni.
2010. aug. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Hogy hogy miről beszélek? Úgy írtam, hogy egyrészt "léteznek-e," másrészt "néha."

Egyébként részben válaszoltál is, mert marad 30 %.

2010. aug. 17. 10:26
 4/20 anonim ***** válasza:
Szóval én a maradék 30%-ban vagyok. (utolsó voltam) =D
2010. aug. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ha te is szép vagy és intelligens, akkor persze hogy igen... Ellenkező esetben ne álmodozz... Mindenki a saját "súlycsoportjában" keresgéljen, általában az szokott sikeres lenni.


19/L

2010. aug. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 beetlejuice ***** válasza:
100%
Nekem pl. pont nem az alfahímek jönnek be, és nem vagyok csúnyának mondható szerintem, meg alpári se vagyok.
2010. aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Érdekes dolog egyébként ez az "alfa hím"-ség, mert nagyon gyakran csak egy külső mázat jelent, komoly belső tartalom nélkül. Azért is írtam a szép mellé az intelligenset is, mert azok a lányok talán jobban értékelik, ha valakivel kellemesen eltölthetik az idejüket, mint az izompólót és a nagy arcot, amiből persze csak a hülyeség árad, értelem nélkül.
2010. aug. 17. 10:39
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be az ilyen tipikus nagymenő pasik. Nincs bennük semmi férfias.Most komolyan,errefelé,ahol én lakok mindenhol vagy tiszta feketében,kifestett szemmel járnak a fiúk, vagy talpig rózsaszínben. Na én attól speciel rosszul vagyok. Nem értem, mért hiszik azt, hogy ettől lesznek menők...Nekem inkább az okos, magas, fiúk jönnek be:) Ilyen a barátom is. Mióta ő van nekem, sorra koptatom le az alfa hímeket:DMondjuk azelőtt se kellettek, de akkor kedvesebben adtam ki az útjukat.
2010. aug. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én pl egy darabig jártam egy kigyúrt, helyes sráccal, de annyira nem voltak ott érzelmek, hogy inkább külön váltak útjaink, akkor viszont összejöttem egy olyan sráccal aki nagyon aranyos, és sok csalódáson ment már keresztül. Sokan mondják rá, hogy lányos fiú, talán pont az, hogy vannak érzelmei és tud szeretni az, ami megfogott benne. Szóval igenis vannak olyan lányok. Az egyik legjobb gimibe járok, mikor szakítottam barátommal egyre több fiú jelent meg, de nekem akkor is az az egy kellett, akivel most is együtt vagyok.
2010. aug. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Héhé.. fogalomzavar.

Azok az "alfák".. sokkal inkább béták amiről beszéltek.

Az alfa azt jelenti: dominánsnak, irányítónak lenni egy kapcsolatban. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy "asszony hozzá sört"... hanem hogy te "szelektálod" a lányt, és te vagy a "főnyeremény", nem fordítva, mint ahogy a legtöbb lúzernél..


Ezekről az izomjanikról meg ne is beszéljünk. Legtöbbször azért gyúrják ki magukat, hogy félelmetesnek tűnjenek -> biztonságérzet hiánya.

A divatmajmok szintén emiatt öltözködnek ugyanúgy... más öltözék -> kinevetik a többiek, nem "lógnak" vele -> biztonságérzet hiánya.

Az meg megint más dolog, hogy "azért, mert arra buknak a csajok". Sajnos ez igaz, de ennek nem biológiai gyökerei vannak - sokkal inkább a média neveli bele a kamasz lányokba, hogy mik a *khm* "férfi" *khm* ideálok.

2010. aug. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!