Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akik megadják néha az esélyt egy nem alfa hím-nek is?

Figyelt kérdés
A kérdést természetesen nem azokra a lányokra értettem, akik már szinte senkinek sem kellenek és két kézzel kapnak bármilyen pasi után, hanem azokra, kik már azért elérnek egy bizonyos szintet. Tehát szépnek moindhatóak, intelligensek és nem cicababák.
2010. aug. 17. 10:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%
Erre a kérdésre minden értékelhető lány kb ugyanazt válaszolja, és kb 95% hazudik. Mind azt mondja hogy érzékeny, megértő, stb. pasi kell neki, de egy ilyen srác és egy megjátszós érzéketlen szoknyapecér közül minden esetben az utóbbit választaná. Legfeljebb folyamatosan sopánkodna, hogy "jaj, miért ilyen disznók a pasik, folyton megcsalnak, megaláznak, stb.". Alig van kivétel.
2010. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
46%

Kinek mi az alfahím????


1.gazdag? bunkó? kigyúrt? ringyófaszi? = NEM KELL.


2. iskolázott (pl. orvos, tanár, ügyvéd, mérnök...), intelligens,megbízható, kedves, házias, családszerető, hűséges és jóképű? = KELLENE, DE VAGY FOGLALT, VAGY ILYEN NINCS is.


Omega hím az milyen?

1. zselézett hajú, ronda, csóró és piál, tekózik, köpköd, játékgépezik és nincs munkahelye? =ISTEN MENTS, NEM KELL EGY NŐNEK SEM.


2. Kedves, hűséges, komoly, nem rámenős, átlagos kinézet, családcentrikus, nem gazdag, bármikor megbízhatok benne = Ő KELLENE, tetszett is hasonló, de én nem kellettem neki igazán.


Pedig 26 L vagyok egyedülálló, és nem kapkodok a pasik után. csak normális nincs.


Attól függ, te melyik kategóriába tartozol.


Én azt vettem észre, hogy a legcsúnyább, leggázabb pasik akarnak maguknak bombanőt.

2010. aug. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%
Minden pasi "bombanőt" akar. Senki sem akar egy olyan lányt, akit nem talál vonzónak. De nem mindenkinek csak a plázacicák számítanak bombanőnek. És egy rossz külsejű férfit sem lehet hibáztatni, amiért szép barátnőt akar, mert egy férfi akkor boldog, ha gyönyörűnek találja a párját. Amelyik férfi csúnya lánnyal van, az egyszerűen megalkuszik. És akárki akármit mond, én inkább vagyok egyedül, mint hogy beérjem egy olyan lánnyal, akit nem találok vonzónak.
2010. aug. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

68% 14:01


Tökéletesen igazad van, én nő létemre NEM ALKUSZOM MEG. Ezzel így vannak a nők is. Én is jóképű férfit akarok és hűségeset. Ennyi.

Inkább maradok egyedül, míg olyan pasassal járjak akihez nem vonzódom.

26.L

2010. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

ja és még annyit 14:01

ahhoz képest hgy minden férfi bombanőt akar, eléggé csúnya nőket látok egész helyes pasikkal (mondjuk akik nekem bejönnének), pedig csinosabb is vagyok.

Csak sajnos nem vagyok rámenős, de ez az én bajom.


Bombanő= átlagnő, kis felesleggel itt-ott (az észrevételeim szerint) .

2010. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

68% 14:16

Az egy másik eset, amikor valakik barátok, de valamelyik részről eleinte hiányzik a vonzalom. Hosszú ismeretség után ez időnként kialakulhat, akkor is, ha elsőre nem találunk valakit vonzónak. Igazából egy csúnya férfinak vagy nőnek ez az egyetlen esélye arra hogy vonzó párja legyen. És van is ebben valahol némi igazságosság: ha kitartó valaki, a külseje ellenére is elérheti akire vágyik. Nem mindig, persze, de sok példa van rá.

2010. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Az egy másik eset, amikor valakik barátok, de valamelyik részről eleinte hiányzik a vonzalom. Hosszú ismeretség után ez időnként kialakulhat, akkor is, ha elsőre nem találunk valakit vonzónak. Igazából egy csúnya férfinak vagy nőnek ez az egyetlen esélye arra hogy vonzó párja legyen."


Ez lehet igaz is, de nálam nem fordult még elő, sajnos. De nem a csúnyaság miatt. Valami miatt nem vonzódtam, pedig a srác helyes volt:(

És voltam már oda 50 éves pasiért is, de voltam szerelmes kövér srácba is (ezt máig nem értem).


A kérdezőnek meg körbe kellett volna határolni az alfahím fogalmát, mert én nem tudom milyen típust ért ez alatt.


Különben is, nem lehet a csinos nők 70%-a alfahímmel, mert van olyan csinos nő akinek nem jön be az ilyen. Na, meg alfahímből mennyi van? A férfiak 1-2%-a?

2010. aug. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mondom, másik 68%, nem mindig és nem mindenkinél működik. De velem előfordult már (h eleinte nem vonzódtam valakihez, és megváltozott) : )
2010. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Többféle ember is belefér az Alfa hím kifejezésbe, vannak időnként átfedések. Alfa alatt az első számú, vezérhímet szokták érteni, akit mindenki leesett állal bámul, a lányok nyálcsorgatva, a fiúk az irigységtől sárgán.

Először a tipikus kigyúrt, szolizott, 5 méter X 2 tonnás kocsiban járó majom jut az eszembe.Neki primitív és szegényes szokott lenni a dumája, viszont helyette árad belőle a magabiztosság a tömény, nyers ereje tudatában. (izomerő és pénzerő)

Második típus a kevésbé kigyúrt, de mindig divatosan öltözött plázakandúr, aki egyben a diszkókirály is szokott lenni feltűnő mozgásával és lehengerlő, igazából valós tartalom nélküli dumájával.

Harmadik tipus a menedzser, bróker, stb..., aki méregdrága, de elegáns és nem csilivili kocsival futkározik.Ő inkább hűvösebb és visszafogottabb, mint az előzőek. Nincs is szüksége rá, így is megtalálja a számítását.

Következő tipusba sorolhatóak az ismertebb emberek, különösen egyes sportolók, vagy zenészek, médiasztárok, etcetera. A nevük már önmagában garancia a sikerre, de ha jó a külsejük, megfelelő a dumájuk és a reklámjuk, az már csak a hab a tortán.A sportolók közül különösen a vízilabdázók sorolhatóak ide, nekik teljesen természetes, hogy lányok százai, ha nem ezrei rajonganak értük.

Most így hirtelen ezek a férfiak jutottak az eszembe az alfa hím szó hallatán.

2010. aug. 17. 18:44
 20/20 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező,


jól leírtad azokat a típusokat, akik a nőknek ösztönösen kellenek, IQ-szinttől függően.


- a nulla agyú pinának nulla agyú tahó izompacsirta,

- nem annyira butának a trendi nagypofájú

- átlagos és jobb agyúnak pedig a brókertől kezdve a menedzseren át a híres zenészig, sportolóig, értelmiségiig és jópasiig bárki


De mindegyikük alfahím, vagy a hírneve, vagy a pénze, vagy a külseje, vagy a hatalma miatt.


A dominancia és magas státusz közös ismérvei a jó kinézet (magas, helyes), a sok pénz és a hírnév. Aki ezzel rendelkezik, az a nők 95%-át megkaphatja. Ezek azért olyan elsöprőek, mert a sok jelentkező közül válogató nőnek ezek igazolják, hogy az illető férfi előválogatott, kiemelkedő, és egy sűrű háló tartja fenn a társadalomban, tehát biztonságot fog nyújtani az utódnak és neki. Ezért a nő ennek a férfinak a génjeit akarja továbbítani az utódjának.

Azért alakult ki ez a jellegzetes szelekció a nőknél, mert egy nő egy kisbabát kilenc hónapig hord, majd 20 év mire felneveli, tehát ezerszer végesebbek a lehetőségei, ezerszer nagyobb rizikó nehezedik rá egy babával, ezért nem mindegy, hogy az milyen géneket kap. Ezért kell neki az elérhető LEGJOBB HÍM.


Minden nő ösztönösen a domináns, magas státuszú férfire vágyik, az egy másik dolog, hogy a legtöbb nő nem kaphat ilyen férfit. Valamint utána bejátszik az, hogy valakivel fel is kell nevelni a gyereket. Ilyenkor jön elő az az állatvilágban is ismert jelenség, hogy a nőstény egyedek külön tartanak maguknak spermabankot (alfahímekből), akikkel megcsináltatják a gyereket, és külön van egy alacsonyabb státuszú hímük, akivel a gyereket felnevelik.


Egy férfinek azért furcsa és igazságtalan ez a dolog, mert neki ezzel szemben bármelyik csinosabb nő megfelel, ő szabadon osztogathatja az örökítőanyagát, többezer lehetősége van, hogy utódot nemzzen, neki elég, ha egy nőre feláll a farka, aztán kész. Ha nem jön be, csinál még hatszázat abban az évben.


Ez egy evolúciós pszichológiai tény, és semmi értelme küzdeni és a nemeket hibáztatni, se a férfiak szexvezéreltségét, se a nők alfahím-vágyát. Azért alakult így, mert ez a legoptimálisabb megoldás, hogy a legegészségesebb egyedek szülessenek. Annyi időt még nem töltöttünk el a jelenkori civilizációnkban, hogy a több tízezer éves múltunkat és beidegződéseinket felülírja.

2010. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!