Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jellemző manapság, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jellemző manapság, hogy olyan sok diploma nélküli vagy bölcsész csajnak informatikus, gépész, villamos-mérnök, építész pasija van?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyet figyelek meg az ismerőseim között. Pedig ezt a rengeteget nem úgy kell elképzelni, hogy mindnek, mert soknak szakmunkás, tanár, orvos stb párja van. De feltűnően soknak mérnök a párja. Valahogy azt látni, hogy nagyon vonzódnak hozzájuk, holott sokuk egyáltalán nem is jóképű.
2013. jún. 16. 22:51
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
67%
Cukros barátunkat egyébként az orvoshiány igen érzékenyen fogja érinteni, amikor nem lesz, aki megmentse mondjuk a lerohadni készülő lábát. :-D Akkor van egy olyan érzésem, hogy meg fog jönni a tisztelet... Ó remélem tájékoztattak a cukorbetegség szövődményeiről? Tudod én nem szoktam rosszindulatú lenni pláne beteggel nem, de a te esetedben kivételt teszek, hiszen te is képes vagy saját bevallásod szerint gúnyt űzni valakiből, csak a testi hiányosságai miatt. Az ilyen embereket pedig megvetem.
2013. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
Azért cikiznélek ki, mert valószínűleg lerí rólad a szánalmas természeted, az ilyen embert pedig mivel gúnyolod, ha nem a testi hiányosságaival? Én téged vetlek meg, mert a világ közepének hiszed magad. Összeteszem a két kezem, ha tényleg elmész, és nem veled kell kezeltetnem magam.:)
2013. jún. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
100%

"Összeteszem a két kezem, ha tényleg elmész, és nem veled kell kezeltetnem magam.:)"


Megnyugtatlak, neked megvan a szabad orvosválasztás joga, továbbá én is visszautasíthatom a beteg kezelését, ha nincs életveszélyben, és sértően, esetleg tiszteletlenül nyilvánul meg. Annyi a kikötés, hogy másik orvost kell ajánlani.

2013. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
56%

Téged biztos nem a testi adottságaid miatt b*szogattak, hanem, mert ekkora gyökér vagy, sztem már ott is ilyen f*sz voltál. Nekem is volt egy pár testileg visszamaradott osztálytársam, de nem b*szogatta senki azért, max. poénból, de hát úgy mindenki mindenkit szokott. Igaz ez szakközép volt. Sőt volt egy olyan is, aki meg se szólalt 4 év alatt, s minden tisztelet az övé volt, mert k*rva okos volt, főleg a szakmai tudása volt kiemelkedő.

Sztem mindenki tiszteli az orvosokat, h életet mentenek meg minden, de csak azokat, akik nem ilyen fellengzősen beszélnek a többi emberről, s nem istenítik magukat. Egyébként úgy néz ki, h te r*hadtul nem tiszteled a szakmunkásokat, így kívánom neked, h ne legyen ember, aki a dugulásodat elhárítja, aki a házadat felépíti, a burkolást elvégzi..., s akkor lehet elmúlik a tisztelethiány ezekkel szemben.

Hitlerhez tudnálak hasonlítani, akit sztem s*ggbek*rtak a börtönévei alatt a zsidók, s ezért kezdte utálni őket. Lehet nem kellett volna az osztálytársakkal egyszerre WC-re, vagy tusolni menned, s nem lenne ez szakmunkás utálat.

2013. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
100%

"így kívánom neked, h ne legyen ember, aki a dugulásodat elhárítja, aki a házadat felépíti, a burkolást elvégzi..."


Egyszer volt dugulásunk, amikor az okos szakmunkások beleöntötték a malterlét a lefolyóba, és mivel természetesen egész álló nap részegek voltak, ezért a járólapozás is olyan lett, mintha valaki odahányt volna. Azóta csak a 65 éves családi ismerős jöhet hozzánk bármi kőműves munkát csinálni, mert ő tényleg szakember, ellentétben a fiatalokkal. Az asztalosunk szintén családtag hasonló okból. A villanyszerelő pedig a szomszéd. A festő anyám ügyfele, erre kényszerül az ember, mert ha nem ismerőst hív, akkor nem lesz jó a munka. Ó és a közös bennük az, hogy egyik sem fiatal, mind elmúlt 50 éves.

A dugulást egyébként saját kezűleg hárítottuk el, csőgörénnyel, egy kemény óra alatt. Hatalmas szaktudás kellett eme nemes munkához...

2013. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
Itt nem a szaktudás volt a lényeg, hanem az, h általában a sz*r munkákat senki nem csinálja meg magának, még ha csak egy csőgörény kell hozzá, akkor sem nagyon.
2013. jún. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
Hallod, te egy csodaember vagy! Mindenhez ért, mindenkinél okosabb és feljebbvaló. A csoporttársaid szóba állnak veled amúgy? Nem lennék meglepve, ha nem, ilyen gyökerekkel senki sem barátkozik szívesen.
2013. jún. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
Idáig nem igazán értettem, h mi haszna középsuliban a magyar oktatásnak, hát most már látom, h néhány embernek kellene több is belőle, h tanuljon egy kis emberséget, s nincsenek feljebbvaló emberek, akármennyit is sz*pott azzal a k*rva egyetemmel. S nem kellene lenézni az összes szakmunkást azért, mert veled parasztok voltak. + azért se, mert te/ti kifogtatok pár sz*r szakmunkást. Ha mindegyik sz*r lenne, akkor nem lenne élet elhiheted.
2013. jún. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem biztos, hogy mindegyik szakmunkás rossz munkát végez, akik felépítették a Sears Towert, Empire St. Buildinget stb-t. Ott minden egyes pillérnek tökéletesen illeszkednie kell, elég ha csak egy mozaik nincs a helyén és megindul az épület a föld felé, ami tömegkatasztrófákhoz vezethet. Ezt egy orvos meg tudná csinálni, vagy sok orvos?
2013. jún. 20. 11:09
 50/57 A kérdező kommentje:
Én azt mondom, hogy mindenki a maga szakterületén legyen jó, mert egy szakmunkás nem tudna megműteni egy beteget, egy orvos meg nem tudna egy tartópillért mm pontosan odailleszteni, meghegeszteni, hogy az évtizedekre vagy századokra ott is maradjon.
2013. jún. 20. 11:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!