Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Gáz, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Gáz, ha egy fiú informatikus szakon tanul?

Figyelt kérdés

Mármint arra gondolok, h elég erős sztereotípiák vannak az informatikát tanuló emberekkel kapcsolatosan, hogy antiszociálisak, csak erről a témáról tudnak beszélgetni és nem törődnek a külsejükkel, stb… aminek sajnos tényleg van alapja, mert nekem is a csoporttársaim és a tanáraim nagy része ilyen.

Ezért is szoktam inkább a közgázos haverjaimmal bulizni, és ha lehet meg sem említem a társaságban a lányoknak, hogy én a többiekkel ellentétben informatikát tanulok.

Tudom, h nem ez alapján kell megítélni egy embert, de szerintem igen is benne él minden lányban ez az előítélet, az informatikusokról - pl. amíg nem említem meg a dolgot, addig eszükbe se jutna, h én infósnak tanulok, és utána általában elcsodálkoznak rajta így viccesen, h ahhoz képes milyen „normális” vagyok, szóval ne mondjátok, h ez egy nem létező dolog :)

F20


2010. ápr. 22. 15:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is informatikus, és cseppet se zavar. Nem bunkó, nem antiszociális, csak otthon van egy számomra nagyon idegen világban, amiért még tisztelem is :D nem gáz.
2010. ápr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem. De negyél nagyon kocka. Szóval szabadidődben ne ilyen hülye s.gépes játékokkal szórakoztasd magad.
2010. ápr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki informatiukus egyáltalán nem baj. Az a baj, ha csak az a világ számít neki.

Én csípem az informatikusokat, bár az igaz, hogy néha nagyon elvont a humoruk :)

2010. ápr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem pont bejönnek az informatikusok :D
2010. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Attól,hogy valaki informatikát tanul,vagy informatikus,még lehet egy teljesen normális,igényes,jó külsejű,jó humorú átlagember.Emellett még okos is,plusz egy pont.Ha nem kizárólag erre korlátozódik az élete,érdeklődése,akkor az égvilágon semmi gond nincs ezzel.
2010. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Látjátok pont erről beszéltem, h mégis megvan ez a félelem a lányoknál, hogy ha informatikus, akkor lehet, h egy kocka, ezért sem szoktam megemlíteni, csak ha már megismerte a személyiségemet a lány.

Más szakot nem is tudok még felhozni, ahol még ilyen negatív előítélet van, sőt máshol inkább dicsekszik vele az ember, hogy pl. orvosnak, építésznek, jogásznak tanul.

Úgy érzem ezzel a szakkal mindig hátrányból indulok az ismerkedésnél, és először "tisztáznom" kell magam :)

2010. ápr. 22. 15:28
 7/15 anonim ***** válasza:

én lány vagyok, de énis informatikus akartam lenni:D

25L

2010. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

15:43

Az a poén, hogy nekem van egy lány csoporttársam, aki rettentően csinos, kedves és emellett még nagyon okos is(még itt a sok kocka között is), teljesen elvoltam halva, amikor először megismertem, h ez így mégis hogy lehet :D

2010. ápr. 22. 15:51
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
tesóm informatikus, imádják a csajok. én meg színésznő...erre mindenki azt mondja azok k+++ák!na? 25L
2010. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ez azért vicces, Én is info suliban tanulok, de nálunk elég kevés a "kocka" van egy pár, de ott minden ember, úgymond viszonylag normálisan néz ki, a humoruk is nagyon jó, imádom a sulit^^

de persze azért nekem is van 1-2 osztálytársam akik eléggé

gép függők.. de háát megvagyunk nélkülük is..

Szall szerintem nem hátrány sehol.

Bocs h fiúként irtam^^

De semmi para.

Am meg ha valaki abból indul ki, hogy mit tanul a másik fél, akkor az már rég rossz szerintem.

Bocs a helyesirási hibákért, siettem.

2010. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!