Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért utálják az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért utálják az informatikus fiúkat?

Figyelt kérdés
le is nézik sokszor
2011. máj. 13. 21:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Mert gáznak tartják , nem valami férfias és "menő" munka. Ráadásul valljuk be a legtöbb informatikus 55 kilós gyökér aki egész nap a WoWon lóg.
2011. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én nem nézem le őket, csak van egy határ, ami után már szánalmas szerintem, hogy másról nem tudnak beszélni, meg hogy kb. már kettes számrendszerben beszélnek, és a legtöbbjük egyáltalán nem tud bánni a lányokkal.

DE ez csak az átlag, lehet Te más vagy, én addig nem ítélek el senkit.

16L

2011. máj. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
hülyeség.. Informatikus a férjem is :D nagyon édes mikor pötyög a gépén... szerintem inkább mérték kérdése, hogy mennyit tölt a gépnél és mennyit fordít a társára... mondjuk én sem vagyok gyp-s a géphez, talán ez is lehet az ok, hogy megértjük egymást. De hülyeség így elkönyvelni, h minden informatikus egész nap kockul csak.
2011. máj. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Miért az nem szánalmas, ha a lány óvónő és másról se tud beszélni mint azokról a hülye kölykök a munkahelyén?
2011. máj. 13. 22:09
 5/16 anonim ***** válasza:
hát ha valaki annyira gyepes, hogy nem tud elvonatkoztatni bizonyos dolgoktól vagy a munkájától és csak arra tud koncentrálni, lehet akármi a szakmája vagy bármi a hobbija akkoris gyps marad... Ha tud másról is beszélgetni akkor nem. Erre mondtam, hogy szerintem a mérték ami számít. Persze vannak olyan infósok is akik ilyenek, de vannak olyanok is akiknek van élet a gépen túl is.
2011. máj. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nem ismerek egy infost se, de az zavarna ha nem a Földön élne hanem a linux a c programozás meg a mittomé világában. Ha haza ér, és levedli a munkáját, mint általában az emberek akkor nincs baj. És de az óvónő is gáz, ha folyton a kölykökről dumál, és a pilóta is ha folyton a gépekről, és a katona is ha folyton fegyverekről, stb.
2011. máj. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Lány létemre énis infó szakos vagyok, igaz nem konyítok sokat hozzá de még fejlődök...:)

Az osztálytársaim is infósok és igen van egy-két nagyon gáz gyerek még infó órán is valami lövöldözős játékkal játszanak :D

De vannak akik tényleg értenek a gépekhez és nem csak játszani járnak be, és van egy két normális srác is. Én csak azokat utálom akik már tényleg nagyon kockák :D

2011. máj. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Lány vagyok...És én is infós vagyok :D Nem nézem le őket, velük vagyok - és még leszek is, kockasuliba megyek:D - körbevéve...bátyám, fiúm, anyum, néhány haverom...:D

Szerintem nem gáz, max ha már fontosabb neki a játék mint te.

15L

2011. máj. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

10-en éves koromtól sz.gépekkel foglalkoztam. SW-fejlesztőként dolgoztam. Középiskolás koromban biztos szánalmas voltam a lányok szemében... vagyis lettem volna, de olyan suliba nem nagyon jártak lányok. :-)

Aztán más is elkezdett érdekelni. Már le tudnám tagadni, hogy kocka vagyok. De van olyan haverom, aki megmaradt ilyen tekintetben a 20 évvel ezelőtti szintjén.

Az infoval az még a gond, hogy a lányok nem tudnak hozzászólni és ez kellemetlen nekik.

2011. máj. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A lányok nem az informatikus fiúkat utálják, hanem a ronda fiúkat. Az más kérdés, h infósok közül talán több van, aki nem törődik a külsejével.
2011. máj. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!