Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan utaljak rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utaljak rá, hogy szeretnék vele egy igazi randit? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy barátom, már elég régóta járunk, de igazából nem voltunk rendes randin. Lehet, hogy furcsa, de megvan ennek is az oka. Már előbb ismertem és csak néhány hónapra rá jöttünk össze. Egyszer megcsókolt, aztán valahogy azon kaptam magam, hogy már a barátomnak mondhatom.

De valahogy szeretnék egy tényleges randit, csak nem tudom, hogy hogyan utaljak rá, hogyan hozzam fel. Hálás lennék, ha valaki segítene. Előre is köszi.


2011. aug. 11. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Na ne.. jártok basszus? akkor mit dármázol? de azért tess..:

Szia, hallod nem megyünk el egy rendes randira a változatosság kedvéért?

2011. aug. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ülj le vele, nézz a szemébe, légy őszinte, mond el neki mit érzel, és tereld rá a témát. Tuti örülni fog, csak lágy magabiztos, azt komázzák a férfiak
2011. aug. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Simán megkérdezed tőle személyesen, hogy nem megyünk-e el valahova kettesben. vagy ha ha ettől tartasz, akkor ugyan ezt megkérdezed sms-ben, séta, mozi, kávézó, hamburgéria,... megmondod mindegy hova csak KETTESBEN! és az már igazi randinak fog számitani. :) (szerintem)
2011. aug. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Simán mond meg amit érzel, nem jó ha csak mindig azt mondod amit ő akar vagy hogy nem mersz vele őszintén dumálni. Mond meg neki hogy szeretnél kettesben lenni vele valami szép helyen. :)
2011. aug. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... Igyekszem tényleg őszintén elmondani neki, hogy mit szeretnék, aztán majd meglátjuk mit szól. :)
2011. aug. 11. 01:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Hajrá kiscsaj! Sok sikert akkor hozzá! Csak mond el neki, hogy mit szeretnél és rendben lesz mindnen, sok sikert!
2011. aug. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, tényleg!
2011. aug. 11. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!