Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Gáz, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Gáz, ha egy fiú informatikus szakon tanul?

Figyelt kérdés

Mármint arra gondolok, h elég erős sztereotípiák vannak az informatikát tanuló emberekkel kapcsolatosan, hogy antiszociálisak, csak erről a témáról tudnak beszélgetni és nem törődnek a külsejükkel, stb… aminek sajnos tényleg van alapja, mert nekem is a csoporttársaim és a tanáraim nagy része ilyen.

Ezért is szoktam inkább a közgázos haverjaimmal bulizni, és ha lehet meg sem említem a társaságban a lányoknak, hogy én a többiekkel ellentétben informatikát tanulok.

Tudom, h nem ez alapján kell megítélni egy embert, de szerintem igen is benne él minden lányban ez az előítélet, az informatikusokról - pl. amíg nem említem meg a dolgot, addig eszükbe se jutna, h én infósnak tanulok, és utána általában elcsodálkoznak rajta így viccesen, h ahhoz képes milyen „normális” vagyok, szóval ne mondjátok, h ez egy nem létező dolog :)

F20


2010. ápr. 22. 15:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ne hülyülj már. :D Nehezen hiszem, hogy egy csaj azért elhajtana valakit, mert az IK-n tanul. :DDD


Ha látatlanba mondod egy csajnak, akkor biztos az előítéletek után nyúl, de ha előbb lát, minthogy tudná, hova jársz akkor már nem is tud "előítélkezni".

2010. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

16:03

Te gondolom infós középiskolára gondolsz. Ott azért teljesen más a helyzet, rengeteg olyan ember is van akik nem akarnak majd továbbtanulni vele, csak egyszerűen oda jelentkeztek, de én itt most egyetemről/főiskoláról beszélek, az picit más tészta :P

2010. ápr. 22. 16:22
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez baromság, az én barátom is infóson végzett most. :) És nem büdös, nemcsak a gépröl beszél(de ért hozzá), és ad is magára, és nem él 'kockavilágban' :D Ugyhogy sztem nem rossz dolog, sőt jó lenne ha fele annyit értenék hozzá, mint ő :D

17L

2010. ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is infó szakon tanulok, ha ez megnyugtat:) Nagyon nem szeretem, furán nézek a csoporttársaim 50%-ára, mert azok nagyon koczkák, a maradék 50% már kibukott, nem akarok kockulni, de a kötprogok, meg ilyen baromságok mindig a gép elé láncolnak így félév vége felé majd 1 hónapra, ilyenkor alig van időm törődni magammal, mindig lelkiismeretfudalásom van, h nem megyek el futni, h kevesebb időm van a barátaimra, stb.
2010. ápr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Figyelj,a bölcsészlányokról is megvan az emberek bizonyos hányadának a véleménye,a többség szürke nadrágos,szürke zakós,kócos hajú,pattanásos lányokként képzeli el őket.Pedig ez tök abszurd!Ugyanígy folytathatnánk a sort,hogy a diszkósok kizárólag agyatlan,rózsaszín felsős,Mayo miniszoknyás pi.ák lehetnek,a rockerke igénytelenek,stb.,stb.sajnos az emberek nagy többsége szűk látókörű.Aki csak ilyen szinten képes gondolkodni,és arra nem képes,hogy az előítéleteit félre tegye,azzal nem is érdemes foglalkozni.Az így gondolkodó emberek egyszerűen unintelligensek.
2010. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!