Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy metálgitáros informatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy metálgitáros informatikus hallgató vagyok. Most mi a f. szt csináljak?

Figyelt kérdés

- Szélsőséges érdeklődési köröm miatt (gitározás, programozás és metálzene különböző fajtáinak ismerete) nem tudom felkelteni az átlag lányok figyelmét

- Ha valakinek mégis, akkor hosszú idő után nagyon előjönnek a különbségeink és szétmegyünk, ráadásul én szeretek ki az illetőből (tapasztalat)

- Ezért már nem tudnak érdekelni a lányok többsége, próbálok olyat keresni, aki hasonló hozzám

- Gond csak az, hogy lehetetlen (akiről meg azt gondoltam, hogy mégis, az visszautasított)


Mit csinálok rosszul? Hogy legyek nyitottabb?


20/F


2012. nov. 15. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem az érdeklődési körödtől függnek a kapcsolataid. A probléma máshol van. Mondjuk nem kell a kocka maszlagot és metál életérzést rátukmálni olyan lányra, akinek nem ez az érdeklődési köre :-P Ha szeret úgy is tiszteletben fogja tartani, hogy Te ilyen vagy, viszont neked is viszonozni kell ezt.

Több mint egy évtizedig programozóként dolgoztam, több évig speciális rendszergazdai és telekommunikációs feladatokat végeztem (aka. elég kocka :-D). Elég spec. zenei ízlésem van: progresszív rock, metál (heavy, speed), punk, alternatív, stb. ... Fesztiválokra, motoros találkozókra járok legszívesebben.

Nincsenek kapcsolati problémáim ezek miatt. Hidd el máshol hibázol, erre csak ráfogod :-P

2012. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

"metálgitáros informatikus hallgató"

Ez rám is tökéletesen igaz, mégis egy gyönyörű, okos és tündéri barátnőm van.

A hiba máshol keresendő.

2012. nov. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Jajj, azt hittem az elején az a gondod, hogy kocka vagy és metál egyben:D

Szerintem sok mindent nem tudsz csinálni, akikkel eddig találkoztál, nem volt az eseted, nem ő volt az igazi. Mondanám, hogy adj lejjebb az ízlésedből, mint ahogy itt az oldalon tanácsolják a legtöbben, de szerintem te sem akarsz összejönni egy olyan lánnyal, aki nem fogott meg külsőre igazán. Így próbálj meg több buliba járni(egyetemi bulik pl.), haverokkal lógni, meg szoktak wow-ozni csajok is, előbb- utóbb bizos találsz valakit.

2012. nov. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk lehet az is probléma, hogy csendes vagyok.xD Igazad van, előző kapcsolatomban is olyan voltam, hogy barátnőm előtt sokszor olyan dolgokról beszéltem, amiért ő csak nézett ki a fejéből, ezt már azóta megtanultam, hogy vissza kell fogni magam.
2012. nov. 15. 13:38
 5/13 anonim ***** válasza:

Most itt hol a gond, nem értem?

Én is programozást tanulok, és a rock, ill. metál zenét szeretem. Mi ebben az extrém?

24/N

2012. nov. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Amúgy nem az a fajta kocka vagyok, vannak wow-os meg lol-os ismerőseim (egy lány ismerősöm is lol-os), de nem az én világom. Régen én is wow-oztam orrba-szájba, de már inkább a tanulásra koncentrálok.


A játékok amik mostanában tetszenek azok vagy retrójátékok a kilencvenes évekből, vagy pedig olyanok, amik történet-orientáltak (Silent Hill-sorozat).


Inkább mondanám magam gitárosnak, az viszont orrba-szájba megy.

2012. nov. 15. 13:44
 7/13 anonim ***** válasza:
A metál jó.:) Ha találsz olyan lányt, aki szintén szereti, akkor már nem lesz gond, hogy sokat beszélsz róla. Ha neked nagyon fontos ez a területe az életednek, akkor olyan embert keress, aki ebben tud veled osztozni... Én is imádom a metált, láttam, hogy már másik lány is írta, látod, rengetegen vagyunk. Nem lehet olyan nehéz találni egyet.:D
2012. nov. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sztem sem ez a baj. A lányoknak nem ez számít, hanem a külső.
2012. nov. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Foggyal le/legy sportos, vagd le a hajad, barnulj le egy picit (ne legyen hulla szined), ne öltözz folyton fekete gagyi mintas ruhakba.

Ertem, hogy nem fogsz stilust valtani, de James Hetfield es sokan masok is stilusosan öltözködnek es elnek, megspekelve metallal. Es legy nyitott mindenre, nem kell csak a sajat körödbe bezarkozni.

2012. nov. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
csendes vagy? metal gitárral a kezedben ezt nehéz lenne elképzelni :D
2012. nov. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!