Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leányzók! Itt azt látom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leányzók! Itt azt látom, hogy a magas fiúkat részesítitek előnyben. Miért?

Figyelt kérdés
Mint azt itt sokszor olvasom, a lányok többsége a szőke kékszemű 190< fiúk, férfiak után csorgatják a nyálukat. Ha alacsony vagyok (171 cm, de 73 kg, -izomzat-, és pár milis hajam van, ződ szem) és masszív, az tényleg kizáró ok, és visszataszító? Nem vagyok páwa, inkább ilyen alter :) Tényleg sokkal nehezebb észrevetetni magam nálatok? 16/F nem nőttem egy év alatt egy centinél többet.

2013. máj. 4. 22:01
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/123 A kérdező kommentje:
50-es: hanyadikos vagy? -_- 6.-os? Ott talán van ennyi alacsony csaj te piszok máker xD... De nem azt mondom, hogy nem ismerek, hanem hogy azoknak is égimeszelő kell :/
2013. máj. 5. 22:34
 52/123 anonim ***** válasza:
hány cm a péniszed kérdező ?
2013. máj. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/123 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg mondjatok már egy helyet, ahol teremnek alacsony lányok"

Bocs, hogy válaszoltam erre a kérdésedre...

Most érettségizek...nem 6.-os vagyok.

És nem, nem kell minden alacsony lánynak égimeszelő. Olvass hasonló kérdéseket, a legtöbben(én is)csak plusz 5-10 centit "várnak el" a fiúktól, rengeteg alacsonyabb lány van. Tesóm pont 171 centi, mégis van barátnője...

Csak nem szabad feladni :)

2013. máj. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/123 anonim ***** válasza:
*ja igen, 50-es voltam
2013. máj. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/123 A kérdező kommentje:
17-18 centis bot xD nem szabad feladni... :/ nem, tényleg.. Majd a strandon nyáron xD
2013. máj. 6. 06:56
 56/123 anonim ***** válasza:
mit nem adnék ha akkor lenne a péniszem mint neked...14 cm
2013. máj. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/123 anonim válasza:

nem olvastam végig, hogy ki mit válaszolt... (ha valaki írta 1000 bocsi)...

Én is a magas de inkább a nálam magasabb fiúkat részesítettem előnyben... szerintem azért van ez, mert a lányoknál így öntudatlanul is a védelmet és az erős jellemet jelenti... megnyugtatja őket. ha alacsonyabb... hát, szerintem be is van náluk így rögzülve... (persze ez emberenként változó)... és általánosságban a lányok nem túl magasak... ha náluk alacsonyabb a srác... kicsit fura... esetleg a külvilág az öccsének és nem a barátjának tekintené... :)

2013. máj. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/123 anonim ***** válasza:

azért szeretem a magas pasikat mert én is magas vagyok. 175centi. a férjem 190. ez ideális számomra.bár így is piszkál hogy kicsi vagyok:) egyébként barna haja, barna szeme van , nekem ez jön be:) a lényeg, hogy felfelé szeretnék nézni, nem lefelé....


a kék szem sem gond, de a szőke pasik nem...tetszenek.


amúgy nem minden lányt zavar a magasság illetve annak hiánya. van egy velem egymagas barátnőm , szintén 175 centi, na az ő férje pl 160 centi. már 5 éve házasok, boldogok, nem zavarja őket.


27/N

2013. máj. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/123 A kérdező kommentje:
Kösz a kommenteket mentek azok a zöld biszbaszok
2013. máj. 8. 18:01
 60/123 anonim ***** válasza:
Én nem sok olyan ALACSONY lánnyal/nővel találkoztam eddig akiknek rajongtak volna a 170cm-ért.. A védelmi dumát és a magassarkú imádatot már megszoktam, lepereg rólam nem veszem fel, csak röhögök rajtuk. Manapság a védelmi komplexusukkal nem mennek semmire a kb. 5+ fős "rejtett tartalékokkal" szemben az utcán.. 170cm-ként nem egyszerű az élet, szinte semmiben sincs előnyöd. Regisztráltam 2 társkeresőre kb megnéztem 1000 adatlapot és szinte az összes alacsony <160cm nőnél a min. férfi magasságra 175cm volt írva.. Tudjuk nem számít a magasság,ez annyira igaz mint hogy Magyarország jobban teljesít..
2013. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!