Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti tényleg nem tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti tényleg nem tudtok szeretni egy olyan fiút, aki genetikai okok miatt kisfiús vonásokkal rendelkezik és nem is magas emellett meg elég soványka?

Figyelt kérdés
Facebookos képet láttam, hogy a csaj mennyire szereti a barátját és eddig akármennyit is néztem, mindegyiken lényegében ezek a férfias kinézetű, magas srácok tarolnak. Engem úgy látszik nem is a kisfiús vonásaim miatt, hanem alacsony termetem miatt nem tudnak szeretni alányok, szóval ilyen sokat számít ez ezek szerint? Megszakad a szívem, hogy engem egy lány sem tud szeretni és ilyen képeket kell nézegetnem facebookon is, már utálok oda is feljárni. :(
2013. máj. 1. 20:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

170 cm feletti magassággal és formásan telt női idomokkal rendelkezek. Szerinted hogy néznél ki mellettem? A kérdésed azt hiszem meg is válaszoltam. De vannak lányok a te méretedben is...miért nem ott keresgélsz?

24N

2013. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

1. járj inkább emberek közé, ne facebookra

2. akkor látni fogod, hogy tudunk olyan srácot is szeretni

2013. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az alacsony, dagadt, ocsmány srácokat senki sem szereti :'(
2013. máj. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
De még az elsőt is azt érdekli hogy néznél ki mellette, nem azt hogy mit nyújtanál neki lelkileg és milyen ember vagy. De még nőiesen telt idomok, eltudom képzelni ahogy az idomjaidra edzel a pörköltel meg a cupákokkal.
2013. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A külsőd és aközött, hogy szerethető vagy-e nincs semmilyen összefüggés. Ne gondolkozz azon, megfelelsz-e a lányoknak úgy általában, csomónak úgysem fogsz. De valaki előbb-utóbb akadni fog majd. Facebook-ra pedig nem kötelező feljárni.
2013. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
2-es, igen, aki páwa cuccban van meg olyan szuper haja van, de aki szegény ésnincs pénze ilyenre, csak átlagos ruházatra, annak semmiy esélye.
2013. máj. 1. 20:45
 7/16 A kérdező kommentje:
5-ös, igaz, de facebookra csak azért járok, mert olcsóbb, mitn telefonálgatni haverokkal.
2013. máj. 1. 20:47
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy talán esetleg csak még simán nem találtál az önbizalomhiány illetve külső párosítás miatt olyan ember, aki szerelmes lenne beléd? Mert az, hogy nem találtál nem jelent mást, csak azt, hogy eddig még nem, nem azt, hogy nem tudnak szeretni. Bírom mások logikáját XD
2013. máj. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"2-es, igen, aki páwa cuccban van meg olyan szuper haja van, de aki szegény ésnincs pénze ilyenre, csak átlagos ruházatra, annak semmiy esélye."


a probléma az, hogy te is ilyen páwa akarsz lenni. ugyanaz a fajta vagy, mint a gyáva unalmas buta kismellű lányok, akik 16-18 évesen ds melleket akarnak varrtatni maguknak. és akkor majd ők is magabiztos buta unalmas nagymellű lányok lesznek...

2013. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9-es, hát mert ez kell a csajoknak, ha nem nézel ki szuper menőn, akkor esélyt sem adnak neked, bár lehet az én fejemmel van a baj, mert ultra ronda arcvonásaim vannak, elálló fülek, nagy orr stb. :/
2013. máj. 1. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!