Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti tényleg nem tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti tényleg nem tudtok szeretni egy olyan fiút, aki genetikai okok miatt kisfiús vonásokkal rendelkezik és nem is magas emellett meg elég soványka?

Figyelt kérdés
Facebookos képet láttam, hogy a csaj mennyire szereti a barátját és eddig akármennyit is néztem, mindegyiken lényegében ezek a férfias kinézetű, magas srácok tarolnak. Engem úgy látszik nem is a kisfiús vonásaim miatt, hanem alacsony termetem miatt nem tudnak szeretni alányok, szóval ilyen sokat számít ez ezek szerint? Megszakad a szívem, hogy engem egy lány sem tud szeretni és ilyen képeket kell nézegetnem facebookon is, már utálok oda is feljárni. :(
2013. máj. 1. 20:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még, ugye?

Nem a külső számít. Közhely, de igaz. Illetve a külsőd máshogy is megváltoztatható.

Először is nem muszáj soványkának lenned. Ahhoz, hogy például otthon fekvőtámaszozz, stb., nem kell pénz, semmi. Csak neki kell állni és csinálni.

Érdemes is, mert ad egy kis önbizalmat.


Utána pedig a viselkedés számít. A párom speciel alacsony, vékony (volt, mondjuk ő most inkább hízik, az se túl szerencsés), de nagyon férfiasan viselkedik. Ettől vonzó és szexi. És egyébként valahogy a vonásai is mások olyankor :)

2013. máj. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:


9-es, hát mert ez kell a csajoknak, ha nem nézel ki szuper menőn, akkor esélyt sem adnak neked, bár lehet az én fejemmel van a baj, mert ultra ronda arcvonásaim vannak, elálló fülek, nagy orr stb. :/"


ezek szerintem csak kifogások. egyrészt persze vannak előnyösebb arcok, és a lányok felszínesek, de lényegesen ronda fiúkat még nem igazán láttam, a fő probléma inkább a fejedben van. ebből az jön le, hogy te is eléggé gyerekes gondolkodású és felszínes vagy, pont ezért éltem a hasonlattal.

neked inkább előbb a személyiséged kellene fejleszteni, mondjuk nem ártana idősebb férfiakkal beszélgetni, olyan körökben mozogni. persze enm a tuskófélék közt, hanem akikkel lelki kapcsolatot is ki lehet alakítani mondhatni pótapák vagy pozitív férfiszerep, akitől tanulni is lehet, és nem csak sörivást meg káromkodást.

ha kicsit érettebb lennél, akkor rájönnél, hogy hol a hiba benned, hol vanank még hibák, és hogy amit te problémának hiszel, valójában teljesen más szemszögből kéne nézned.


de attól tartok, ha ezzel a jellemmel sikeres is lennél, legfeljebb beképzeltebbé válnál, de nem boldogabbá.

2013. máj. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Fiatal vagy még, ugye?

Nem a külső számít. Közhely, de igaz. Illetve a külsőd máshogy is megváltoztatható.

Először is nem muszáj soványkának lenned. Ahhoz, hogy például otthon fekvőtámaszozz, stb., nem kell pénz, semmi. Csak neki kell állni és csinálni.

Érdemes is, mert ad egy kis önbizalmat.


Utána pedig a viselkedés számít. A párom speciel alacsony, vékony (volt, mondjuk ő most inkább hízik, az se túl szerencsés), de nagyon férfiasan viselkedik. Ettől vonzó és szexi. És egyébként valahogy a vonásai is mások olyankor :)"


sejtettem, hogy nő írja, ilyen közhelyeket nem szabad elhinni. sőt, általában semmit sem szabad elhinni a nőknek, főleg amit a férfiakról mondanak. már csak azért sem, mert kevesebb nőt láttak férfiszemmel, és egyiket se szedték fel, kivéve ha homoszexuális.

először is a külső nagyon számít, mert a legtöbb nő(de a legtöbb ember is) felszínes. az más kérdés, hogy neked mi a célkategóriád.

másodszor pedig igen is "muszáj" soványnak lennie annak, akinek tényleg nincs lehetősége másra. a soványság igen is pénz kérdése. nagyon is. nem hobbiból néz ki egy etióp gyerek úgy, mint egy csontváz. és a közhidelemmel ellentétben elég sok éhező ember van európában is.

ugyanezen másik része, hogy csak fekvőtámaszozással semmit sem fog elérni. vagy legalább is nem lényeges dolgokat, aki komolyan foglalkozik testépítéssel, az tudja, hogy mennyire is pénz kérdése, és mennyire kemény munka egy összetett edzéstervet jól kiszámítani személyes igényekre.


de valóban a férfias viselkedés(férfinyelven bunkó alfahím, női virágnyelven határozott) nagy jelentősséggel bír, meg egyéb módokon is szebbé teheted magad, mint plasztikai műtét. a lényeg, hogy éreztesd a nővel, hogy mennyire különleges vagy és mennyire megtisztelő neki hogy leereszkedsz hozzá és jól meg.... mert végül is minden a szexre megy ki.

ez általában a legtöbb buta átlagnőnél működik, még ha tagadják is (persze hoyg tagadják, sérti az önbevsülésüket, meg nincs is önismeretük), hisz nézd meg, mennyire eredményes egy papucs fiúcska, amint feltétel nélkül kiszolgálja a nőt. kihazsnálja (pl furikáztatja magát, inygen piál), aztán faképnál hagyja a srácot, ilyet bárhol talál. a nő fontosnak akarja érezni magát és ezt azon keresztül éri el, hogy egy különleges pasival jön össze és pózol az utcán. hogy érzi, neki is jár valami jó, nem ő van a ranglétra alján.


tipikus példák ezekre, egy extrém külsejű pl rokker jelelgű srác, aki ezzel szedi fel a lányokat, hogy ő nem átlagosann éz ki és kész

másik példa, amikor a rosszfiót játssza, vagy tényleg az a buta lány emg meg akarja változtatni, reméynkedik benen hogy pont neki majd kezes bárány lesz a vad oroszlánból. tegnap olvastam itt, hogy egy srác azt mondta a lánynak, hiányzol, szeretlek, és máris komolyan elhitte, hogy szerelmes lehet belé, pedig cska meg akarja dugni.

igazság szerint az midnig jó, hogyha összezavarod a nőket, és ellentétes a viselkedésed, mert a nő szeretnek problémázni. ha állandóan panaszkodik rólad, valamit jól csinálsz. csak arra kell figyelni hogy a sok rossz ellenére érezze hogy vlaamit kap tőled.

erre tipikus példa a "rossz szerető de jól bánik a gyerekekkel" meg ehhez hasonló kényszerházasságok.


tulajdonképp ha valaki ismeri a nőket, akkor rém egyszerű megfektetni őket. ha egy srác enm képes erre, akkor gyerekes és buta személyisége van (még)

2013. máj. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A kérdés, hogy a kérdező megfektetni akarja őket, vagy kapcsolatot akar.

A másik pedig, mindenki olyannal jön össze, aki hozzá hasonló szinten van, agyilag is, és nagyjából kinézetileg is.

Ezt lehet tagadni, meg felhozni kivételes példákat, de ez jellemző akkor is.

Hasonló a hasonlóval.

Szóval ha páwa fiú akarsz lenni, legyél, de akkor olyan csaj is jár hozzá.

Ha normális határozott férfi akarsz lenni, akkor a páwa lányok már nem is fognak érdekelni, hidd el.

Rájössz, hogy nem a te szinted.

Amúgy jól írta az egyik előző, idősebb pótapaféleség, jót tenne, idősebb férfiak közt mozogni.


És amíg ezen nyafizol, hogy te a kinézeted miatt nem kaphatsz meg egy lányt, ez méterekre ki is sugárzik.

Benne van a hangszínedben, a mozdulataidban, a viselkedésedben, a reagálásaidban.


Mindenesetre, azért nem irigyellek a korosztályod miatt.

Itt még sok a felszínesség.

2013. máj. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Már megint te rinyálsz itt ? jobb ez neked ? inkább fejeznéd végre be, veled van tele mindennap a gyk. Ahogy a személyiséged megismertem már nem is érdekelne a külsőd, mert annyira unszimpatikus vagy.

Egyébként nekem van több előnytelen külsejű jó barátom és mindegyiknek van barátnője, mert annyira intelligensek, jófejek, viccesek és segítőkészek, hogy nem lehet őket nem szeretni.Érdekes módon soha nem panaszkodtak és sikerült is nekik. Ők minden amik te soha nem leszel az itteni írásaidból kiindulva

2013. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"A kérdés, hogy a kérdező megfektetni akarja őket, vagy kapcsolatot akar. "


szerintem csak az utóbbi, bár manapság a kettő ugyanazt jelenti.


"A másik pedig, mindenki olyannal jön össze, aki hozzá hasonló szinten van, agyilag is, és nagyjából kinézetileg is. "


ez egyáltalán nem biztos, mert a lányok jóval nagyobb előnnyel indulnak, de nagy számokban igaz lehet.

2013. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!