Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leányzók! Itt azt látom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leányzók! Itt azt látom, hogy a magas fiúkat részesítitek előnyben. Miért?

Figyelt kérdés
Mint azt itt sokszor olvasom, a lányok többsége a szőke kékszemű 190< fiúk, férfiak után csorgatják a nyálukat. Ha alacsony vagyok (171 cm, de 73 kg, -izomzat-, és pár milis hajam van, ződ szem) és masszív, az tényleg kizáró ok, és visszataszító? Nem vagyok páwa, inkább ilyen alter :) Tényleg sokkal nehezebb észrevetetni magam nálatok? 16/F nem nőttem egy év alatt egy centinél többet.

2013. máj. 4. 22:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/123 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne legyen nálam alacsonyabb. :) Számomra a legideálisabb, ha nálam 5-10 centivel magasabb a partnerem, de az sem zavar, ha egyforma magasak vagyunk. Ja, és még azt hozzátenném, hogy én nem a szőke, kék szemű fiúkért vagyok oda, hanem általában a barna hajú és szemű fiúk tetszenek meg. :)
2013. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/123 anonim ***** válasza:
Nem jön be a szőke haj, se a kék szem. Szeretek magassarkút felvenni, ami a 165 centimet feldobja 175-re, ergó magasabb lennék nálad, ergó nem tudnék felnézni rád. Nálam minimum 20év/180 centi/75+kg :-)
2013. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/123 anonim ***** válasza:

Azért a magasabbak jönnek be, mert én is magas vagyok(174). Szeretek odabújni a páromhoz, szeretem, hogy pipiskednem kell hozzá és nem hajolnom, ha meg akarom csókolni. A nálam alacsonyabbaknál bekapcsol a védelmező ösztönöm. :D De komolyan! És nekem az kell, hogy biztonságban érezzem magam a férfi mellett.

Ja, és nekem a sötét haj/sötét szem kombó jön be. :)

2013. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/123 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre. ÉN ROBUSZTUS, MASSZÍV vagyok, csak selejt génekkel, plusz durván ó lábam van (:sprintelés), tüdőbeteg vagyok.
2013. máj. 4. 22:09
 15/123 anonim ***** válasza:
59%
Mivel 180 centi vagyok nőként, így szerintem felesleges a kérdé nekem :)
2013. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/123 A kérdező kommentje:
Simán érezhetné mellettem magát biztonságban bárki, csak sajna manapság már az alacsony leányok is 2 méteres példányokat céloznak meg.
2013. máj. 4. 22:11
 17/123 anonim ***** válasza:
75%
Bárki? :D 10 centivel magasabb vagyok nálad. Felnéznél rám, nagy biztonság...
2013. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/123 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönnél, bár én is pici csajszi vagyok! :)
2013. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/123 A kérdező kommentje:
A magasság egyenlő a fizikai erőnlét fejlettségével? Mi legyen inkább? 2 méteres cingár szotyipecs, vagy 170 magas terminátor? XD na jó attól még messze vagyok, de befigyelhet
2013. máj. 4. 22:14
 20/123 anonim ***** válasza:
Látom nem érted. A nőknek az kell, hogy valaki meg tudja őket ölelni rendesen. Most képzeld el, engem megölelsz, és egy fejjel magasabb vagyok nálad :D Lenézek rád, szép... ez aztán a biztonság. Amikor valaki magasabb nálam, teljesen befed az ölelése, bele tudok szinte bújni.
2013. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!