Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leányzók! Itt azt látom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leányzók! Itt azt látom, hogy a magas fiúkat részesítitek előnyben. Miért?

Figyelt kérdés
Mint azt itt sokszor olvasom, a lányok többsége a szőke kékszemű 190< fiúk, férfiak után csorgatják a nyálukat. Ha alacsony vagyok (171 cm, de 73 kg, -izomzat-, és pár milis hajam van, ződ szem) és masszív, az tényleg kizáró ok, és visszataszító? Nem vagyok páwa, inkább ilyen alter :) Tényleg sokkal nehezebb észrevetetni magam nálatok? 16/F nem nőttem egy év alatt egy centinél többet.

2013. máj. 4. 22:01
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/123 A kérdező kommentje:
De az a vicces b.ki, hogy csak azok az osztálytársaim magasok (kb. A 30-ból 15-en), tehát 180-195 között, akik nem sportolnak. Nálunk a sportolók 170-180 közt vannak...és a magasok viszont eltékozolják testi adottságukat, így jó vézna, keskeny vállú az összes (kb. 50-60 kiló egytől egyig) xD meg igénytelenek! De nembaj, a nőknek akkor is a magas kell...nehogy a cipőjük ne álljon jól nekik -_-
2013. aug. 10. 22:30
 92/123 anonim ***** válasza:
itt vagyok... 185 cm aztán mégsem kellek, na erre varrjatok gombot :O
2013. aug. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/123 anonim ***** válasza:
^^ Akkor ott valamit nagyon elqrtál, ha 185cm-el nem kellesz nekik... Mert én meg néhány srác itt a 170cm-el nem kellünk nekik az OK, de 185-el azt nem akarom elhinni. amúgy én is úgy vagyok már ezzel, hogy tojok rájuk nem érdekel a dolog, nem fogok hiába küzdeni olyan nőkért akiknek magasság-méret mániája van, és szinte ilyen a nők 90%-a.. Könnyebb az ember lelkének, úgy, hogy tudja nem fogják dobni őt egy 190cm-es 18cm-es farkú hercegért...
2013. aug. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/123 anonim ***** válasza:
#92 Nem elég magasnak lenni, jóképűnek is kell.
2013. aug. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/123 A kérdező kommentje:
Farok + arc rendben, de a fránya magasság :/
2013. aug. 11. 10:00
 96/123 anonim ***** válasza:
mekkora a péniszed ?
2013. aug. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/123 anonim ***** válasza:

Mekkora a f_szom na jólvan :D

Kb 16 centi körül, szóval nincs kispórolva az anyag belőle. Átlag...

Én tudom mi a bajom...Az, hogy eddig sz@rtam az egészre. Itthon voltam, nem jártam el sehova (fránya lustaság :D mert egy pici faluban élek ahol SEMMI nincs... 2 kocsma meg 2 bolt és kifújt) haverok se nagyon vannak, se pénz se semmi.

De elvileg arcra nem vagyok rossz (többek szerint...tettem fel itt kérdést és pozitív válaszokat kaptam főleg) csak ez a baj amit elébb leírtam. Még azt mondták olyan okos fejem van... Itt egy lány is privátban, hogy egyetemista lehetek -nem mellékesen: nincs érettségim sem- és egy másik "új" ismerős személyesen is mondta. Na fene.

Illetőleg az, hogy nem vagyok egy papapaaarty arc :D utálom az olyan gyerekeket... diszkóba se járok.

Én tényleg minden fényezés nélkül egy normális, rendes gyerek vagyok. Ezt meg tudhatjátok, hogy hanyagolják a lányok... Aki meg ilyen srácra vágyik már foglalt.

További hátrány a magas-vékony testalkat és a tapasztalatlanságom. Olyanokat mondok néha akaratlanul ami nem épp kedvező a randevúra nézve. De most már kezdek odafigyelni a dolgokra :)

Azt még elmondom, hogy 20 éves vagyok.


Na ha valami kérdés óhaj-sóhaj lenne írjatok itt, akar privát levélben.

2013. aug. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/123 anonim válasza:
Ződ szem.:D Szóval..Én alacsony vagyok(156 cm),ezért nem mondanám,hogy alacsony vagy..Mondjuk attól függ,kihez képest.:) Én pl.nem azt nézem,hogy legyen jó magas..Csak legalább egy picivel,hogy ne legyen egymagas velem(mondjuk ezt a magasságot nem nehéz túlnőni.),mert azt nem szeretem valamiért.:s De biztos lesz majd olyan lány,akinek tetszeni fogsz,ne aggódj.:) Csak várni kell a megfelelő pillanatra.:D
2013. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/123 A kérdező kommentje:
Várni + tenni érte...ugye? :D
2013. aug. 17. 22:20
 100/123 anonim válasza:
Igen,tenni is.Szóval hajrá,sok sikert.:D
2013. aug. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!