Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leányzók! Itt azt látom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leányzók! Itt azt látom, hogy a magas fiúkat részesítitek előnyben. Miért?

Figyelt kérdés
Mint azt itt sokszor olvasom, a lányok többsége a szőke kékszemű 190< fiúk, férfiak után csorgatják a nyálukat. Ha alacsony vagyok (171 cm, de 73 kg, -izomzat-, és pár milis hajam van, ződ szem) és masszív, az tényleg kizáró ok, és visszataszító? Nem vagyok páwa, inkább ilyen alter :) Tényleg sokkal nehezebb észrevetetni magam nálatok? 16/F nem nőttem egy év alatt egy centinél többet.

2013. máj. 4. 22:01
 81/123 anonim ***** válasza:

Viszonylag magas lány vagyok (~170 centi), de nem vagyok odáig a túl magas srácokért. Nekem bőven elég, ha olyasmi nagyságú, mint én, vagy max pár centivel legyen magasabb. Nem is volt még soha általad említett paraméterekkel rendelkező sráccal dolgom. A párom is kb velem egymagas, és ez nekem tökéletesen megfelel így. Szóval szerintem ez nem annyira általános jelenség, mint ahogy gondolod.

19/L

2013. júl. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/123 A kérdező kommentje:
Igaz...most talán alakul nálam egy kapcsolat...talán.. A leányzó 155 körül van ^^ és lehet, hogy nem vagyok izomgép, inkább szálkás, de sokkal mozgékonyabb, gyorsabb, mint a testépítő srácok
2013. júl. 18. 00:04
 83/123 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdéseknél bőven vannak, akik nem a magasakra buknak, de ha nem így kérdeznéd, mind azt mondanák, h magas pasi kell nekik, ahogy a valóságban.
2013. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/123 A kérdező kommentje:
ja még mindig xD
2013. aug. 9. 14:31
 85/123 anonim ***** válasza:

én 175 cm magas vagyok és igen nekem elvárás hogy minimum velem egy magas legyen vagy magasabb.Nekem sem a kék szemű,sem a szőke hajú srácok nem jönnek be :D

17L

2013. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/123 A kérdező kommentje:
Itt minden lány 175cm? :( xD mekkorák vagytok már..menjetek modellnek :)
2013. aug. 9. 21:37
 87/123 A kérdező kommentje:

Egy cikkben olvastam, hogy azért kell a nőnek magas férfi, mert az evolúció során azok voltak életrevalók, egészséges utódokat nemzők. Nade nehogy már a mai lányok is ősember módjára gondolkodjon! Vagy hogy illik-e az adott srác a magassarkújához! -_- meg valami olyat is láttam, h átlagban a nőknek náluk 17% kal magasabb hím kell, tehát kb. 160 centis lánynak kb. 192 magas fiú!? O.o

meg hogy a magas férfi alacsony nő párok több, egészséges gyereket nemzenek!

2013. aug. 10. 20:38
 88/123 anonim ***** válasza:
Üdv a kegyetlen valóságban!.. Ez van én is ezt kaptam a magam törpe 172cm-el.. Simán átnéznek rajtam még a 155cm-es "nők/lány"-ok is, pedig nem vagyok ropi vékonyságú sem. Szinte alig látok az utcán olyan párt ahol a srác kb 170cm a nő meg olyan 155-160cm... Szinte az összes ilyen alacsony nő mellett 180-190cm-es férfiakat látok. A társkereső esélytelen szerintem, ott alapból rejectálják a z alacsony <178cm férfiakat.. A legjobban a védelmi dumájukat bírom, meg a magassarkút xD. Én már elkönyveltem a dolgot, még a mini 12cm-es farkam is hátráltat, szóval vannak akik hiába születtek meg, mert úgy is egyedül fognak maradni, ebben a magasság-méret orientált világban.
2013. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/123 anonim ***** válasza:

#85

Ezt a részét én sem értem hogy egy 155 cm magas lánynak miért kell 190 cm-es pasi :D

Engem nem zavar ha egy srác velem egy magas,de alacsonyabb ne legyen tehát ha mindenki így vélekedne szerintem az lenne a normális,de hát ezt magyarázzuk el nekik XD

2013. aug. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/123 anonim ***** válasza:

87-es


Teljesen igazad van. Én se látok 170 cm-es férfit és 155-160-as csajt...ekkora csajoknak is igen 180-190-es barátjuk van. Vállukig érnek vagy még odáig se.


Én is megszívtam rendesen...170 cm vagyok.

Ahogy én is észrevettem, totálisan esélytelen vagyok a velem egy magas csajoknál. Sőt, nálam alacsonyabb csajoknál is szinte esélytelen vagyok, mert látom rajtuk hogy ilyen magas mint én nem kell...aztán már odáig jutottam, hogy oda se megyek hozzájuk,...mert hát minek ? ha nem kell senkinek ilyen alacsony ???

2013. aug. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!