Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leányzók! Itt azt látom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leányzók! Itt azt látom, hogy a magas fiúkat részesítitek előnyben. Miért?

Figyelt kérdés
Mint azt itt sokszor olvasom, a lányok többsége a szőke kékszemű 190< fiúk, férfiak után csorgatják a nyálukat. Ha alacsony vagyok (171 cm, de 73 kg, -izomzat-, és pár milis hajam van, ződ szem) és masszív, az tényleg kizáró ok, és visszataszító? Nem vagyok páwa, inkább ilyen alter :) Tényleg sokkal nehezebb észrevetetni magam nálatok? 16/F nem nőttem egy év alatt egy centinél többet.

2013. máj. 4. 22:01
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/123 A kérdező kommentje:
Ja :/
2013. máj. 8. 21:25
 62/123 anonim ***** válasza:

az én 166 cm magasságommal már nem is próbálok még alacsony lányt se keresni. VHogy csak kibírom egyedül nem ?

Mivel nem nőttem meg, akkor ne is legyen csajom...

2013. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/123 A kérdező kommentje:
Hát hajrá
2013. máj. 8. 22:02
 64/123 anonim ***** válasza:
ez a büntetésem.
2013. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/123 anonim ***** válasza:

190 cm 68 kilóval szerinted mennyire jó? :P

Magas vagyok, de kicsit csontos.

2013. máj. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/123 A kérdező kommentje:
Hát batya, sok pacal, rizs, húzóckodás ;)
2013. máj. 9. 22:40
 67/123 anonim ***** válasza:
nézd, én 176 centi magas vagyok, és nincs ellenemre, ha a srác magasabb nálam. de az ő többségük az alacsonyabb lányokat szereti. ilyen az én formám :/
2013. máj. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/123 anonim ***** válasza:

felesleges is volt megkérdezni hogy "lányok! miért?"

tudod előre a választ, hiszen szembesültél már vele elégszer

169 cm vagyok, van 1 barátom aki 158 cm, arra kellett rájönnünk, hogy tudod ebben van pozitív dolog is, hogy alacsonyak lettünk

a belsőd kicsit jobban megkovácsolódik, mint 1 alapból jó génékkel megáldott Enrique Iglesias klónnak..

meg nem tudom számolni neked hány olyan jóképű magas srácot ismerek, akik annyira értenek a nőkhöz, mint 1 darab szivacs este a fürdőkádban, persze a nőknek ők "kellenek"

hiába fog egy Enrique klón valszeg 20x több nőt megdugni, te neked nagyobb az esélyed rá, és előnyöd is van,

hogy jobb legyél nála az összes más területen, mert jobb leszel nála, mert te érzed h neked teljesítened kell mindenhol, hogy megkapd azt amire vágysz..

úgy fogsz nyalni, amiről a nők csak álmodni mernek, úgy fogsz szeretni, amiről a nők csak álmodni mernek, és még hosszú sorokat írhatnék... alacsony vagy, nem kaptál meg mindent az élettől.. de így meglesz a motivációd

és mindazt a jót annak a kevés nőnek fogod megadni, akik meg is érdemlik, hogy így bánj velük

DE ezért tanulnod kell, és küzdeni, áldozat nélkül nincs győzelem, nem lehet csak úgy jöttem láttam győzni, olyan nincs, az egy mese, olyan nincs a világon


nem kell búsulnod azért, mert nem születtél szuper külsővel, rajtad múlik mit hozol ki belőle..

rajtad múlik mit fogsz értékelni


tudod a szegény családból származó kisgyerekhez is kevés reményt fűznek, de jól is választhat.. és a helyes úton is haladhat, ami átkozottul kemény és göröngyös

viszont elvekkel van kirakva, és a nagybetűs Férfi jellemhez vezet

2013. máj. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/123 A kérdező kommentje:
:)
2013. máj. 10. 06:41
 70/123 anonim válasza:
Már bocs de én egyel talán nem bukok a szőke és kék szemű pasikra. És nem a magasság ha nem személyiség a lényeg.
2013. máj. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!