Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lefeküdjek vele az első randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele az első randin?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot akivel hónapok óta beszélgetek facebookon és már rég szerettünk volna találkozni csak mindig közbe jött neki vagy nekem valami... ő 25 éves én pedig 21... most találkozzunk majd először és azt akarja, hogy feküdjek le vele az első randin... nekem ez túl gyors és mondtam is neki, de azzal érvel, hogy már az 5.randink lenne ez ha nem maradnak el... és, hogy értsem meg neki hiányzik a szex... meg azt mondja úgy is velem akar lenni örökre akkor meg miért ne... de nem tom mit csináljak... engem régebben megeröszakoltak kb egy éve és elég nehezen engedek közel magamhoz bárkit is... mit csináljak? adjatok tanácsot...

2013. ápr. 6. 22:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
,,engem régebben megeröszakoltak kb egy éve és elég nehezen engedek közel magamhoz bárkit is" itt van a lényeg!! ha a srác még ennek a ténynek az ellenére is erőlteti akk hagyd a fenébe!!!
2013. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Milyen volt a randi?
2013. ápr. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
igyekszek elhúzni a randit illetve lepattintani a srácot, mert most már duplán akar lefektetni egyszerre... nekem meg a múltam miatt nem megy még nem vagyok túl a dolgokon teljesen...
2013. ápr. 19. 14:20
 24/26 A kérdező kommentje:
rosszul írtam... az első randin egymás után kétszer...
2013. ápr. 19. 14:21
 25/26 hyatt ***** válasza:
A helyedben kerek perec megírnám neki merre van a pokol és hogy esetleg ott eltölthetne egy hosszabb hétvégét...
2013. ápr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg nem érdemel meg téged. Sok sikert egy normálisabb férfihoz. :)
2013. ápr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!