Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele, ha sejtem,...

Lefeküdjek vele, ha sejtem, hogy úgysem lehet közös jövőnk, mert barátnője van, és nekem ez lenne az első?

Figyelt kérdés
Valójában találkoztam már vele (20/F), csalta már meg velem a nőjét (25/L). Bár ez relatív. Azóta is beszélgetünk, és új alkalmat tervezünk, mert akkor nem adtam oda magam. Viszont a barátnője még mindig megvan, már több,mint fél éve, de nem igazán érdekli. De vajon nagyon hülye döntés lenne vele lefeküdnöm, ha nekem ez lenne az első? Mert amúgy imádom ezt a srácot. És tudom, hogy nagyon figyelne rám, és azon lenne, hogy nekem jó legyen. Már közel három hónapja, hogy mi majdnem.. :$ De azóta sem tudtam elfelejteni :S Pedig azóta volt már pár csávó... Nem tudom mit tegyek. Meg vagyok hülyülve ezért a paliért :$ :)
2009. jún. 2. 17:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
84%

uhh nem semmi barátnője van te meg hagyod h 3ik legyél egy kapcsolatban?! nekem nem fekszik az ügy de hát a te életed a te dolgod bár kíváncsi lennék arra, h ha kiderülne a barátnő mennyire rajongana érted. am meg ha annyira figyelne rád a srác vagy az érzéseidre esetleg egy picit is fontos lennél a számára akkor nyíltan vállalna. ezen gondolkodj el, de ha 2-3 szex után nem keres akkor jöhetsz ide sírni, h miért is használtak ki. én még mindig azt mondom h legyél büszke magadra meg a szeretői szerepedre gratulálok! csak képzeld magad a csaj helyébe...


le lehet pontozni...

2009. jún. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
74%
sztem ne feküdj le vele.mert ha odadod neki mgad,korán,akkor nem fogja otthagyni a nőjét.majd ha szakítanak,akkor esetleg.főleg h neked ő lesz az első.ne kapkodd el,a fiúk többsége csak addig kedves veled,velünk lányokkal,amíg meg nem kapják amit akarnak.tapasztalatból mondom.ugyhogy csak okosan.
2009. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

én is ugyanebben a szituban voltam nem rég. nem feküdtem le a sráccal, de azóta is bánom, akkor talán minden más lenne. ha tudod h figyelne rád nem csak magára hajrá. nem erkölcsös meg nem is jó szeretőnek lenni, de én bánom h nem feküdtem le vele. ha gondolod irj privit :)

pontozzatok le nyugodtan

2009. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Ha úgy döntesz hogy lefekszel vele,márpedig a srácnak nem lenne nehéz dolga mivel belehabarodtál,úgy bele fogsz szeretni hogy az orrodnál fogva fog vezetni a srác.Ha az eszedre hallgatsz,mármint hogyha úgyis tudod hogy nem lehet ebből komoly kapcsolat,akkor inkább ne feküdj le vele.Megváltoztatni úgyse fogod,ha meg te lennél az első számú barátnő,úgyis tartana melletted mást.Ezt egy idő után úgyis megunnád.
2009. jún. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Ha lefekszel vele össze fogja törni a szíved.Te szerelmes leszel,ő meg nem.Csak óvatosan.
2009. jún. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hagyja ott a barátnőjét, ha nem igazán érdekli??? Amúgy igen, nagyon hülye döntés lenne, már eleve kavarni se kellett volna vele, te mit szólnál ha valaki a pasiddal szeretné elveszíteni a szüzességét? Ebbe nem gondoltál még bele? Minek bezavarni mások kapcsolatába? Ha meg annyira nem érdekli a csaj, akkor hagyja ott, utána jöjjön veled össze rendesen! Ha most lefekszel vele, utána úgyis belezúgsz ő meg majd csak jól kihasznál! Ezt szeretnéd? Ne légy már buta!!!
2009. jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Hát undorító vagy babám csak ennyit tudok mondani :D

Úgy belepiszkálni más kapcsolatába, hogy tudod, hogy az illető foglalt? Na ne.. Ez még a szép (Y) Jó vagy nagyon. Az ilyeneket tudnám úgy... Bár a pasi se semmi az tény.


Mondd meg neki, hogy döntsön, hogy te vagy a mostani nője. Ha téged választ, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem fog átverni. De amíg együtt van az előzővel, addig ne legyen hozzá közöd.

Irtó nagy ribinek fognak ám tartani, és meg is értem (:

2009. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a segítséget.. :) Amúgy az elfelejtettem beleírni, hogy a legelején nem csak a srác, de a közös ismerőseink is tagadták, hogy neki lenne valakije.. Szóval mikor először találkoztunk, én nem tudtam a csajról, azóta meg Ő már tud rólam. Vagyis tudja, hogy ki vagyok, és sejti hogy volt köztünk valami. Elég bonyolult ez az ügy.. Nagyon sok apró infó van, ami lehet hogy változtatna a hozzáállásotokon. De mindegy. Igazándiból csak ez érdekelt, hogy a többség hogyan látja. Azt én sem tudom, miért van a srác a csajjal, aki amúgy már gyerekes anya.. De mindegy. Választ kaptam, és tényleg köszönöm. Főleg azoknak, akik értelmesen, előítéletek nélkül, az érzéseimet figyelembe véve válaszoltak. Köszönöm
2009. jún. 2. 19:26
 9/12 anonim válasza:
én ha tudnék rólad a szituban tuti agyonvernélek...már bocsi:D
2009. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esetre se feküdj le vele! Te nem ismered a női méltóság büszkeség fogalmát ha megteszed csak saját magadat alázod meg. Bármennyire is szereted felejcsd el gyorsan mert ő csak kihasznál. Különben meg milyen ember az olyan aki egyszerre két lányt bolondít!
2009. jún. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!