Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele, ha sejtem,...

Lefeküdjek vele, ha sejtem, hogy úgysem lehet közös jövőnk, mert barátnője van, és nekem ez lenne az első?

Figyelt kérdés
Valójában találkoztam már vele (20/F), csalta már meg velem a nőjét (25/L). Bár ez relatív. Azóta is beszélgetünk, és új alkalmat tervezünk, mert akkor nem adtam oda magam. Viszont a barátnője még mindig megvan, már több,mint fél éve, de nem igazán érdekli. De vajon nagyon hülye döntés lenne vele lefeküdnöm, ha nekem ez lenne az első? Mert amúgy imádom ezt a srácot. És tudom, hogy nagyon figyelne rám, és azon lenne, hogy nekem jó legyen. Már közel három hónapja, hogy mi majdnem.. :$ De azóta sem tudtam elfelejteni :S Pedig azóta volt már pár csávó... Nem tudom mit tegyek. Meg vagyok hülyülve ezért a paliért :$ :)
2009. jún. 2. 17:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy, gondolkozz el az életeden. Így nem fogsz sokra menni.
2009. jún. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szánalmas lennék, mert szeretek egy olyan embert, akit nem kellene? Lehet.. De nem tudok tenni ellene, pedig elhiheted, próbáltam már.. Már közel negyed éve azon vagyok, hogy akárhogyan is, de elfelejtsem, és nem megy. Ne haragudj.. Nem megy..
2009. jún. 6. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!