Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lenne 1 buli, ahol kettesben...

Lenne 1 buli, ahol kettesben tudnánk lenni! Lefeküdjek vele vagy várjak még ezzel? Fájna az első?

Figyelt kérdés
18 éves a legjobb barátom neki is én wagyok a legjobb barátja,de ő nem teljesen úgy érez irántam és én sem,mint barát iránt.Naon tetszik ő már nem szűz, vonzódik hozzám szeret is,csak a bandánk ellenezné ha lenne köztünk walami. Én szűz wok. Szeretnék vele együtt lenni "úgy" meg nem is! Megölel, lesmárol. Lenne 1 buli ahol kettesben tudnánk lenni és akármi megtörtánhetne,ha akarnám,de nem wok benne biztos.
2008. dec. 19. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Ebben a dologban neked kell döntened, senki más nem mondhatja meg kivel és mikor feküdj le.
2008. dec. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Egyébként az elsőt jól meg kell gondolni és ha felmerül benned egy pillanatra is hogy lehet hogy nem kellene, akkor még várj vele...
2008. dec. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtörténik a dolog, és jó lesz, minden tökéletes, és úgy érzitek majd, hogy ti együtt vagytok, szeretitek egymást, és együtt akartok járni, akkor titokban tartjátok majd a "banda" előtt? Hogyan?

Nehogymár mások akarata miatt ne legyél együtt valakivel! Nem írhatom ide, hogy igen tedd meg, vagy ne, ne tedd meg. Akkor és ott te fogod tudni. Ha tényleg úgy érzel igen, tedd meg, de ne legyen akkor bizonytalanság, mert később bánni fogod.

2008. dec. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Egy bulin? Nem túl jó ötlet. sztem várj vele
2008. dec. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Én ugyérzem hogy te nem gondoltad át teljesen a dolgot.

Az hogy játszadoztok csók miegyéb, még nem baj, ill nálunk is ez megy mégha csak jó barátság van, akkor is. De ez nem feltétlen jelenti azt, söt abszolut nem, hogy a legközelebbi lehetséges alkalmat kihasználjátok/kihasználja.

Szerintem jól gondold meg mire vállalkozol, mert ha ott helyben utasitod vissza az elég kellemetlen.

2008. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak nekem fura hogy szerintetek normális ha valaki a fiú barátaival csak ugy néha csókolozgat?://
2008. dec. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, én ma veszítettem el, 16vok..és hát sztem ne egy buliba veszítsd el, kell hozzá a nyugodt körülmény.

A másik h az első meg nem lesz vmi nagydurranás, legalábbis nekem fájt is meg hasonlok..de nem bántam meg:) Ám inkább válasszatok erre egy délutánt,amikor senki sincs otthon..és majd akkor ha ugy adodik. Nem érdemes elkapkodni.

2008. dec. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lényegtelennek tartottam elolvasni a kérdés alatti leírást, mert azt,hogy kivel,mikor,hogy és hogyan feküdj le,mindmind rajtad áll...
2008. dec. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!