Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen lesz az első buli?

Milyen lesz az első buli?

Figyelt kérdés
Még sose voltam buliba,persze ilyen gyerekzsúron meg ilyeneken voltam,de olyan igazi buliba még nem.most a hétvégén megyek először,de nem tudom,félek egy kicsit,mert elég gátlásos vagyok,nehezen oldódom,és igazából táncolni se tudok.:(Mire számítsak?És hogyan táncoljak?nincsen valami videó v.oldal ahol leírják,hogy hogyan kell?egyébként házibuli lesz.15/l
2009. jún. 1. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Életem első diszkója rettenetes volt, 14 sem voltam, rám szálltak az idősebb pasik, alig tudtam őket levakarni, emellett unatkoztam is mert én sem tudtam táncolni, csak lestem hogy mások buliznak, én meg menekültem a pasik elől. Azóta sem megyek többé ilyen helyre:D Ha gátlásos vagy még rosszabb... de ha lesz valaki ott aki szórakoztat akkor nem lesz gond.
2009. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!