Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lefeküdjek vele az első randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele az első randin?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot akivel hónapok óta beszélgetek facebookon és már rég szerettünk volna találkozni csak mindig közbe jött neki vagy nekem valami... ő 25 éves én pedig 21... most találkozzunk majd először és azt akarja, hogy feküdjek le vele az első randin... nekem ez túl gyors és mondtam is neki, de azzal érvel, hogy már az 5.randink lenne ez ha nem maradnak el... és, hogy értsem meg neki hiányzik a szex... meg azt mondja úgy is velem akar lenni örökre akkor meg miért ne... de nem tom mit csináljak... engem régebben megeröszakoltak kb egy éve és elég nehezen engedek közel magamhoz bárkit is... mit csináljak? adjatok tanácsot...

2013. ápr. 6. 22:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%

ne

ha nem tud várni lapát

2013. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%

"azt akarja, hogy feküdjek le vele az első randin."


Ez aztán igen. A srác h*lye lehet, mint az asztal lába. Csak a f*sza vezérli! Istenem ez a mai fiatalság elállatiasodik teljesen. B@sznak, mint a kutyák, érzelmek már nem kellenek, türelem az 0.

2013. ápr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak szexelni akarsz vele, és utána már nem akarsz vele találkozni, akkor nyugodtam feküdj le vele. Minden egyéb esetben várj. Nem fog belehalni, ha nem kap meg azonnal.
2013. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elküldeném a fazont, minden jót kívánva, egy mosoly kiséretében.
2013. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy pasi előre közli, hogy a randin le akar veled feküdni, az igen-igen primitív és/vagy éretlen személyiségre vall.

Nem vagy köteles sem ezt előre eldönteni, és főleg nem vagy kötelesmegtenni...Én a helyedben ebben a témában nem nyilatkoznék, az erre vonatkozó kédéseit ignorálnám (ha egyáltalán akarsz még vele beszélni).

2013. ápr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után nem is találkoznék vele...
2013. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Pont azzal nem szokás első alkalommal lefeküdni, akivel hosszú kapcsolatot tervezünk. Szexpartnerrel vagy prostival igen, mással nem.
2013. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mert a szexre hajt.Az,hogy levelezetetek semmire sem kötelez,még csak kapcsolatnak sem nevezhető.Biztosan érzi a bizonytalanságod,ezt használja ki.Én megnyomnám a delet gombot.Ha hiányzik a szex,használja a kezét,ne téged.
2013. ápr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anti paladin ***** válasza:
100%
Csak azért puffogtat üres frázisokat (örökre veled akar lenni) mert meg akar fektetni.
2013. ápr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen sráccal én alapból nem is találkoznék, nem hogy az első randin lefeküdjek vele!
2013. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!