Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? Lefeküdjek vele?...

Mit tegyek? Lefeküdjek vele? Félek, hogy vége lesz

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és másfél éve a legjobb barátom lett egy olyan srác,aki szinte "tökéletes".Mármint,eszméletlenül néz ki,vicces és ha megismeri valaki közelebbről,rájön,hogy nem olyan,ahogy azok gondolják,akik alig ismerik.Tényleg nem ő a legjobb magaviseletű srác,de a szülei alig foglalkoztak vele,hozzá van szokva,hogy a családja minden balhéjából kihúzza és bármit megtehet.

Pár hónapja több van köztünk,mint barátság,de neki ez tényleg csak testiség,nekem jóval több...Nem fekszem le vele,mert még szűz vagyok,de azon kívül mindent csinálunk,de erről mások nem tudnak,azt sem tudják,hogy jóban vagyunk.


Most megtudtam,hogy Ő külföldre költözik az apukájához.Persze mondja,hogy majd hétvégente találkozhatunk és minden este órákat webcamozhatunk vagy beszélhetünk...De félek,hogy vége lesz.Előttem már jónéhány lánnyal lefeküdt és mivel mindig a figyelem központjában van,félek,hogy talál nálam jobbat,ami elég valószínű,mert én tök átlagos vagyok.


Arra gondoltam,hogy lefekszem vele,mielőtt elköltözik,mert már párszor felhozta a dolgot...Csak félek attól is,hogy elszúrok valamit és akkor már tényleg teljesen elüldözöm magamtól.



2012. okt. 24. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
ne feküdj le vele semmikép.
2012. okt. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne azért feküdj le vele mert elköltözik. Az nem lehet hogy csak kifogás hogy lefektessen? (nem negatív akarok lenni de lehetséges, jobb ha evvel is számolsz)
2012. okt. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
ne tedd ! ha igazán szeret akkor nemfog elhagyni ha átlagos vagy ha nem mert ha igazán szeret számára nem vagy átlagos
2012. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne feküdj le vele,fiatal vagy még,ez a kapcsolat nem lesz hosszú életű,tartogasd magad annak aki majd igazán szeret,és addig amíg elég érett,és felnőtt nem leszel hozzá,várj még pár évet
2012. okt. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!