Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek a barátommal?

Lefeküdjek a barátommal?

Figyelt kérdés

3 hónap múlva 16 éves leszek a barátom két évvel idősebb.

9 hónapja ismerjük egy mást kb:6-7 hónap és vonzódunk egymáshoz 4 hónapja járunk. Most hétvégén kettesben leszünk náluk ott alszom. Ő azt mondta nem sietteti majd amikor érzem és úgy gondolom akkor. Ő volt már nővel,csajjal nem kezdő. Ha lefekszem vele nem kényszerből akkor ribinek fog gondolni? Fiúk ha a barátotok ennyi idő után lefeküdne veletek mit gondolnátok róla?

Jó a kapcsolatunk ő a pasim a legjobb haverom imádom.


2012. okt. 11. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Már miért gondolna ribinek? Szerintem teljesen jó. Mi két hónap ismeretség 1 hónap járás után feküdtünk le a barátnőmmel, úgy, hogy mindketten szüzek voltunk. Már lassan 1 éve járunk és imádjuk egymást :)
2012. okt. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösszi
2012. okt. 11. 18:29
 3/10 anonim ***** válasza:
nekm volt annó egy olyan csajom, szűz volt, gondoltam várok ameddig várnom kell, de valahogy azt éreztem, hogy várhatok kb egy évet is amire lesz valami. végül kb két hét után megtörtént és egyáltalán nem néztem le/gondoltam ribinek emiatt
2012. okt. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát figyelj erre csak egyet tudok mondani (vagyis kérdezni):

te szeretnéd?

Ha azt mondod igen és úgyis félni fogsz előtte az nem baj... csak akard te is. "Inkább" egy olyan fiúval veszítsd el aki szeret és számítasz neki nem gondolod?:) Mint valami bulis piás alkalom....valami gyökérrel. Egyszer el kell... bár nem ismerlek egyikötöket sem de azt vettem le az írásból hogy ez egy jó kapcsolat, szóval szerintem igen! de ezt neked kell tudnod.

2012. okt. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed hogy eljött az idő akkor igen,16 évesen szerintem ez már nem korai.
2012. okt. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösszi szépen
2012. okt. 11. 18:35
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem még ne,még csak 15 éves vagy,szerintem már az is felelőtlenség,hogy a szülők engednek nála aludni,és a helyedben megvárnám még legalább 1 éve együtt vagytok,nekem is volt barátom kb ovitól 4ig,kézfogás szájra puszi barátok voltunk,és W"szerelmesek" mégse fordult meg a fejemben,hogy lefeküdjek vele 7-10 évesen,ismertük egymást,3 éves korunk óta
2012. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lefeküdhetsz, de csak egy feltétellel: ha majd az élményeidet megosztod itt velünk:DD
2012. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia ! :)

én is ebbe a helyzetbe voltam.. 16 éves korom előtt 4 hónappal feküdtem le a barátommal akivel már 22 hónapja együtt vagyunk :) (17éves vagyok)

ha együtt vagytok, semmi oka nincs arra hogy ribancnak gondoljon, ha mégis nincs tisztába a fogalom jelentésével :)

csak ne izgulj! :))))

2012. okt. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nagyon sokan mondják,hogy nekem bejött az élet...de én meg azt mondom,hogy nekem nem jött be az élet...annak jött be az élet,aki egy 16évesnek tudja elveszíteni a szüzességét.esküszöm kezet fognék az ilyen pasikkal és gratulálnék...: ))))


24/F

2012. okt. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!