Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek lefeküdjek a...

Szerintetek lefeküdjek a barátommal? (lent)

Figyelt kérdés
én 17L ő 18F, szeretem nagyon és másfél éve együtt vagyunk, ő már szeretné úgy veszem észre de nem mondja és nem is siettet mert tudja h parázok kicsit az elsőtől és neki is az első lesz tehát nagyon nagy dolog lenne és ezért szeretnék tanácsot kérni!
2010. szept. 28. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Te vagy az egymilliomodik aki kiírta ezt a kérdést,így NYERTÉL egy tanácsot :


Csinálj amit akarsz.

2010. szept. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

szerintem nincs mitol félned!

ha biztos vagy magadban akkor nyuguttan

2010. szept. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Inkább feküdj le velem.
2010. szept. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez még kérdésként merül fel benned, akkor ne. Majd csak akkor, ha lehatároztad magad.
2010. szept. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne feküdj le vele. Azt akkor kell, mikor a lány akarja, mert lányoknál ez sokkal inkább... intim...
2010. szept. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

aki tudott normálisan válaszolni azoknak köszönöm akik viszont nem azoknak csak azt mondanám h válaszokat vártam és nem pedig zavart tudatú,unatkozó emberek hozzászólásait

köszike<3

2010. szept. 28. 15:32
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Tényleg vannak itt zavart tudatúak akik unatkoznak (lehet én is) de ezt nem neked kell eldöntened,tudnod?Milyen válaszra számítottál?Valami ömlengős lelkizésre aminek a végén azt írja valaki hogy :


1 : TEDD

2 : NE TEDD


És ezzel valaki akit nem ismersz és sose fogsz eldöntötte a te és barátod további sorsát és az életed(életetek) alakulását?Vedd be a bogyót és ébredj fel ez a MATRIX...A te életed te döntesz.

2010. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

* Javítok :

Tényleg vannak itt zavart tudatúak akik unatkoznak (lehet én is) de ezt neked kell eldöntened,tudnod.Milyen válaszra számítottál?Valami ömlengős lelkizésre aminek a végén azt írja valaki hogy :

2010. szept. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
én is 17,5 voltam mikor egy éve együtt voltunk a párommal (akivel azóta már nem vagyok együtt, és nem is én voltam neki az elsö) es részint megbántam,de részint nem... mert nagyon jó volt vele, pont azért mert szerettem,öszinten es nagyon... csak az a baj hogy akkor azt képzeltem ö az igazi... els nagy szerelem volt,és ha elfogadsz egy tanácsot, csak akkor feküdj le vele hogyha ezt a kérdést már nem teszed fel magadnak sem.. nemhogy még nekünk is... érted,... ha itt lesz az ideje akkor magától fog jönni az az érzés hogy annyira megkivánod hogy egyszerüen nem birsz ellenállni a vágynak és akk majd megtörténik... ha olyan rég jártok már, nincs mit veszitened,mert (gondolom) ö is ugy szeret,ahogy te öt :)
2010. szept. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Szesze ***** válasza:

Szereted?

Kívánod?

Kész vagy rá, hogy elveszítsd a szüzességed?


Ha ezekre mind igennel válaszolsz akkor tedd meg.


+ Ha nem vagy teljesen felkészülve lehet, hogy utána kicsit úgy fogod érezni, hogy valami nagy dolgot vesztettél el amit egy részed volt...

2010. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!