Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek a barátommal? Azt...

Lefeküdjek a barátommal? Azt mondja, elhagy, mert nem értem meg, hogy neki erre szüksége van.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

15 éves vagyok, még szűz, a pasim 21, ő már nem az. Már 7 hónapja vagyunk együtt, szeretjük egymást, de pár hete azt modogatja, hogy jó lenne, ha már lefeküdnénk egymással. Én viszont még várni szeretnék. De tegnap azt mondta, hogy ő férfi, és ugye szexelni akar, nekem pedig meg kellene értenem. :S Mit tegyek? Nem akarom, hogy elhagyjon... :(


2010. aug. 22. 23:34
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
ha elhagy mert nem szexelsz vele, akkor nem sokat veszítesz. de komolyan. ne hagyd hogy érzelmileg zsaroljon!! csak akkor menj bele ha érettnek és felkészültnek érzed magad rá..
2010. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
ha van önbecsülésed, akkor nem teszed. egy kapcsolatban ugyanolyan fontosak a te érzéseid is mint az ő érzései. ha ő nem fogadja el h te így gondolod, akkor nem is szeret igazán.. tudom, mert jártam hasonló cipőben pasiként. :)
2010. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim válasza:
100%
Keress korodhoz illő pasit.
2010. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
az első a számból vette ki a szót. Vedd úgy hogy én is azt írtam.
2010. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

pedig csak jól járnál vele

mármint ha elhagyna


hidd el, nem éri meg egy ilyen alakkal

vsz. ha megtennéd, is elhagyna, mert csak azt akarja!

jobbat érdemelsz

2010. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd meg. A barátodnak is meg kell értenie, hogy te nem szeretnéd. Az érzéseidet tiszteletben kell tartania. Ha szereted és viszont szeret, ezzel nem lesz gond. Csak akkor menj bele, ha te is biztosan akarod.
2010. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim válasza:
100%

Na előszöris az ilyeneket ott kell hagyni. Másodszor aki 21 évesen 15 éves lányokkal jár, és rájuk erőlteti a szexet az 95% hogy szűz.

Szal még várj vele, addig amíg úgy nem érzed hogy készen állsz rá. A mostani pasid meg lapát...

2010. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim válasza:
100%
Ha tényleg szeret nem tenne ki ilyennek, neki meg azt kellene megértenie, hogy te meg még várni szeretnél. Szerintem ezzel minden világos.
2010. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim válasza:
én is az elsővel értek egyet, ne menj bele semmibe kényszerből.
2010. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim válasza:
100%

Van egy fiú haverom, 20 éves, teljesen megszokta a szexet, előző barátnőivel mindig volt. A mostani barátnője 18 éves, jóval több mint egy éve vannak együtt, mégse mert még vele lefeküdni. Ezt a példát csak azért mondtam hogy lásd, hogy barátodnak szava se lehet! Hagyd ott, én azt ajánlom. Tudom, szereted, hasonlók, de a lelkednek jobb lesz otthagyni mintha ő dobna, Te pedig keress olyan srácot aki inkább megpróbál rávezetni, nem rávenni a szexre. 15 évesen nem feltétlenül vagy még érett rá!

Sok szerencsét!

2010. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!