Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek a barátommal? Azt...

Lefeküdjek a barátommal? Azt mondja, elhagy, mert nem értem meg, hogy neki erre szüksége van.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

15 éves vagyok, még szűz, a pasim 21, ő már nem az. Már 7 hónapja vagyunk együtt, szeretjük egymást, de pár hete azt modogatja, hogy jó lenne, ha már lefeküdnénk egymással. Én viszont még várni szeretnék. De tegnap azt mondta, hogy ő férfi, és ugye szexelni akar, nekem pedig meg kellene értenem. :S Mit tegyek? Nem akarom, hogy elhagyjon... :(


2010. aug. 22. 23:34
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem meg rendes volt, hogy 7 hónapig várt ezzel.

Ha csak a szexre hajtott volna akkor már dobott volna.

Érthető, hogy ő már le akar feküdni veled.

Ha szereted akkor tedd meg, mert szerintem ez már komoly kapcsolat.

2010. aug. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
95%
7 hónap után azért már illene lefeküdni a másikkal, persze idősebb korosztályról beszélek. Gáz, hogy 21 évesen egy 15 éves kislánnyal kezdett, ez őt is minősíti. Te meg inkább hagyd ott, mert nem vagy még érett egy komoly kapcsolatra :)
2010. aug. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
08:38!!! Az én barátom is le akart már velem feküdni,(15 voltam) mindenki mondta, hogy 6 hónap után már szeret, csak kell neki a szex, és miután megvolt, 1 hétre rá dobott! Nem kellett sokat várnom, hogy jöjjön az a fiú, akibe tényleg szerelmes voltam, és még ő kérdezte meg(21 volt) hogy akarom-e biztosan, pedig már nem voltam szűz és ő is volt már párszor lánnyal! Ja az exemről meg később kiderült, hogy tartott mellettem egy másik lányt!
2010. aug. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
67%
10:01: Akkor mi a tanulság a sok buta szűzlánynak?: semmi értelme variálni a hónapokkal, aki szeret, azzal akármikor le lehet feküdni, aki nem, azzal akármeddig húzhatod a dolgot, így is, úgy is dobni fog. Ezt kéne már megértenie a sok kis libának... :)
2010. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
10:17: Jól látod a helyzetet. Egyetértek veled.
2010. aug. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Utolsó kettő: Akkor szerintetek dőljenek hanyatt egy hét után, mert úgyis vagy ott hagyja őket a pasi vagy nem?
2010. aug. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Érdekes, általában nem szűz lányoknál ez nem szokott problémát okozni... :)
2010. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Egy szó: "Viszlát!"

Csak ennyit mondj neki!

Egyéb kérdés? :)


FS

24/F

2010. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Nem értem miért mondja mindenki, hogy hagyd ott.

Ő már tapasztalt és ha lefekszel vele akkor biztos lehetsz benne, hogy rendesen megkefél.

2010. aug. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Egy szó: "Viszlát!"

Csak ennyit mondj neki!

Egyéb kérdés? :)


FS

24/F

Hasznos volt számodra ez a válasz?



A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:53

Privát e-mail a válasz írójána



Le a kalappal. És nem gúnyosan. Ritka, hogy egy pasi igy gondolkozzon.

2010. aug. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!