Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek a barátommal? Azt...

Lefeküdjek a barátommal? Azt mondja, elhagy, mert nem értem meg, hogy neki erre szüksége van.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

15 éves vagyok, még szűz, a pasim 21, ő már nem az. Már 7 hónapja vagyunk együtt, szeretjük egymást, de pár hete azt modogatja, hogy jó lenne, ha már lefeküdnénk egymással. Én viszont még várni szeretnék. De tegnap azt mondta, hogy ő férfi, és ugye szexelni akar, nekem pedig meg kellene értenem. :S Mit tegyek? Nem akarom, hogy elhagyjon... :(


2010. aug. 22. 23:34
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem miért mondja mindenki, hogy hagyd ott.

Ő már tapasztalt és ha lefekszel vele akkor biztos lehetsz benne, hogy rendesen megkefél.

Hasznos volt számodra ez a válasz?



A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:31

Privát e-mail a válasz írójának



Csak 15 éves, ha jól emlékszem. És ne azért kezdje el, mert a pasija igy akarja, hanem azért, mert ő is mindennél jobban akarja. Ha a pasas dugni akar, keressen egy olyan lányt, aki már nem szűz.

2010. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
36%

"Le a kalappal. És nem gúnyosan. Ritka, hogy egy pasi igy gondolkozzon."


Így gondolkozik ezért nem volt még soha nővel.

2010. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
15:43. Így meg az gondolkozik aki volt nővel de nem tudja hogy kell vele rendesen bánni.
2010. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
16:07: Ezzel a logikával még mindig ő van nyerő pozícióban... legalább nővel volt... :)
2010. aug. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Verd ki a farkát és nem fog elhagyni!
2010. aug. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Szegény kislány nem fogja kibírni ha egy 21-éves fiú megdugja ugy ahogy kell. (34-éves srác)
2010. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy srácoknak inkább nem is kéne írniuk, mert fogalmuk sincs, egy 15 éves lányban ilyenkor mi játszódik le.
2010. aug. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
0%

Mit számít, hogy mi játszódik le benne?

Ő csak egy lyuk amit be kell tömni.

2010. aug. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Aki még nem áll készen a szexre, az egy komoly kapcsolatra sem, mi vel ezek egymástól elválaszthatatlan dolgok. Jó lenne ezt megfogadni... :)
2010. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:

Ha emiatt elhagy akk nem is szeret igazán!!! higgy nekem.. mert ha tényleg szívből szeretne akk kivárja az alkalmat!!

Hadd menjen!!

2010. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!