Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek a barátommal? Azt...

Lefeküdjek a barátommal? Azt mondja, elhagy, mert nem értem meg, hogy neki erre szüksége van.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

15 éves vagyok, még szűz, a pasim 21, ő már nem az. Már 7 hónapja vagyunk együtt, szeretjük egymást, de pár hete azt modogatja, hogy jó lenne, ha már lefeküdnénk egymással. Én viszont még várni szeretnék. De tegnap azt mondta, hogy ő férfi, és ugye szexelni akar, nekem pedig meg kellene értenem. :S Mit tegyek? Nem akarom, hogy elhagyjon... :(


2010. aug. 22. 23:34
1 2 3 4 5
 11/41 anonim válasza:
100%
Ha 21évesen ilyen fiatal lánnyal jár, akkor tanuljon meg várni. Dobd a fenébe, és a saját korosztályoddal kezdj.
2010. aug. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim válasza:
100%
ugyanezért szakítottam én is a barátommal, pedig én csak 3 évvel voltam lemaradva. a pasik alapvetően erőszakosabban ilyen téren, hidd el, nem éri meg az egész. ha zsarol, nem szabad adnod magad.
2010. aug. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim válasza:
100%
A srác ilyet nem mondhat, mondd meg neki, hogy szakítasz. Ne alázd meg magad!!!
2010. aug. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim válasza:
100%
Kiakar téged használni. Én barátnőm 17éves, nálunk is megvan a 6év korkülönbség. De szeretem őt nagyon és türelmesen kivárom, amíg ő is akarni fogja.
2010. aug. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 Prímás Lancelot válasza:
100%

tapasztalt, idősebb, érettebb. dikk! ez egy csodapasi. feküdj le vele, nehogy kiengedd a kezeid közül.


viccet félretéve, milyen gáz, hogy 21 évesen 15 éves(s/ekk)el kavar?

2010. aug. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Legyen önbecsülésed és hagyd ott. Tudom, hogy szereted, meg tök jó, hogy ő 21 éves stb stb. De megfogod bánni ha lefekszel vele, mert neki 90%, hogy csak arra kellesz, sőt azt is kétlem, hogy ő az elmúlt 7 hónapba nem volt nővel.. Jobban jársz ha a saját korosztályoddal ismerkedsz, mert nekik még nem feltétlen van szükségük a szexre, de egy 21 éves pasinak már igen.
2010. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnélek megbántani, de azt mondom, ha a barátod "FÉRFI" és szexelni akar, akkor ne egy 15 éves kamaszlánnyal járjon, hanem keressen egy korban hozzá illő NŐT! -.- Jézusom... Felfordul a gyomrom az ilyen alakoktól, azonnal hagyd ott, mert csak kihasznál!
2010. aug. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim válasza:
100%
Sztem ha igazán szeret vár rád azért mert férfi akk is tud várni ha te még nem akarod ne tedd meg főleg ne egy olyan pasival aki csak azért van vele, mert nekem nagyon így jött le!
2010. aug. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd, hogy zsaroljon!!!!!!!!! Mert azt csinálja. Én is igy voltam, csak én hülye naiv kis liba voltam, és belementem. Sajnos. Végigment rajtam, utánna dobott. azt montdta, hogy 6 hónap várakozás után ez neki már járt, de ennyi volt. Ne tedd ki te is magad ennek.
2010. aug. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

ez tipikus eset.

ne tedd ha nem érzed ugy hogy szeretnéd... ha mégis megteszed lehet hogy nem is fogod kívánni a szexet akár évekig is mert rossz volt az első, akaratod ellenére történt.

a srác nem érdemel meg téged ha nem tud rád várni. és nagyon ritka az a 21 éves aki 15 évesre csak úgy vár...

2010. aug. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!