Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lefeküdjek vele az első randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele az első randin?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot akivel hónapok óta beszélgetek facebookon és már rég szerettünk volna találkozni csak mindig közbe jött neki vagy nekem valami... ő 25 éves én pedig 21... most találkozzunk majd először és azt akarja, hogy feküdjek le vele az első randin... nekem ez túl gyors és mondtam is neki, de azzal érvel, hogy már az 5.randink lenne ez ha nem maradnak el... és, hogy értsem meg neki hiányzik a szex... meg azt mondja úgy is velem akar lenni örökre akkor meg miért ne... de nem tom mit csináljak... engem régebben megeröszakoltak kb egy éve és elég nehezen engedek közel magamhoz bárkit is... mit csináljak? adjatok tanácsot...

2013. ápr. 6. 22:49
1 2 3
 11/26 hyatt ***** válasza:

meg fog lepni: Ha le akarsz vele feküdni akkor feküdj!

De ha nem akarsz lefeküdni vele akkor ne tedd!


Neked volt ráadásul egy elég rázós múltad amit valószínűleg tud ő is. Gondolom nem vagy az a lány ebből kifolyólag aki alig várja a szexet, vagy különösebben ki lenne éhezve (ha igen akkor meg ott az előző verzió, szabad a pálya).


Ha tőle nem kapod meg a megértést és a bizalmat akkor ezt az első randit se erőltesd inkább.

Egy hülye segg aki csak a szexre hajt. Tanuld meg tökön rúgni valahol az ilyeneket. Jól esik.

2013. ápr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
32%

Szia!


Ha nem gondolná komolyan akkor már régen lelépett volna és nem foglalkozik veled hónapokig. Szerintem meg fogja érteni, ha te még nem akarod. De kedves azt meg neked kell megértened, hogy egy 25 éves embernek azért szüksége van erre, ha eddig kibírta és tényleg komolyan gondolja akkor tud még rád várni rád persze. Az erőszakot mond meg neki és akkor biztosan megértő lesz.

2013. ápr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 hyatt ***** válasza:
100%

Nézd kedves utolsó, bocs hogy neked válaszolgatok, de ez a pasi nem százas. Levélben első randi lesz és ő már le akarja tárgyalni a zsákolást is.

Elég nyitott embernek tartom magam, aki ismer az tudja hogy a szex pártján állok mindig minden körülmények között, de ez az arrogancia amivel ez a szegény kis kiéhezett emberke rendelkezik kicsit sok.


Mi az hogy azt akarja hogy feküdjek le vele az első randin? Kutya kötelessége megpróbálnia finoman ágyba vonszolni, de ezt nem fektetheti nekem írásba és nem kötelezhet rá már a randi előtt :D érted?


Tanácsom leginkább a randi elhalasztása lehetőleg a következő napfogyatkozásig, hogy legyen min gondolkodni addig is.

2013. ápr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a gagyi szöveget,hogy veled akar lenni örökre.Ne lepődj meg,hogyha megfektetett utána tovább áll!
2013. ápr. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

hyatt


Ha már hónapok óta beszélgetnek és azt írja, hogy ez lenne az 5. randijuk akkor gondolom már szóba került ez is. Persze jó lenne tudni, hány hónapról is van szó pontosan.

Ha a kérdező nem válaszol attól mi még beszélhetünk ebben nem látok problémát, nincs ilyen szabály, hogy csak a kérdezővel lehet.


Egyébként ha túl vagytok a randin én kíváncsi lennék, hogyan alakult, esetleg beírhatná majd ide a kérdező. :)

2013. ápr. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 hyatt ***** válasza:
100%

Nem. Ez nem így megy. A randi alatt lehet csábítani, ágyba hívogatni, ha meg ügyes vagy még össze is jöhet. De erre levélben felszólítani. Mindegy mióta vár a találkára!


Mi az hogy azt akarja hogy feküdjön le vele az első randin. Persze, jó hogy nem mindjárt adja neki a fél veséjét, vegye a nevére meg húzza szánkón hazáig. Milyen egy béna szöveg már ez... Persze hogy meg akarja a fiú fektetni a lányt, ez természetes. De legalább tegyen valamit érte.


Dehogy akar veled lenni örökre. Azt se tudja ki vagy. Lószart sem tud rólad. Csak mert pár hónapja beszélgettek facebookon? Hagyd a fenébe az ilyent.

Ha kell egy kis szex ott van...

2013. ápr. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Blossom Bright válasza:

Hello! :)


Semmiképpen sem. Ez egy gyökér... már bocs, de így gondolom.


Találj egy olyan palit, aki valóságos... akivel majd hónapok óta beszélgetsz - de nem facebook-on, hanem élőben!!! És aki _valóban_ ismer téged, és ismeri az "előzményeidet" is, és megérti, hogy emiatt nehezen engedsz közel magadhoz bárkit is, és megvárja... sőt segít téged abban, hogy feldolgozd a szinte feldolgozhatatlant...


Azt írja, hogy neki hiányzik a szex... és közben tojik rá, hogy te hogy vagy??? Ugye nem hiányzik neked egy ilyen...?


Tanácsot kérsz... Szerintem önmagadtól kérdezd meg, hogy valóban egy ilyen kell neked?


Remélem, hogy jól döntesz majd. :)

2013. ápr. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Menekülj!


A srác először is gyanús, mert eleve ennyire fontos neki a mielőbbi szex.


Másodszor buta, szerencsétlen mert ott és akkor próbál elcsábítani, hanem ilyen gáz "érvekkel" akar meggyőzni, hogy igazából már letelt a határidő...


Harmadrészt még 5 randi után sem hiteles, hogy örökre tervez és ezt komolyan gondolja, szóval nem is őszinte.


22/F

2013. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
még egyszer sem találkoztunk, mert mindig közbe jött valami... am körülbelül 2 hónapja beszélgetünk facen és tud az erőszakról, mert amikor kb két hét után felhozta ezt a témát elmondtam neki, hogy mi a helyzet, de ennek ellenére akarja...
2013. ápr. 7. 13:28
 20/26 anonim ***** válasza:
Akkor a 4. pont az empátia hiánya :)
2013. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!