Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert mindig csak a. helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mindig csak a. helyes pasiknak van kisugarzasa es jo belso ertekei?

Figyelt kérdés
Itt a gykn ket nagy tabor van, aki nem tudja a noket levakarbi mert olyan helyes es aki orok maganyra van itelve. Utobbit mindig azzal vigasztaljatok, hogy majd csak megtalalja az.igazit, meg nezgmagadba, mert a belsoddel lehet a gond. De minden ronda fiunak baj van a benso ertekeivel es mindeb helyesbek minden rendben van, hogy allabdoan uj csaja van? Mert szerintem ez nem fedi a valosagot. Ha a ronda pasi soha nem kap egyetlen pozitiv visszajelzwst sem, csak azt, hogy kopj le, akkor hogyan lehet megbekelve magaval? Mert ritka az.ilyan, ha atesik 20-30 elutasitason es egyetlen pozitiv reakcio sem jon, hogy ne szivja azt mellre.
2012. okt. 16. 08:18
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim válasza:

Azzal kezdeném, hogy nem olvastam válaszokat.


Steve Buscemit sokan ronda pasinak, de jó színésznek tartják.

Én Jó pasinak, és jó színésznek. :) A szépség relatív, DE persze van egy határ ami után egyértelműen nem tetszik valaki, ronda. Világéletemben elég sokszor olyan pasikra mondtam, hogy hú:Dde jó pasi, akikre más nem igen mondta volna. Jó, persze Robert Downey Jr-t sem vetem meg pl.:DDe ugyan így a fent említett kollégát sem.

Pl. a vörös, szeplős "pasikat" is megnézem, pedig sokan umdorítónak tartják őket, mind férfiak, mind nők.

2012. okt. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
érdekesek az elhangoztak
2014. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!