Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert mindig csak a. helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mindig csak a. helyes pasiknak van kisugarzasa es jo belso ertekei?

Figyelt kérdés
Itt a gykn ket nagy tabor van, aki nem tudja a noket levakarbi mert olyan helyes es aki orok maganyra van itelve. Utobbit mindig azzal vigasztaljatok, hogy majd csak megtalalja az.igazit, meg nezgmagadba, mert a belsoddel lehet a gond. De minden ronda fiunak baj van a benso ertekeivel es mindeb helyesbek minden rendben van, hogy allabdoan uj csaja van? Mert szerintem ez nem fedi a valosagot. Ha a ronda pasi soha nem kap egyetlen pozitiv visszajelzwst sem, csak azt, hogy kopj le, akkor hogyan lehet megbekelve magaval? Mert ritka az.ilyan, ha atesik 20-30 elutasitason es egyetlen pozitiv reakcio sem jon, hogy ne szivja azt mellre.
2012. okt. 16. 08:18
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
PEDIG ezek nagyon ronda focistak.
2012. okt. 17. 08:56
 22/52 anonim ***** válasza:

"Nem csak a kulsot nezik hanem a statuszt es a vagyont is. Mit gondoptok miert van az osszes hires focistanak pl Carlos Tevez, Wayne Rooney gyonyoru modell felesege?"


Ja, ez fordítva is igaz: az összes idősödő, "ronda", híres nő valami csoda folytán fiatal modellfiúkkal kavar.

Egybéként a focisták között igenis vannak csinos darabok.

A mezei focisták között is.

Vékony derék, kerek fenék, ehhez néha babapofi. :))

2012. okt. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:

Kb. ezért lehet, hogy a fiatal, csinos, sportos srácoknak, akik a környezetemben fociznak, még akkor is van jó csajuk, ha rém tehetségtelenek és szegények.

Persze, feltéve ha jóképűek. :)

2012. okt. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
ja, hogy neked gyönyörű, jó csaj kéne. áhhá. akkor már értem.
2012. okt. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:
Babapofi nem nőknek való, hanem lányoknak. Nem férfias arctípus kell (nem erőszakos arcszerkezet) a nőknek?
2012. okt. 17. 10:25
 26/52 anonim ***** válasza:

Nem. Én közel 30 vagyok, de én is, a barátnőim is a "fiús babapofit" szeretjük. Szimmetrikusabb, helyesebb, sőt, fiatalságra, jobb génekre utal.


A férfias arcszerkezet egy bizonyos tesztoszteronszinten túl már kevésbé szimmetrikus, ferde lesz, ez pedig- mint vizsgálatok bizonyították- bár markánsabbá teszi a férfit, de egyben azt is eredményezi, hogy a spermium minősége rosszabb lesz (biológus vagyok).

Bizonyos korszakokban ez a markáns férfitípus előnybe kerülhetett, mivel erősebb volt. Hiába volt kevésbé nemzőképes, mint "babapofijú" társai. De manapság a szimmetrikusabb fiúk, férfiak lassan (újra) felülkerekednek, s ahogy írtam, spermiumszámban/egészségben/minőségben/nemzőképességben is nagyobb az esélyük a sikerességre- ezért vonzhatják a nőket.

2012. okt. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
Bár attól függ, mit értünk férfias alatt? Mert ezeknek a srácoknak azért nincs nőies arcuk. Tehát megvan a tipikus fiús-csontszerkezet, az orr formája, áll, stb. Általában ovális arc...
2012. okt. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:
Nekem hosszúkás arcom van, nagyobb orrom. Szerintem ez férfiasabb. Jobban áll egy pasinak ha nagyobb a feje. Pl Brad Pittnek is elég nagy feje van vagy pl Sebestyén Balázsnak is. Én is inkább Balázshoz hasonlítok.
2012. okt. 17. 10:35
 29/52 A kérdező kommentje:
Jobb génekre meg nem utal. Mert bizonyított tény, hogy túl helyes apától rondább fiú születik, de szebb lánygyermek. Meg nem ettől függ, sok szép nő ismerősöm van, akinek full ronda pasija van, mármint férje és a gyerekük nagyon szép lett. Amúgy az nagy baj, ha nem, tudsz felnőni 30 évesen és a gyerek arcú pasik kellenek neked.
2012. okt. 17. 10:37
 30/52 A kérdező kommentje:
Pont az, hogy a spermiumok jobbak lesznek, életképesebbek.
2012. okt. 17. 10:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!