Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert mindig csak a. helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mindig csak a. helyes pasiknak van kisugarzasa es jo belso ertekei?

Figyelt kérdés
Itt a gykn ket nagy tabor van, aki nem tudja a noket levakarbi mert olyan helyes es aki orok maganyra van itelve. Utobbit mindig azzal vigasztaljatok, hogy majd csak megtalalja az.igazit, meg nezgmagadba, mert a belsoddel lehet a gond. De minden ronda fiunak baj van a benso ertekeivel es mindeb helyesbek minden rendben van, hogy allabdoan uj csaja van? Mert szerintem ez nem fedi a valosagot. Ha a ronda pasi soha nem kap egyetlen pozitiv visszajelzwst sem, csak azt, hogy kopj le, akkor hogyan lehet megbekelve magaval? Mert ritka az.ilyan, ha atesik 20-30 elutasitason es egyetlen pozitiv reakcio sem jon, hogy ne szivja azt mellre.
2012. okt. 16. 08:18
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:
Azért a csúnyák nem fognak eltűnni, ez butaság. Fel kell állítani a biológiai diverzitást, meg kell találnia a természetnek az egyensúlyt. Nem szép fiúkat látsz az utcán, hanem csak mivel ez a divat, így ennek állítják be magukat. Úgy öltöznek, ilyesmi Beckhames frizurát állítanak. Meg hát mindenki ilyen Beckhames arcot is szeretne. Azért olyan véknyak, mert ezek az új élelmiszerek alapból nélkülöznek minden fontos tápanyagot, csak kiegészítők vannak benne.
2012. okt. 17. 11:54
 42/52 A kérdező kommentje:
2 éve vagyok. Sok 80 as évekbeli orvosi könyvet kellett elolvasnunk. De mind ez volt, amit olvastam. Meg ugye manapság több száz discovery chaneles filmet láttam is, ami az én igazamat támasztja alá. Volt olyan felmérés is, hogy a szemüveges, szabálytalan bajuszos 45 körüli pasas tesztelte a nőket. Először rapidrandin 5 nővel volt és szakadt ruhában, rossz hajjal, régi autóval ment el. Mindegyiktől 2-3 pontot kapott a tízből. Utána felturbózták és kapott Armani öltönyt, Bentleyt, Rolex karórát és új frizurát stb. De nem lett helyesebb. Csak gazdag. A másik 5 nőtől mindtől 9 pontot kapott. Mind újra randizni akart vele. Tehát az anyagiak jelenleg mindent felül írnak. 10 ből 9 nőnél. Lehet fújjolni, de ez is bizonyított.
2012. okt. 17. 12:00
 43/52 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mikor van itt egy kérdés és felhozzák Bruceot, akkor minden lány azt írja (20 felettiek), hogy neki még mindig bejön, még mindig varázsa van. De ott van Jean Paul Belmondo vagy Jean Reno, egyik sem volt helyes, inkább karakteres, mégis mindig szexszimbólumok voltak. A mai 30-35 feletti nőknél ugyanez a karakter még mindig nyerőbb mint a kisfiús. A kisfiús inkább a 10 en és 20 éveikben jároknál tetszhetnek. Később ez megváltozik. Legalábbis az igazi jó ízlésű nőknél.
2012. okt. 17. 12:04
 44/52 A kérdező kommentje:
Abban vizsont szerintem te is egyet értesz, hogy mindegy ez a külső dolog, mert kb 40 éves korára 10 ből 9 pasi vagy nő párkapcsolatban, házasságban él (akik nem váltak el, özvegyültek meg stb). Tehát a rondább lányok és a rondább pasik is 10 ből 9 szer megtalálják a párjukat. Nem is feltétle kell arra gondolni, hogy ronda pasi csak ronda csajjal lesz együtt örökre. Rengeteg olyan van, hogy az ellentétek vonzák egymást. A másik meg az, hogy a legtöbb lány olyan pasit keres aki hasonlít az apjához. Tehát ha ronda az apja, akkor is ha hasonlít a srác rá és bensőleg is rendben van, akkor őt fogja választani. Lehet ez ilyen apakomplexus? (mármint nem arra értem, hogy az időseket favorizálja).
2012. okt. 17. 12:09
 45/52 A kérdező kommentje:
Rovan Atkinson nem egy jó pasi szerintem, de a lánya férfi szemmel nézve nagyon vonzó. Tehát van ilyen és olyan is.
2012. okt. 17. 12:10
 46/52 A kérdező kommentje:
Viszont a túl sok tesztoszteronnal rendelkező férfiak rendelkeznek a legjobb szimmetriával, már ami a testet ilelti. Az pedig sokszor döntő tényező.
2012. okt. 17. 12:12
 47/52 anonim ***** válasza:

41: A diverzitás ésszerű gondolat. De egyfajta kiválasztódás is megfigyelhető azért.

42: A tankönyvek több évtizeddel le vannak maradva. Én kutató biológus vagyok. Nem győzök napi szinten(!) az új kutatási eredmények után járni, hogy képben legyek.

A szakadt illetők senkinek sem vonzóak. A nők sem. Egy aránylag csúnya nőt is megszépít, ha csinosan felöltözik. Te biztosan nem tudod, de erre is volt "teszt"- sőt, a legtöbb magazin ezzel csábítja a nőket, hogy álomnőt, jó csajt varázsol belőlük. És valóban. Egy kis smink, csinos ruha épp úgy megszépít egy nőt is, ahogyan egy jó öltöny egy csúnya férfit. Ez tehát nem a pénzről szól feltétlen.

Nem az anyagiak írnak felül mindent- főleg, hogy egyre több a gazdag nő. Angliában a huszonéves nők már pár centtel többet keresnek átlagban.

Ha az anyagias nőket vesszük- ők a pénzért talán összejönnek egy gazdag férfivel, de meg is fogják csalni.

43: Értem. Tehát a jóízlésű nők ízlése elromlik (ergó a helyes helyett a "kevésbé helyes" kezd nekik tetszeni)? Én valahogy nem ezt tapasztalom. Inkább generációfüggő. Édesanyám fiatal korában még mindenkinek a "markáns" férfi tetszett (a fiatal lányoknak is!). Ma már néha a 30 feletti nők is a "szépfiúkat" részesítik előnyben.

44: Ez ellen nincs kifogásom. Meg aztán, tényleg nem minden a külső. Láttam csúnya lányt helyes pasival, és fordítva is.

45: Igen, ez igaz. Kiszámíthatatlan hogyan keverednek a gének (bár nem ismerem a lányát).

46: Nem feltétlenül, a nőknek az arc fontosabb lehet. És a közhiedelemmel ellentétben a túl-kigyúrt inkább már taszító. Nem véletlen, hogy a testépítők csak testépítő csajokat tudnak (általában) feleségül venni.


Mindegy, félig-meddig közös nevezőre jutottunk. :)

Egyébként nekem is tetszett már nem baba pofijú férfi.

2012. okt. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:
Oks, de nem a testépítőkre gondoltam, hanem csak szimplán szőrös tesztoszteronbombák, de nem full kigyúrtak mint pl Jay Cutler. Csak arányosan sportosak. Ha pedig egy ronda arcilag ronda pasi eléggé sportos (nem testépítő), de emellé még jól is öltözik az teljes értékű jó pasivá teszi. Ott van pl Berki Krisztián, kopasz szépfiú, kigyúrt, gazdag, armanis, de egy lopós galád dög, aki kihasználja a nőket. Ezt mindneki tudja, mégis leállnak vele a csajok, ezt ki is használja és minden hónapban más csajjal látni. Mégám bomba nőkkel. Azok pedig szinte rabszolgái lesznek, mert egész nap a főtt rizst meg a csirkát kell neki főzniük, sütniük.
2012. okt. 17. 12:40
 49/52 A kérdező kommentje:
2012. okt. 17. 12:42
 50/52 anonim ***** válasza:

A szőrös ff nekem nem tetszik. :)

Hülye csajok meg vannak. Talán kisebbrendűségi érzésük van, vagy rosszfiúkat akarnak "betörni".


A fordítottja is megfigyelhető, férfiban. A lekezelő, csicskáztató lányok után futnak nagyon sokan.

2012. okt. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!