Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert mindig csak a. helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mindig csak a. helyes pasiknak van kisugarzasa es jo belso ertekei?

Figyelt kérdés
Itt a gykn ket nagy tabor van, aki nem tudja a noket levakarbi mert olyan helyes es aki orok maganyra van itelve. Utobbit mindig azzal vigasztaljatok, hogy majd csak megtalalja az.igazit, meg nezgmagadba, mert a belsoddel lehet a gond. De minden ronda fiunak baj van a benso ertekeivel es mindeb helyesbek minden rendben van, hogy allabdoan uj csaja van? Mert szerintem ez nem fedi a valosagot. Ha a ronda pasi soha nem kap egyetlen pozitiv visszajelzwst sem, csak azt, hogy kopj le, akkor hogyan lehet megbekelve magaval? Mert ritka az.ilyan, ha atesik 20-30 elutasitason es egyetlen pozitiv reakcio sem jon, hogy ne szivja azt mellre.
2012. okt. 16. 08:18
1 2 3 4 5 6
 1/52 gelazso ***** válasza:
fordíva. akinek vannak belsö értékei , azok a helyes pasik
2012. okt. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Hat persze. Hanyszor hallom hogy a jokepu de full bunk. szobatarsam, hogy viselkedik a csajaval, a baratnoje pedig mintha a kiskutyaja lenne, mindenben engedelmeskedik neki a koliban. Takarit a szobaban, kiviszi a whiskeyes uveget, elmosogat neki, stb. Az keg goromban viseljedik vele. Ez a jo belso jele?
2012. okt. 16. 08:24
 3/52 A kérdező kommentje:
Pedig a csaj szep es okos megis teljesen alarendeli magat a reszeges pasinak, aki mindig jol megdugja es el van intezve az is ezzel, ha a csaj mar nem birja es totalisan kiakad.
2012. okt. 16. 08:25
 4/52 anonim ***** válasza:
A kisugárzás csak duma a lányoktól, valójában egyenlő a külsővel. A belső értékek pedig nem érdeklik a lányokat, ha ronda vagy, a helyes pasikat viszont belülről is tökéletesnek látják, bármilyen parasztok is legyenek.
2012. okt. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
Üdv a facebook korszakba!
2012. okt. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 Advocatus Diaboli ***** válasza:

A barátnőd vagy egy hülye, vagy te nem látsz meg valami szuper jó tulajdonságot a srácban. Továbbá igen, sok lány arra asszociál, ha helyes pasit lát, hogy normális. Aki szép, az lehet bunkó is, megmarad a hülye csaj (lásd barátnőd), aki nem annyira szép, annak pedig már kedvesnek is kell lennie, hogy megtartsa a lányt.

Ez persze amit elmondtam a hülyék szabályai, én mindig kedves vagyok a barátnőmmel, és helyes is vagyok, de nem azért vagyok vele kedves, hogy megtartsam, hanem mert szeretem. Az, hogy barátnőd van, és szereted-e az szintén nem jár mindig együtt.

2012. okt. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:

"Pedig a csaj szep es okos megis teljesen alarendeli magat a reszeges pasinak, aki mindig jol megdugja es el van intezve az is ezzel, ha a csaj mar nem birja es totalisan kiakad."


A csaj valószínűleg pszichésen beteg, súlyos kisebbrendűségi érzése van. Szép lányoknál is gyakori. Ők azok, akik folyton nyafognak, rondának, butának hiszik magukat "nagy a seggem", "csúnya vagyok", stb. És leállnak bunkó pasikkal, mert azt hiszik nem érdemelnek jobbat.

A ronda pasi se kell a csajoknak, de a normálisabbjai azt látom, a bunkókat is kivágja a legkisebbért is manapság. Sőt, a csajok lassan bunkóbbak lesznek, a fiúk meg tűrnek nekik.

2012. okt. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:

"Hat persze. Hanyszor hallom hogy a jokepu de full bunk. szobatarsam, hogy viselkedik a csajaval, a baratnoje pedig mintha a kiskutyaja lenne, mindenben engedelmeskedik neki a koliban. Takarit a szobaban, kiviszi a whiskeyes uveget, elmosogat neki, stb. Az keg goromban viseljedik vele. Ez a jo belso jele?"


Nem tudom, én az egyetemen egy ilyet se láttam. Inkább már fordítva, a full jó pasik főzőcskéztek a csajoknak, stb.

Ritka lúzer papucs-csaj lehet a barátnőd.

Megjósolom, hogy hamarosan dobni fogják, valami beképzeltebb csajért..

2012. okt. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést is te tetted fel?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__35..

Egyébként annyiban igazat adok, hogy a sok visszautasítás folyton megkeseredett lesz az ember, és az még inkább ront a helyzetén. Ördögi kör.

2012. okt. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 buherabo válasza:
Talán ez ezért is lehet mert aki "helyes" pasi az könnyebben talál magának párt és akinek párja van az kiegyensúlyozottabb, boldogabb ettől magabiztosabb és a kisugárzása is sokkal magabiztosabb, határozottabb. Egy "ronda" pasit sokkal nehezebben fogad el egy nő, mert valljuk be azért a külsőség számít elsőre, és ha nem kap pozitív visszajelzést, az önbizalma sem lesz kellő és ezért a kisugárzása is nyomasztóbb. Az egyetlen megoldás az lenne ha kikapcsolnák az emberekben azt az "érzékelést" hogy ki a helyes, szép, jóképű stb és csak a belső értékek számítanának. De mint tudjuk ez lehetetlen.
2012. okt. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!