Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert mindig csak a. helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mindig csak a. helyes pasiknak van kisugarzasa es jo belso ertekei?

Figyelt kérdés
Itt a gykn ket nagy tabor van, aki nem tudja a noket levakarbi mert olyan helyes es aki orok maganyra van itelve. Utobbit mindig azzal vigasztaljatok, hogy majd csak megtalalja az.igazit, meg nezgmagadba, mert a belsoddel lehet a gond. De minden ronda fiunak baj van a benso ertekeivel es mindeb helyesbek minden rendben van, hogy allabdoan uj csaja van? Mert szerintem ez nem fedi a valosagot. Ha a ronda pasi soha nem kap egyetlen pozitiv visszajelzwst sem, csak azt, hogy kopj le, akkor hogyan lehet megbekelve magaval? Mert ritka az.ilyan, ha atesik 20-30 elutasitason es egyetlen pozitiv reakcio sem jon, hogy ne szivja azt mellre.
2012. okt. 16. 08:18
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:

Ők pont nem tetszenek, Brad Pitt fiatal korában sem vett le a lábamról. Mutatok egy kissé elrugaszkodott példát. A hosszúkás orr az fiús, férfias, jól írod.


Na, neki (szándékosan elrugaszkodott) fiús arca, csontszerkezete van. Nem "túl markáns". Nem nőies (egy női arc nem ilyen, már csontozatra sem). Megvannak az arányok, ha megnézed, szimmetrikus (nem ferde, mint a túl sok tesztoszteronnal rendelkező férfiaké, pl. Bruce Willis, akinek szegény lánya is megszívta emiatt- az apjához hasonlít).


[link]


Mégis "babapofi", de nem nőies módon.

2012. okt. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
nah a végén még kihozod, hogy a ronda pasi egy főnyeremény :DDD ne szánalmaskodj már.
2012. okt. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:

Épp most írtam Bruce Willist példának.

Az, hogy a fiatalabb, nemzőképes, szimmetrikus pasik tetszenek természetszerűen a nőknek, nem érettség kérdése, hanem ösztön.


A túl sok tesztoszteron rontja a nemzőképességet és a szimmetriát. Ezt a nők ösztönösen "tudják". Speciális körülmények között, ha tegyük fel, fizikailag rászorulnak a férfira, természetesen az erősebbet választják, úgymond "tudatosan kiegyeznek ösztöneikkel".

2012. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
Abban azért ugye nem vitatkozunk, hogy a Brad Pitt (nők kedvence volt), meg a Balázs fiatal korában inkább tartozott a "babapofi" kategóriába, mint a másikba? :)
2012. okt. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:
Én megmondom, hogy mi van, arról van szó, hogy az igazi erős állú, férfias, erőteljesen férfias arcú pasiktól akarnak gyereket a nők, de egy lágyabb arcú pasival akarják felnevelni. Ez bizonyított tény. De ezt a lágyabb arcút mindig felülírja az, ha találnak egy előnytelen arcú, testű pasit, de az bizony tudja biztosítani a család biztonságát, vagyis eléggé jó anyagiakkal rendelkezik. Amúgy meg ez, hogy a lágyabb arcúaknak jobbak a hímivarsejtjeik, csak most próbálták meg egy kis vizsgálati rétegből bebizonyítani, de ez nem igaz. Mert régen több ezer ilyen vizsgálat volt és a szakkönyvekben is mindig az szerepel, hogy a amrkánsabb arcú pasik jobb géneket tudnak átadni. Minden biológus, orvosi könyvben ez áll. Én is biológus vagyok kedves kollegina. De neked már van férjed elvileg. Ő hogyan néz ki?
2012. okt. 17. 10:44
 36/52 A kérdező kommentje:
Amit linkeltél az nem férias, az nagyon lányok. Javarészt mindent a szem dönt el, ha van egy lányos szemed, de szabálytalan arcod, akkor is lányosnak fogsz tűnni. Bruce Willis meg igencsak férfias jelenség, nincs egyáltalán nőies feje. A szeme is nagyon erős jellemre utal. Mégis ő az a pasi, akit még a fiatal lányok is jó pasinak tekintenek, korától függetlenül. Még pl Colin Farrelnek meg Tom Cruisenek már túlzottan nőies arca vans szerintem, majdnem olyan Zac Efronos, ami más nem is lányos arc, hanem szó szerint lány.
2012. okt. 17. 10:48
 37/52 A kérdező kommentje:
Igen. A nők között két típus van, akik a lányos arcúakat kedvelik és akik az erős állú, kopaszos, nagy darab izmos, jól öltözött, magabiztos pasikat.
2012. okt. 17. 10:50
 38/52 anonim ***** válasza:

Nem férjem van, "csak" élettársam, mivel nem vagyok házasságpárti. :) Szimmetrikus, fiatalabb nálam, bizony, valamivel kevesebbet is keres- de a sok jelentkező közül számomra (a külseje, természete folytán) ő volt a legvonzóbb. :DD


"Én megmondom, hogy mi van, arról van szó, hogy az igazi erős állú, férfias, erőteljesen férfias arcú pasiktól akarnak gyereket a nők, de egy lágyabb arcú pasival akarják felnevelni."


Ezt fordítva magyarázzák, biológiai kutatások ugyanis több generációra visszamenőleg bizonyították, miszerint a nők hajlamosabbak voltak hozzámenni (míg nem dolgozhattak!) egy "markáns" férfihoz, a státusza miatt. Tehát egy "rondához". És hajlamosak voltak megcsalni egy "helyessel". Többek között ez az oka, hogy a férfiak egyre helyesebbek lesznek, arcra. Sőt: utolsó körben a túl csúnyák teljesen ki fognak szelektálódni (manapság).

Persze, ezek a valami csoda folytán egyre helyesebb arcú fiúk rendszeresen le vannak "b.zizva"- pedig csak arról van szó, hogy az evolúció folytán számbeli fölénybe kerülnek lassan. :)

Nézz szét az utcán. :)


"Ez bizonyított tény. De ezt a lágyabb arcút mindig felülírja az, ha találnak egy előnytelen arcú, testű pasit, de az bizony tudja biztosítani a család biztonságát, vagyis eléggé jó anyagiakkal rendelkezik."


Írtam, hogy speciális körülmények között a nők hajlamosak arra, hogy tudatosan felülírják ösztöneiket- hogyne mentek volna hozzá a ronda pasikhoz, amikor minden nő kénytelen volt férjhez menni.

A férfinak elég, ha egy fokkal szebb az ördögnél. Ismerős mondás? A nőknek kicsit sem számított a férfi külseje, mert rá voltak kényszerülve, hogy általa garantálhassák létbiztonságukat.

Ha a nők nem dolgozhatnának, manapság is csak nehezen érvényesülhetnének a szépfiúk. Ebben egyetértek.

Így viszont nagyon is. Újra leírom: nézz szét az utcán, a fiatal réteg körében. :)


"Amúgy meg ez, hogy a lágyabb arcúaknak jobbak a hímivarsejtjeik, csak most próbálták meg egy kis vizsgálati rétegből bebizonyítani, de ez nem igaz."


Nem egy vizsgálat volt, és mindegyik ugyanazt hozta ki. Ismered te rendesen a tesztoszteron hatásait?

Tudod, hogy a testépítők például azzal teszik tönkre magukat? Minél többet pumpálnak magukba, annál inkább egészségtelenebbek, a végén egyenesen impotensek lehetnek!

A srác, akit linkeltem, egyébként nem "lágy" arcú, csak szimmetrikus.

A lágy arc nekem mást jelent. A lágy arcú férfiak nem mindig vonzóak is egyben. Egy csúnya is lehet "lágy" arcú.


"Mert régen több ezer ilyen vizsgálat volt és a szakkönyvekben is mindig az szerepel, hogy a amrkánsabb arcú pasik jobb géneket tudnak átadni. Minden biológus, orvosi könyvben ez áll. Én is biológus vagyok kedves kollegina. De neked már van férjed elvileg. Ő hogyan néz ki?"


Leírtam, hogy néz ki.

Mikor lettél biológus? Régi könyvekben sok hülyeséget írnak. :)

2012. okt. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet abban, hogy CSAK a szem dönt. A csontszerkezet döntőbb ebben.

Olyan fiatal lányról én még nem is hallottam (mairól) akinek Bruce Willis bejött volna.

Az Alkonyatban szereplő srácra nyáladzanak mostanában ezerrel. :)

Nem jut eszembe a neve.


Bruce Willist azért linkeltem, mert ő markáns férfi és szegény lánya elég "csúnyácska" lett (az apjához hasonlít).

2012. okt. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
A linkelt srác meg kicsit sem lányos- csak helyes, fiúban. Erről van szó. Tapasztaltam: ha a fiú nem "ronda", akkor már vagy "lányos", vagy "b.zi" (szerintetek). :)
2012. okt. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!