Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert mindig csak a. helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mindig csak a. helyes pasiknak van kisugarzasa es jo belso ertekei?

Figyelt kérdés
Itt a gykn ket nagy tabor van, aki nem tudja a noket levakarbi mert olyan helyes es aki orok maganyra van itelve. Utobbit mindig azzal vigasztaljatok, hogy majd csak megtalalja az.igazit, meg nezgmagadba, mert a belsoddel lehet a gond. De minden ronda fiunak baj van a benso ertekeivel es mindeb helyesbek minden rendben van, hogy allabdoan uj csaja van? Mert szerintem ez nem fedi a valosagot. Ha a ronda pasi soha nem kap egyetlen pozitiv visszajelzwst sem, csak azt, hogy kopj le, akkor hogyan lehet megbekelve magaval? Mert ritka az.ilyan, ha atesik 20-30 elutasitason es egyetlen pozitiv reakcio sem jon, hogy ne szivja azt mellre.
2012. okt. 16. 08:18
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:

a ronda pasik általában megkeseredettek belül. sajnáltatják magukat, ahogy te is teszed, a keserűség és a kétségbeesettség sugárzik belőlük, lúzernek tartják magukat, és így is kezelik magukat. lehet, hogy vannak belső értékeik, de egy megkeseredett, folyton nyafogó ember kinek kell?


amúgy találkoztam én már olyan magát rondának tartó pasival, akit egy csaj mindig vigasztalt... egy helyes csaj, aki odavolt a srácért. a pasi meg folyton neki panaszkodott, és észre sem vette, hogy a lány meg odavan érte, folyton más lányokról beszélt neki.

2012. okt. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim válasza:

hát a helyes pasik 90%-ának a belső értékeivel nincs valami rendben, az tuti. A maradék 10% foglalt, de nekem mondjuk tökmindegy, mert van párom :D A mai világban nagyon fontos a külső és sajna sokan inkább ezt nézik, mert villogni akarnak a lányok, hogy nekik milyen jó pasijuk van, a srácok meg hogy milyen jó csajuk van.

Amúgy szerintem ronda ember nincsen, mert mindenkiből ki lehet hozni a szépet. Illetve akkor van, ha nem tesz ellene semmit: azaz ápolatlan, hülyén öltözködik, gáz a haja, csúnya a bőre, rondák a fogai. Ezesetbe ne csodálkozzon a delikvens, ha mindenki elutasítja.

2012. okt. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
Utolsó, a válaszod első felével egyetértek, a második felét viszont cáfolom. Én maximálisan ápolt vagyok, mégis ronda, és emiatt nem is kellek egy lánynak sem.
2012. okt. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
A rondáknak üzenem: én is az vagyok, megtettem mindent, hogy sikerüljön párt találni. Sikerült is, egy egész helyes nőt (nem ronda, nem világszépe, de sokaknak bejönne), aztán pár év házasság után rájöttem, hogy egyedül lenni egyáltalán nem is volt olyan rossz!!! Mi a tanulság? Ne görcsöljetek a párkereséssel, éljétek az életet, igyatok, kockuljatok a gép előtt, tanuljatok hogy legyen jó állás és pénz, aztán ha jön valaki, akkor jön. Ha nem, akkor sem vesztettetek semmit, mert a házasságok 80%-a nettó szívás a férfinak! (egy gyakorló férj és apuka)
2012. okt. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
Mert a nők elsősorban az anyagiakat nézik. Ha van sok lóvé, akkor "megbocsájtják" a pasinak ha nem néz ki jól, vagy nincsenek belső értékei...ugye milyen rendes tőlük? :D
2012. okt. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:

A nők a külsőt nézik és a kiegyensúlyozottságot.

Az összes vidám, kellemes, helyes srácnak van barátnője, akkor is, ha egy fillér sincs a zsebükben. :)


Kapásból egy olyat sem tudnék mondani, aki jóképű, és a pénztelenség akadályozná a csajozásban. Fogjátok? EGYET SEM. :D Elgondolkoztató, nemde? :)

2012. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
15: Igen, ha ronda vagy és lúzer, akkor pénz kell. Hogy bizonyos nőkhöz hozzájuthass. De még ők is megcsalnak majd egy szépfiúval. :)
2012. okt. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:
Sajnos szeintem az ápoltság nem dönt el semmit. Mindig azt mondják itt a lányok, hogy legyél ápolt és akkor már nincs baj, simán lesz csajod. Én is fullra ápolt vagyok, mégis mindig kikosaraznak. Ez az ápoltság duma ez álszent szöveg. Akkor fontos az ápoltság, ha helyes a pasi. Ha nem akkor lehetsz te maga a patyolat is, egyedül maradsz csúnyán.
2012. okt. 16. 17:32
 19/52 anonim ***** válasza:
mondhatunk neked is bármit, úgyis csak a saját elképzelésedet hajtod, leszarod az olyan válaszokat, amik nem a te elméletednek megfelelő. de akkor minek kérdezel? szánalmas idióta.
2012. okt. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:
Nem csak a kulsot nezik hanem a statuszt es a vagyont is. Mit gondoptok miert van az osszes hires focistanak pl Carlos Tevez, Wayne Rooney gyonyoru modell felesege?
2012. okt. 17. 08:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!