Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elkapott a srác én meg elveszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkapott a srác én meg elvesztettem az eszem. Hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés

találkoztunk már párszor, mindig tartottam a 3lépést. és legutoljára adtam volna egy ártatlan puszit ez volt a kezdet, de egyből úgy csinálta hogy csók legyen közben határozottan, szorosan magához húzott, elkezdett simogatni, hátra húzta a hajam, harapdálta a nyakam és mind ezt egy izmos, helyes srác, erőből, határozottan, agresszívan, olyan állatias ösztönös volt az egész, azt sem éreztem, hogy ki tudnám e magam szedni a karjaiból, abszolut leuralt, rámstartolt, mint valami cápa vmi kis halra hát én én meg benedvesettem :(

szóval én, aki úgy oltom le a srácokat magamról, hogy abban nincs köszönet, ennek a srácnak most úgy jövök le, mint akit egy bokorba lehetne húzni.

ma meg tiszta mocskosnak érzem magam, gyötrődöm, ráírtam, hogy soha többet, vissza se ír...


mit lehet ilyen helyzetbe tenni, hogy visszacsináljam az egészet?


2012. szept. 30. 15:56
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:

Jól döntöttél :)

Sok sikert neked!!!!

2012. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!