Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szegedi lányok (15-17)!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegedi lányok (15-17)! Partyban nem zavar, ha egy szemüveges srác megy oda hozzátok?

Figyelt kérdés
Mennyivel van nálatok kevesebb esélye egy szemüveges srácnak, mint egy nem szemüvegesnek? És mennyire toleráljátok, ha egyből elkezd taperolni(először csak finoman csípő, utána a többi)?
2012. szept. 29. 22:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem tolerálja ha tapizzák egyből :)
2012. szept. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
akkor hogy közelítsen a srác?
2012. szept. 29. 22:46
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
B@ssza meg, hát úgy, hogy köszönsz neki! Idiot
2012. szept. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem lehet mindenki olyan professional mint te... nem kell egyből oltogatni... amúgy meg majd hallja, ha köszönsz mi?!
2012. szept. 29. 22:53
 5/18 anonim ***** válasza:

pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

17/l szeged

2012. szept. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Most azért, mert még csak 14 vagyok, és most kezdem a dolgokat, nem kéne lenézni, itt élek 13 éve, de nem tudhatok mindent...
2012. szept. 29. 23:02
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem vagyok lány, se szegedi, de - a normálisabb lányoknál - szerintem nem számít az, hogy szemüveges vagy-e. A személyiséged és a többi részed annál inkább.

Abban pedig biztos vagyok, hogy nem szeretik ha csak úgy tapizzák őket.

Én a magányos lányokhoz odamegyek, megkérdezem "szia, nem unatkozol egyedül?" mosoly kíséretében. Ha van kedve hozzám, akkor leáll veled beszélgetni, ha nincs akkor leráz. Nem tudom milyen személyiség vagy. Ha megismerni akarod a lányokat, akkor ez jó, nekem be szokott jönni (pedig nem vagyok az álompasi). Ha megdugni, akkor ez kevés lesz szerintem, bár soha nem próbáltam, nekem nem ez a célom.

2012. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nem akarom lefektetni őket, csak ismerkedni.
2012. szept. 29. 23:10
 9/18 anonim ***** válasza:
Szemüveg valakinek sexy is de mivel így imerem meg így lesz természetes így lesz kerek am meg én is szemüveges vagyok bár buliban inkább kontaktlencse
2012. szept. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
igen, de még nincs kontaktlencsém...
2012. szept. 29. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!