Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elkapott a srác én meg elveszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkapott a srác én meg elvesztettem az eszem. Hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés

találkoztunk már párszor, mindig tartottam a 3lépést. és legutoljára adtam volna egy ártatlan puszit ez volt a kezdet, de egyből úgy csinálta hogy csók legyen közben határozottan, szorosan magához húzott, elkezdett simogatni, hátra húzta a hajam, harapdálta a nyakam és mind ezt egy izmos, helyes srác, erőből, határozottan, agresszívan, olyan állatias ösztönös volt az egész, azt sem éreztem, hogy ki tudnám e magam szedni a karjaiból, abszolut leuralt, rámstartolt, mint valami cápa vmi kis halra hát én én meg benedvesettem :(

szóval én, aki úgy oltom le a srácokat magamról, hogy abban nincs köszönet, ennek a srácnak most úgy jövök le, mint akit egy bokorba lehetne húzni.

ma meg tiszta mocskosnak érzem magam, gyötrődöm, ráírtam, hogy soha többet, vissza se ír...


mit lehet ilyen helyzetbe tenni, hogy visszacsináljam az egészet?


2012. szept. 30. 15:56
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:

viszont egy ilyen macho típusú srác már nekem is volt, hogy nem adtam neki magam. a mai napig tetszem neki a hátam mögött látta el egy srác baját aki szemét volt velem. meg sem tudtam volna, ha a srác nem mondta volna el.


szóval a mai napig kívánom őt is. de a mai napig én vagyok a szemében a királynő.

most legyen ez megint? nem is tudom.

2012. szept. 30. 21:10
 42/51 anonim ***** válasza:
Egy királynő... és nem egy kaland :) Nem mindegy, de ez csak a te döntésed!!!
2012. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:
és ezzel szemben a 8-as válaszhoz mit szólsz?
2012. szept. 30. 21:20
 44/51 A kérdező kommentje:

j és a 10-es válaszolónak üzenném, hogy a srác mellett az szűnik meg, hogy "nem akarod"

ezért veszélyes. de nagyon.

2012. szept. 30. 21:21
 45/51 A kérdező kommentje:

és kedves 42-es

ajánlom figyelmedbe a 11-est is

2012. szept. 30. 21:22
 46/51 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy kevéssel lesz eget rengető egyet értek vele, akkor próbáld meg egyszer élünk, lehet hogy bánni fogod ha nem teszed meg, de még mindenképpen várj vele, mégse tünj könnyűvérűnek, küzdjön meg érted.!!!!!
2012. szept. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
Lehet hogy, nem is kalandot keres, lehet hogy komolyan gondolja, és tényleg szeretne veled lenni, és ezért lenne érted bármire képes, végülis 30 éves ennyi idő alatt már megnyugodhatott és lehet hogy szeretne már végre egy rendes nő oldalán megállapodni! Erre is gondolj!
2012. szept. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:

ezt amúgy is szereti ő mondta.

ő olyan vadász, aki nem ejti el a vadat amikor előtte van, csak amikor az menekül. mert az az út az izgalmas.

szóval kezdődhet a játszmázás.


hát tényleg nem és nem tudom az istennek sem, hogy mit akarjak. ki vagyok akadva saját magamon. eddig ilyen létezhetetlen volt bennem!

2012. szept. 30. 21:32
 49/51 A kérdező kommentje:

47-es :D


ha így gondolná, az átmeneti lenne. vagy folyamatosan versenyben kellene tartani a kapcsolat alatt is.

2012. szept. 30. 21:34
 50/51 A kérdező kommentje:

de rájöttem.

szépen megismerjük egymást, megismeri az erősségeimet, gyengeségeimet, mindent és ha akkor érzelmeket látok benne, ám legyen

de ha nem, akkor helo.


és most hú de vagány voltam...

ha itt lenne meg...

2012. szept. 30. 21:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!